Bebeğinin cinsiyetini bilmek isteyen buraya

ben 22.01.1979 doumluyum
eşim nüfus cüzdanında 01.06.1981 ama normalde 1979 lu,geç yazdırmışlar ama ayını bilmiyorum,ben ocak doğumlu olduğuma göre muhtemelen ay olarak benden sonraki tarihlerdir,
martta düşük yaptım üzerine adet olmadan hamile kaldım sat'a göre 9-10 haftalık hamileyim ama ultrasonda 7+3 görünüyor,

ben 22.01.1979 doumluyum
eşim nüfus cüzdanında 01.06.1981 ama normalde 1979 lu,geç yazdırmışlar ama ayını bilmiyorum,ben ocak doğumlu olduğuma göre muhtemelen ay olarak benden sonraki tarihlerdir,
martta düşük yaptım üzerine adet olmadan hamile kaldım sat'a göre 9-10 haftalık hamileyim ama ultrasonda 7+3 görünüyor,
erkek bebek

ultrasonda ne çıktı merak ettim

Slm, Sevilcim ben 28.08.85 esimde 20.08.77 dogumlu. Subatda hamile kaldim, son adet tarihim 8 subat 2009 idi. Benim bebegimin cinsiyeti ne acaba? Tesekkur ederim canim.

ultrasonda geçen salı gittiğimde 6+1 görünüyor demişti doktor bugün 7+3 oldu,benim içimede erkek doğuyordu niyeyse,

bir de sevilciğim ben muhtemelen nisanda hamile kaldım mart 15 te düşük yaptığım için hiç ilişkiye girmedik,bunuda göz önünde bulundurarak hesaplarsan sevinirim

ya sevilcim ben behçet hastasıyım bu arada hergün ilaç alıyorum bir şey fark edermi?

ilk düşük yaptığınız tarih mart ?

evet Mart'ın 15'inde düşük yaptım üzerine hiç adet olmadım,martta hiç ilişkiye girmedik,muhtemelen nisan ayında hamile kaldım,düşükten dolayı yumurtlama geç olmuş olabilir,ultrasondaki görüntüye göre 7+3 haftalık hamileyim ama düşük tarihini sat kabul edersek sata göre 9-10 haftalık hamileyim.benimki çok karışık seni yoruyorum kusura bakma,ilgilendiğin teşekkür ederim,

kızlar başka önerebileceğiniz şeyler varmı bu konuda

hani yumurtlama günü falan olursa erkek oluyormuş bir bilginiz varmı?

bende istiyorum benim 05 07 1985
eşim 11 07 1983 nisanda hamile kaldım

sevilcim bende istiyorum
ben 05/03/1980
eşim 02/10/1977
ben şuan hamileyim
sat:09/01/2009

şimdiden sağol canım :)

evet Mart'ın 15'inde düşük yaptım üzerine hiç adet olmadım,martta hiç ilişkiye girmedik,muhtemelen nisan ayında hamile kaldım,düşükten dolayı yumurtlama geç olmuş olabilir,ultrasondaki görüntüye göre 7+3 haftalık hamileyim ama düşük tarihini sat kabul edersek sata göre 9-10 haftalık hamileyim.benimki çok karışık seni yoruyorum kusura bakma,ilgilendiğin teşekkür ederim,

tahminen 24 mayis 7-ci haftan tamam oluyor 8-ci haftaya geciyon hayirlisiyla

Sevilcim merhaba. Bende merak ediyorum hamileyim su anda. Ben 28.08.85 dogumlu esimde 20.08.77 dogumlu. Subatda hamile kaldim 2009. Bebegimin cinsiyeti nedir acaba? Cevap verirsen sevinirim.

X