Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

Benim bebeğim de 5 haftalık, bugün Beta Hcg 1450 çıktı, kesem ne zaman gözükür acaba? Doktora haftaya gideceğiz, umarım herşey yolunda gider.

merhaba arkadaşlar.ben adet düzensizliğimle ilgili tedavi görürken süpriz bir şekilde hamile kaldım ve doktorum doğal yollarla kalman imkansız demişti.dr bile süpriz oldu dedi.şuanda tahminen 5 haftalık kesemizi gördük ve 7 haftalık olduğunda kalp atışımızı duyucaz :) Hayırlısıyla bir sıkıntı çıkmadan sonuçlar inşallah dua edin bana.Allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.

merhaba kızlar benimde cuma günü gittiğimde dr baktı henüz kaç haftalıktı bilmiyorduk gecen haftalarda gözükmemişti bebek dün crl 0,95cm çıktı 6 - 7 haftalık olduğunu söyledi fakat bebeğimin kalp atışları duyulmadı doktorum 3 gün daha bekleyeceğiz dedi eğer kanaman olursa hemen gel dedi olmazsa pazartesi bakıcaz dedi bende dün içimi rahatlatmak için başka bi dr çıktım özelde o doktorda renkli ultrasonla baktı kan dolaşımı yok isterseniz hemen alalım dedi bende istemedim içimi dahada kararttı ilk gebeliğim ve dün henüz çok yeni olmasına rağmen çok üzüldüm ve umudumu kaybetmiş gibiyim pazartesi neyle karşılaşıcam bilmiyorum doktor alıcaz derse aldırmalımıyım çok mu acele etmiş oluruz kimi hamilelerin 8.9. haftalarda duyuluyor kalp atışları fakat benim birde kan dolaşımı olmaması emin olamıyorum ne yapmam gerektiğini yardımcı olurmusunuz!!!!! :KK43:(((

kızlar nolur yardım edin durumum baya karışık doktora gittim kan tahlilime gore 4 5 haftalik hamileyim ama doktor benim hesabıma gore 6 haftalik kalp atisi duyulmaz daha dedi 2 hafta sonra gel dedi şimdi benim hesabıma göremi kalp atisi duyulacak benim hesabıma göreyse 6 haftada duyulacak doktora gore 8 haftada bir sey anlamadım ben sorun mu var :KK43:(((((

Son düzenleme:
Bazı doktorlar karından bazıları alttan ultrason yapıyorlar, alttan yapınca 6. haftada karından bakınca yaklaşık 8.haftada duyuluyor.

Slm kızlar bende bugün gittim doktora 9 gün geçmişti adetim, Keseyi gördü çok şükür benim hesaplamama göre 5 hafta 4 günlük hamileyim 20 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi uzun bi zaman değilmi biraz daha erken gitsem görülmezmi acaba bide doktor alttan bakmıyo hiç çok sabırsızım :-/

Biz 6 haftalikken ogrendik
Keseyi ve kalp atisini gormustuk 6.haftada

kızlar bugun ddoktora gıdıcem.5+2 yım.kalp atısını alır mıyız sızce??

arkadaşlar merhaba.
1 haftadır sitede okumadığım tek bir yorum kalmadı.hatta bununla ilgili konuda açtım , ama rahat değilim hiç. 30 kasımda aşılama yapıldı son adet tarihimde 19 kasım. benim bebeğim 7 haftalık falan sata göre ama ultrasonda 6 haftalık civarı çıkıyor. aşılama yaptığım doktorum uzun süre beta takibi yaptı ve ikiye katlamayan yavaş yükselen değerlerimden dolayı hep umutsuzdu ha düştü ha düşecek panik oldum. ilk ultrasona aldığında geçen hafta aaa kese boş kalp atışı yok zaten 5,5 haftalık gözüküyor gelişim geriliği var hadi alalım oldu ve beni düşünün şok. doktor karnıma bakarken eşime haber veriyordum bende içeri gel sanada gösterecekler diye doktor öyle deyince telefon elimde kaldı. sonra vajinal baktı yine göremedi. ufacık bir beyazlık gördü 2.3 mm dedi ve bebek olamaz olsada sağlıklı olamaz dedi.. neyse ben çıktım gittim başka doktora oda bekle dedi şimdi beklemedeyim. haftaya tekrar bakılacak kesem 16 mm ve 20 mm üzeri olur yine olumsuz olursa ancak işlem yapılır dedi bu doktorumda. lütfen bana tecrübelerini anlatın. beklemedeyim ama ne yaşıyorum ben bilemedim çok üzgünüm.

