Bebeğimin kalbi durdu..8 haftalık

zalimsin32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
154
53
Hamileliğimde 6 haftadan sonra bulantılarım başladı. 8 haftalıkkende bulantılarım vardı normal kontrol için gittiğimde bebeğin kalbi atmıyor dedi Dr. Bi kac doktora gözüktükten sonra kürtaj oldum. Hiç bi şekilde kanamam sancım vs olmadı. Bulantılarım fazlaydı. İlk Hamileliğimdi.bi dahaki Hamileliğimde aynı sorunları yaşamak istemiyorum. Dr tekrar gidecegim.Aynı sorunlar çıkmasın diye hangi testleri yapmam gerekiyor ihmal etmemem gereken şeyler nelerdir. Sorun eşim kaynaklı olabilir mi. Bu konularda çok bilgiye sahip degilim. Yardımcı olursanız sevinirim

Geneldeilk kayipta arastirma yapilmiyor pek. Toplumda ilk kayiplar hayli yuksek cunku. Benimde ayni sey gelmisti basima.. ama cok istiyorsaniz tromboli paneli yani pihtilasma testleri lupus gibi seylere baktirabilirsiniz

Benimde 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu 1.5 ay önce. Yeni adet oldum ve bitti tekrar başladık bebek yapmaya. Bende çok araştırıp testler yaptım tekrar yaşanmaması içn pihtilasma eşimle birlikte genetige gittik tabi onlar çıkmadı daha 3 ayı buluyormus. Yinede çıkmasını bekleyemedim çünkü adetten sonra hemn hamile kalinilmasi öneriliyor. 2.ci gebeligim benim ilk düştüğüm. Alalh verip yaşatmak istedikten sonra hepsi boş tabi yine tedbir almakta fayda var

Benimde 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu 1.5 ay önce. Yeni adet oldum ve bitti tekrar başladık bebek yapmaya. Bende çok araştırıp testler yaptım tekrar yaşanmaması içn pihtilasma eşimle birlikte genetige gittik tabi onlar çıkmadı daha 3 ayı buluyormus. Yinede çıkmasını bekleyemedim çünkü adetten sonra hemn hamile kalinilmasi öneriliyor. 2.ci gebeligim benim ilk düştüğüm. Alalh verip yaşatmak istedikten sonra hepsi boş tabi yine tedbir almakta fayda var
Sizede çok gecmiş olsun. Bi tek pıhtılaşma için mi gittiniz. Patoloji sonucunuz nasıl

Benımde ilk bebeğimde böyle oldu. Doktorum bu durumun çok normal oldugu ilk kayıplarda araştırma önermiyorum demişti .
bende yapmadım . Hemende hamile kaldım zaten.
darısı başına inşallah

Benımde ilk bebeğimde böyle oldu. Doktorum bu durumun çok normal oldugu ilk kayıplarda araştırma önermiyorum demişti .
bende yapmadım . Hemende hamile kaldım zaten.
darısı başına inşallah
Bence araştırmak fayda var ikinci gebelikte de aynı sorunla karsılasmamak için tedbiri almak lazım

BenimdE mayıs ayında aynı şey başıma geldi malesef..kürtaj oldum..doktorum artık ilk gebelikler hep düşük oluyor..test yapmaya gerek görmedi..çok kararsız kaldım ama yaptrmadm hakikaten çevremin ilkleride hep düşük..iki adet görmen yeterli dedi öyle yaptım..iki adet gördüm ve tekrar hamile kaldım..

X