Bebeğini 40 haftalıkken kaybeden anne

sevgimmmm123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
18
8
32
Bebeğimi 40 haftalıkken kaybettim. Tüm hazırlıkları tamamdı artık onu bekliyorduk ki eve eli boş döndük. Gerçekten çok zor bir durum. Acım çok taze . Atlatamıyorum ağlamadığım gün yok . Belki sağlıklı düşünemiyorum şu an ama meleğimin yokluğuna ancak kucağıma yeni bir bebek alırsam alışırım ya da biraz olsun iyileşirim diyorum. Sezaryenle doğum yaptım. Tekrar ne zaman hamile kalabilirim.sezaryen sonrası Kısa sürede gebe kalan var mı herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı . Lütfen birileri yazsın

Bebeğimi 40 haftalıkken kaybettim. Tüm hazırlıkları tamamdı artık onu bekliyorduk ki eve eli boş döndük. Gerçekten çok zor bir durum. Acım çok taze . Atlatamıyorum ağlamadığım gün yok . Belki sağlıklı düşünemiyorum şu an ama meleğimin yokluğuna ancak kucağıma yeni bir bebek alırsam alışırım ya da biraz olsun iyileşirim diyorum. Sezaryenle doğum yaptım. Tekrar ne zaman hamile kalabilirim.sezaryen sonrası Kısa sürede gebe kalan var mı herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı . Lütfen birileri yazsın
bende 8 aylikken kaybettim cok kotuyum iyileşemiyorum dayanmaya calisiyorum surekli agliyorum yoklugunu hissediyorum 40 gun oldu bugun ayni aciyi yasiyoruz Rabbim dayanma gucu versin bize

Acınızı anlayamam, çok büyük bir acı gerçekten. Allah size sabır versin ama sağlık açısından rahmin ve dikişlerin iyileşmesi toparlanması için bence bir süre beklemeniz iyi olur. En azından 1 yıl gibi

Allah sabır versin bende 41+1 de doğuma alındım sezeryan bebeğim vefat etti öncesinde normal doğuma zorlandım bebeğim oksijensiz kaldı sezeryana alındım ama iş işten geçmişti 2 gün yaşadı vefat etti. 1.5 yıl sonra tekrar hamile kaldım. Diyeceğim o ki yaşınız çok büyük değilse 1 yıl beklerseniz iyi olur sizi çok iyi anlıyorum kocaman sarılıyorum

Yaşım 32 ne kadar beklemeliyim. İlk bebeğimdi benim tutunacak dalım yok .
Benim de ilk bebeğimdi ve tüp bebekle hamile kalmıştım dünyam başıma yıkıldı yaşadığım şeylere kendim bile inanamıyorum uyuyordum uykudan kalkarken inşallah bunlar rüyadır diye kalkıyordum. 1 yıl bekleseniz iyi olur neden vefat etti bebek

Basiniz sağolsun bende 29 haftada kalbi durdunu ogrendim dunyam basima yikildi rabim kimseye yasatmasin yalniz deilsiniz bende sezeryan olucaktim rabim yardim eti ve normal doum oldum ama benimde haftam buyuk olsaydi buyuk ihtimale sezeryan olurdum simdi yine hamileyim cok korkuyorum salikla.almak istiyorum panik atak anksiyeteli biriyim hemde ileri seviye yasadim korku ve aciyi anlatamam inanin bebek kiyafetlerine yata hicbirseye bakamiyorum kucaima alana kadar bisey almak istemiyorum zaten kizimin kiyafetlerini cevremede kizlari.olanlara verdim ama hala var onlarida esimin kuzeninin kizi olucak.ona vericam onlara bakamiyorum bile bunda bisey almiyicam ayni olucak diye bisey yok ama korkusu yetiyor burda ayni seyleri yasamis tekrar hamile kalmis anneler var onlarla yazisiyorum cok sukur iyiler hele salikla alanlari duyunca cok mutlu oluyorum umudum buyuyor bol bol dua edin bende edicam sizin icin insallah

Basiniz sağolsun bende 29 haftada kalbi durdunu ogrendim dunyam basima yikildi rabim kimseye yasatmasin yalniz deilsiniz bende sezeryan olucaktim rabim yardim eti ve normal doum oldum ama benimde haftam buyuk olsaydi buyuk ihtimale sezeryan olurdum simdi yine hamileyim cok korkuyorum salikla.almak istiyorum panik atak anksiyeteli biriyim hemde ileri seviye yasadim korku ve aciyi anlatamam inanin bebek kiyafetlerine yata hicbirseye bakamiyorum kucaima alana kadar bisey almak istemiyorum zaten kizimin kiyafetlerini cevremede kizlari.olanlara verdim ama hala var onlarida esimin kuzeninin kizi olucak.ona vericam onlara bakamiyorum bile bunda bisey almiyicam ayni olucak diye bisey yok ama korkusu yetiyor burda ayni seyleri yasamis tekrar hamile kalmis anneler var onlarla yazisiyorum cok sukur iyiler hele salikla alanlari duyunca cok mutlu oluyorum umudum buyuyor bol bol dua edin bende edicam sizin icin insallah

başınız sağolsun rabbim bir daha yaşatmasın . Sağlıcakla kucağınıza alın rabbim bana da nasip etsin çok istiyorum . Siz ne kadar beklediniz gebelik için

Bende 14 ay önce doğumdan 16 gün sonra kaybettim yavrumu. O psikoloji aynı. Hemen bir bebegim daha olsun, bu boşluk başka dolmaz dusuncesi😔 6 sonra tekrar gebe kaldım, 9 haftalikken kalbi durdu, kürtaj oldum. Yine bir travma... şuan 16 haftalık hamileyim inşallah hersey yolunda gider... Rabbim hepimizin gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin... size tavsiyem aynı acıları yaşayan biri olarak 4-5 ay vücudunuz, ruhunuz dinlensin, agir bi travma yaşadı...

Allahım size sabırların en büyüğünü versin kucağınızı sağlıkla doldursun tez vakitte inşallah kardeşim de 35.haftaydı sanırım kaybetti şimdi hamile korunurken hamile kaldı sizin gibi çok kötüydü o da psikolojik tedavi görüyordu korunurken hamile kaldı inşallah sizin de olur kardeşimin de isteyen herkesin 🤲🏻

X