arkadaşlar merhaba.
1 haftadır sitede okumadığım tek bir yorum kalmadı.hatta bununla ilgili konuda açtım , ama rahat değilim hiç. 30 kasımda aşılama yapıldı son adet tarihimde 19 kasım. benim bebeğim 7 haftalık falan sata göre ama ultrasonda 6 haftalık civarı çıkıyor. aşılama yaptığım doktorum uzun süre beta takibi yaptı ve ikiye katlamayan yavaş yükselen değerlerimden dolayı hep umutsuzdu ha düştü ha düşecek panik oldum. ilk ultrasona aldığında geçen hafta aaa kese boş kalp atışı yok zaten 5,5 haftalık gözüküyor gelişim geriliği var hadi alalım oldu ve beni düşünün şok. doktor karnıma bakarken eşime haber veriyordum bende içeri gel sanada gösterecekler diye doktor öyle deyince telefon elimde kaldı. sonra vajinal baktı yine göremedi. ufacık bir beyazlık gördü 2.3 mm dedi ve bebek olamaz olsada sağlıklı olamaz dedi.. neyse ben çıktım gittim başka doktora oda bekle dedi şimdi beklemedeyim. haftaya tekrar bakılacak kesem 16 mm ve 20 mm üzeri olur yine olumsuz olursa ancak işlem yapılır dedi bu doktorumda. lütfen bana tecrübelerini anlatın. beklemedeyim ama ne yaşıyorum ben bilemedim çok üzgünüm.
merhaba ayni sorun bende de var.son adet tarihim 11 kasim.ama 7 haftalikken kese minikti icinde bi beyazlik gordu kucuk dedi. Bi hafta sonra yine gittm. Bu sefer hic bi sey goremedi. Vajinal bakti bebek bolunmus yani tek yumurta ikizi gibi bi sey soyledi. Biri buyuk biri daha kucuk gorunun iki yuvarlak vardi. Muhtemelen kucuk olani gelistirmeye calisiyo dedi. Ama kese boyutu 26 mm olana kaar beklicez dedi kesin karar vermek icin cuma gunu yine gidecem bakalim ne olacak.ben de dedim bana pek olumlu gelmedi gelismiyo sanki kese buyumus dedi ama pek saglikli degil gibi dedi. Son umudum cuma. Sen de bekle derim. Kesin karar vermeden bi doktora daha gidecem olumsuz bi dey olursa.

Son düzenleme:
merhaba ayni sorun bende de var.son adet tarihim 11 kasim.ama 7 haftalikken kese minikti icinde bi beyazlik gordu kucuk dedi. Bi hafta sonra yine gittm. Bu sefer hic bi sey goremedi. Vajinal bakti bebek bolunmus yani tek yumurta ikizi gibi bi sey soyledi. Biri buyuk biri daha kucuk gorunun iki yuvarlak vardi. Muhtemelen kucuk olani gelistirmeye calisiyo dedi. Ama kese boyutu 26 mm olana kaar beklicez dedi kesin karar vermek icin cuma gunu yine gidecem bakalim ne olacak.ben de dedim bana pek olumlu gelmedi gelismiyo sanki kese buyumus dedi ama pek saglikli degil gibi dedi. Son umudum cuma. Sen de bekle derim. Kesin karar vermeden bi doktora daha gidecem olumsuz bi dey olursa.

bizimde son gittiğimiz doktor üçüncüydü ve en ılımlısıydı. bazen çok vicdansız geliyorlar bana. işleri nedeniyle sanki duygularını kaybetmiş gibiler. benimde senin gibi dün üç nokta gösterdi vajınadan bakınca. en buyugunu secti bunlardan biri bebek olabilir sana zararı yok bekle dedi. haftaya salı gibi gelin, ben 30 mm de kalbi yeni atan bebek gördüm, şimdi kızı var gibi şeyler söyledi. seninde Allah yardımcın olsun. inşallah güzel haberler alırsın.ama bende umudumu kaybettim gibi birşey. hayırlısı

bizimde son gittiğimiz doktor üçüncüydü ve en ılımlısıydı. bazen çok vicdansız geliyorlar bana. işleri nedeniyle sanki duygularını kaybetmiş gibiler. benimde senin gibi dün üç nokta gösterdi vajınadan bakınca. en buyugunu secti bunlardan biri bebek olabilir sana zararı yok bekle dedi. haftaya salı gibi gelin, ben 30 mm de kalbi yeni atan bebek gördüm, şimdi kızı var gibi şeyler söyledi. seninde Allah yardımcın olsun. inşallah güzel haberler alırsın.ama bende umudumu kaybettim gibi birşey. hayırlısı

Senin benden de az haftası ben bile beklerken sen daha çok bekle hiç umudunu kaybetme de. Geçen hafta küçük bi şey olduğunu görünce çok panik yapmış 3 gün ağlamıştım ama bu seferinde daha iyi karşıladım. Allah verirse doğacaklar, o yüzden artık üzülmüyorum. elimizden gelen bi şey yok ancak beklicez. Hepimiz için hayırlısı.

arkadaşlar merhaba.

canım allah guzel haberler versin sana...dualarım senınle

X