Bebeğini 40 haftalıkken kaybeden anne

Rabbim sabır versin sizin ve burda bebeğini kaybetmiş melek annelerine Sezeryan sonrası iki yil denilsede doğumdan 8-9 ay sonra yeniden hamile kalanları duyuyoruz. 1sene bekleyin isterseniz.
Allah'ım kucağınızi doldursun kalbinize ferahlık versin hepinizin

Başınız sağolsun açımız aynı be çok büyük rabbim bir daha sınamasın. Gebe kalırsanız rabbim inşallah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eder. Süreci yazarsanız sevinirim ayrıca tedaviye başladınız mı
Amin inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin rabbim
Yok tedavi olmadım doktor bi sıkıntı görmüyor ama ben cesaret edebilrmiym bilmiyorum korkuyorum
Bebeğimi bendeki enfeksiyondan dolayı kaybettim
23 haftalıkken kesem delindi ve suyum boşaldı yavrum 22 gün boyunca susuz karnımda yaşadı imkansız dedi doktorlar . 26 haftalıkken doğum başladı onu kaybetmemek için normal doğumu kabul etmedim makat gelişti . Onu gördüm süt sağdım ertesi gün sabah her şey bitti . O hastane artık bana hapsene oldu günlerce çıkarmadılar beni hastaneden cıkarsan ölürsün dediler

Benim de dikislerimde aynı sorunlar oldu.Ayrıca uzun süre geçmeyen yoğun enfeksiyonlar vardı.Buna rağmen bana da doktorum 3 ay sonra başlarız yeniden demisti.Gerci süre uzadı ama ilk aşamada bir sorun yoksa 3 ayı yeterli bir süre olarak görüyor bazı doktorlar.Biz biraz daha rahmin toparlanmasını bekledik ama herkesin süreci farklıdır.Cok uzun sürmez diye düşünüyorum.ınsallah òyle de olur 😇
Bende haftam küçüktü ondan 3 ay dedi diye düşündüm rahim tam büyümeden doğum oldu ya

Çok zor bir imtihan Rabbim yardımcınız olsun acınızı dindirsin 😞 en az 6 ay veya 1 sene beklenmeli diye biliyorum. Doktora sormadınız mı?

Bende haftam küçüktü ondan 3 ay dedi diye düşündüm rahim tam büyümeden doğum oldu ya
Benim de 25 haftalıktı ama rahmin ve dikişlerin durumuna göre bekletiyorlar galiba.Bir de bende enfeksiyon da vardi onun geçmesi de çok uzun sürdü.Allah size ve isteyen herkese tekrardan sağlıklı bebişler nasip etsin insallah 😇

Bebeğimi 40 haftalıkken kaybettim. Tüm hazırlıkları tamamdı artık onu bekliyorduk ki eve eli boş döndük. Gerçekten çok zor bir durum. Acım çok taze . Atlatamıyorum ağlamadığım gün yok . Belki sağlıklı düşünemiyorum şu an ama meleğimin yokluğuna ancak kucağıma yeni bir bebek alırsam alışırım ya da biraz olsun iyileşirim diyorum. Sezaryenle doğum yaptım. Tekrar ne zaman hamile kalabilirim.sezaryen sonrası Kısa sürede gebe kalan var mı herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı . Lütfen birileri yazsın
Çok üzüldum gecmiş olsun Rabbim birdaha yaşatmasın.Inşallah yeniden anne olmak nasip olsun.💗🤲

başınız sağolsun rabbim bir daha yaşatmasın . Sağlıcakla kucağınıza alın rabbim bana da nasip etsin çok istiyorum . Siz ne kadar beklediniz gebelik için
Ben 5 ci ayda hamile kaldim 3 ay korunduk doktor kontroluyle basladim 2 ay sonra da baslaya bilirdim ama ben normal doum ve kurtaj oldum burda 2 ci ayda deneyip 3 ayda hamile.kalanlar var genetik testi yaptik ozamana kadar piskolojimi toparlamaya baktim anksiyetelen zor tabi genetim iyi vikti pihtilasma felan da cikmadi ama her ohtimale karsi bana doktorum vitaminler baslati kolay toprlanmasi icin sonra hamile kaldimda da da aspirin

Allahım size sabırların en büyüğünü versin kucağınızı sağlıkla doldursun tez vakitte inşallah kardeşim de 35.haftaydı sanırım kaybetti şimdi hamile korunurken hamile kaldı sizin gibi çok kötüydü o da psikolojik tedavi görüyordu korunurken hamile kaldı inşallah sizin de olur kardeşimin de isteyen herkesin 🤲🏻
kardesiniz sezeryanmi oldu 6 aymi korundu merak ettim genelde hep 6 ay bekleyip tekrar dusunmusler

