Bebeğimin damağındaki pamukçuk mu?

Kumsari

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
11 Ocak 2015
1.392
2.208
Kızlar bebeğimin dilindekiler süt lekesi olabilir ama damağındaki pamukçuk mu yanaklarinda ve baska bir yerde yok kontrol ettim, bilginiz var mi ?

Eklentiler

• 20240201_181713.jpg
    20240201_181713.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 151
Aft olmuş sanırım benim oglaninda yanağında çıkmıştı kendi kendine geçmişti kontrol edin sürekli gecmezse doktora gözükun hatta benimkinde biraz ateş yapmıştı calpol vermiştim

Kızlar bebeğimin dilindekiler süt lekesi olabilir ama damağındaki pamukçuk mu yanaklarinda ve baska bir yerde yok kontrol ettim, bilginiz var mi ?
Süt lekesi değil Süt lekesi bu kadar yoğun olmaz karbonatlı kaynatilmis ilitilmis su ile agzini temizleyin bir tülbent yardımıyla karbonat çok iyi geliyor

Geçmiş olsun benim bebeğimin dili de böyle süt
Lekesini pamukçuk mi ayırt edemiyorum

Merhabalar ilk zamanlar mamanın sıcaklığını ayarlayamadigim için çok sıcak olduğunu ve damağını yaktığını düşünüyorum ben, sizde de böyle bir durum olma olasılığı var mı? Hicbir sey kullanmadan ve yapmadan bir kaç güne kendiliğinden geçti

Silmeme ragmen gecmiyor ya her zaman ince bi tabaka var o zaman kesin pamukcuk mu diyoruz
Canım için rahat olmasını istiyorsan, zaten mama verirkende su katıyoruz ya içine onun gibi düşün sadece su ver. Tertemiz oluyor. Olmazsa pamukçuktan endişe edersin.

X