Bebeğinde hidrops (ödem) olup da sağlıkla doğum yapan???

8. Ayda mı tam olarak.bu kadar geç nasıl farkedilmiş ki.bebekleriniz anne karnında mı vefat etti
18 haftalık yazacaktım ya
Merhaba mesajınızı yeni gördüm. Çok sağolun. Bütün hamileliğimde 18. Ayda hidrops olmaya başlamıştı. Kızımda da bu şekildeydi. Anne karnında kan verilerek bu hidropslar geriledi. Çok şükür kızımıza kavuştuk. Çoğu doktor bunun için risk almak istemiyor ve sonlandırma yoluna gidiyor. Bunun için doktor çok önemli. Ne yazık ki biz bu tecrübeyi çok acı bir şekilde 6 bebeğimi kaybettikten sonra anladık. Rabbim hiç kimseye yaşatmasın.
18. Hafta yazacaktım yanlış olmuş

Hayır 8. Ayda değil, 4.5 aylıkken başlıyor genelde hidrops. 6 hamilelik yaşadım anne karnında vefat eden de var bir umut belki yaşar diye gönüllü sezaryen olduğumda var. Yani ölü doğum yaptım 6 bebeğimi de..
Kaç kez sezeryan oldunuz acaba ?

Bebeğine hidrops teşhisi konan bebeğini kaybeden bütün annelerin başı sağolsun,
Benimde bebeğime 24 haftalıkken hidrops teşhisi konuldu, tam 40 gün boyunca her türlü testi yaptırdık,ama hiç bir sebep bulunumadı, non immun hidrops dedi doktorlar, bebeğimin ciğerleri , karnı su toplamıştı,gitmediğim doktor kalmadı, çok zor günlerdi bizim için, 26 nisan da 30 haftalıkken erken doğum sancılarım başladı ve kızım sadece 45 dk yaşadı :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Peki daha sonra ne yaptiniz brnimde 27 haftalikken vefatetti suan sezeryan oldugum icin bekliyorum

Kan uyusmazligi sonucu iki bebek kaybettim. İlk bebeklerim ikizdi ve saglikli dogdu ancak kan grunum pozitif biliyordum igne vurulmadim. Sonra uc gebelik bir dusuk iki 36 haftalik biri ölü biri canli dogum. Hidrops olsa mudahele edilirdi belki ama son ana kadar hic sinyal vermedi yavrularim. 40 yil bildigim kan grubum son sezeryanda tesadufen negatif olarak cikti. Ehliyet evlilik nasil bakilmadi neden yanlis biliyorum doktorlar nasil sorgulamaz anlayamiyorum. Kan grubunuzu kontrol ettirin.

Merhaba, seneler geçmiş fakat bu konuyla ilgili birkaç bir şey sorabileceğim birileri hala var mı?

Merhaba, seneler geçmiş fakat bu konuyla ilgili birkaç bir şey sorabileceğim birileri hala var mı?

Merhabalar ben de iki çocuğumu kayp ettim bu yüzden tekrar yazıyorum Almanya ve Türkiye de hastanelere gıttım bı sebebi bir tedavi bulamadılar
Lutfen bir hocaya gıdın tabı güvendiğiniz benim eşim de büyü cıkdı ondan bana benden bebeğe gecıyor du ıkı tane vefat dan sonra elh ıkı tane salıklı çocuğum var şimdi belki birilerine sebeb olurum diye yazıyorum 💙

X