Çok üzüldüm, Allah sabır versin 😔 İnşallah en kısa zamanda sağlıkla kucağınızı doldursun Rabbim 🤲🏻🍀

Bebeğimi 40 haftalıkken kaybettim. Tüm hazırlıkları tamamdı artık onu bekliyorduk ki eve eli boş döndük. Gerçekten çok zor bir durum. Acım çok taze . Atlatamıyorum ağlamadığım gün yok . Belki sağlıklı düşünemiyorum şu an ama meleğimin yokluğuna ancak kucağıma yeni bir bebek alırsam alışırım ya da biraz olsun iyileşirim diyorum. Sezaryenle doğum yaptım. Tekrar ne zaman hamile kalabilirim.sezaryen sonrası Kısa sürede gebe kalan var mı herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı . Lütfen birileri yazsın
Canım öncelikle basın sagolsun, ben sezaryen doğum yaptım ve 2. Bebeğime 5 ay sonra hamile kaldım, bir sıkıntı yaşamadım ama sen yine de doktoruna detaylı bir şekilde danış istersen.

İkisi de 38+1 de doğdu canım
bende bebegimi 8 aylikken doguma az kala kaybettim bu aciyi hafifletmenin tek yolu eve gelicek olan kardesleri doktor 1 sene bekle dedi yasim itibariyle (33) ama burada okuyorum en az 3-6 arasindada gebe kalanlar olmus kimi riskli kimi risk yasamadan dogumlar yapmis . sizdede ne guzel sorun olmamis. en garanti yine 6 ay bekleyip doktor kontroluyle dusunmek hayirlisi ile insallah . eve sigamiyorum dusunmekten yapamiyorum aciya dayanamiyorum kelimelere bile ifade edemiyorum kaybimi . yeniden gebe kalmak anca hayata baglar bizim gibi evladini kaybetmis anneleri yoksa hayat bombos

17 ay oldu bebeğimi kaybedeli.Simdi tekrar hamileyim.Bebegim bana güç ve umut veriyor ama gidenin acısı malesef hafiflemiyor.kocaman bir kalp ağrısı olarak kalıyor.Insallah uzun süre beklemeniz gerekmez.Tek bir doktorla kalmayın bence.Bazilari çok uzun bir süre söylerken bazısı çok beklemeye gerek görmüyor.Doktorunuz rahim toparlandiktan sonra çok bekletmez diye düşünüyorum.Allah gönlünüze göre versin.Acınızı hafifletsin insallah
yeniden gebeymissiniz cok sevindim sizin adiniza insallah bizde korunma suremiz bitince gebe kaliriz saglicakla evlatlarimizi kucagimiza aliriz anca o zaman yuregimiz hafifler 💕

bende bebegimi 8 aylikken doguma az kala kaybettim bu aciyi hafifletmenin tek yolu eve gelicek olan kardesleri doktor 1 sene bekle dedi yasim itibariyle (33) ama burada okuyorum en az 3-6 arasindada gebe kalanlar olmus kimi riskli kimi risk yasamadan dogumlar yapmis . sizdede ne guzel sorun olmamis. en garanti yine 6 ay bekleyip doktor kontroluyle dusunmek hayirlisi ile insallah . eve sigamiyorum dusunmekten yapamiyorum aciya dayanamiyorum kelimelere bile ifade edemiyorum kaybimi . yeniden gebe kalmak anca hayata baglar bizim gibi evladini kaybetmis anneleri yoksa hayat bombos
Canım benim basın sagolsun, o acıyı yaşamadım ama anca ne kadarını tahmin edebilirim bilmiyorum, içimde hissetim sızısını, Allahim en kısa zamanda en ihtiyacın olduğu zamanda en hayırlısıyla kucağını doldursun inşallah, bebeğini neden kaybettiğin ikinci gebelik için çok önemli, neden olduğunu biliyor musun? Bir de tekrar hamilelik düşünüyorsun madem vücudunun daha kolay toparlanması için beslenmene dikkat etmeni tavsiye ederim, doğum sonrası kan değerleri de düşebiliyor onları da takviyeye başlayabilirsin, ve vakti zamanı gelince hissedeceğini düşünüyorum, o zaman korunmayı bırakırsın.

X