Doğuma Hazırlık Bebeğinin cinsiyetini öğrenmek isteyen buraya

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
yüzükte erkek çıkıyo,çin takviminde kız çıkıyo,rüyalarımda kız görüyorum bilmiyorumkismiledoktorda emin olduğumuz gözü ii olan bi doktor erkeğe benziyor dediakannehirfree betaya göre erkek,etraftakiler değişmemişsin erkeğe benziyor diyorkafamçokkarıştıben de kime ve neye inanacağımı şaşırdım ayın 23 ünde doktora gideceğim buraya yazacağım sonucu benimde ilk bebeğim ama eşimin gönlünde erkek yatıor her ne kadar belli etmesede ama doğru söleme gerekirse bende bir erkek çocuk vermek istiyorum eşime:emir_bebek:tabi takdir allahın hayırlı sağlıklı bir bebek en önemlisihihoyyyt

slm benimde ilk cocugum 8t1 gunluk hamileyim daha cok var cinsiyetini ogrenmeme.cin takviminde erkek cikiyor bundada erkek cikyior daha oncede yapmistik arkadaslarla ondada ilk erkek cikiyorduu hayirlisi olsunnn hkkkimizda insallah.cevremdekiler bazilari kiz bazlari erkek diyolar biz 3 kiz kardesizz kizlar guzel tabikide ama ben ilk cocugum erkek olsun istyiorumm kendi ailemin hic erkek cocugu yok ve ben en buyugumm hayirlisi allahtan hepimizin kalbinden geceni veriri insallahhh

inanmakla ne alakası var benim için cinsiyet hiç farketmez etrafımda çok kişide tuttu tutmayanlarda oldu oda allahın takdiri kendimede yaptım ilki erkek sallanıyo 2.side kız sallanıyo ben innadığım içinmi erkek oldu yani

ya ne güzel herşeyin başı inanmak kötü bişey demedim ki..opuyorumnanaktan

sen dua et de benim yanılma olsun da ikinci erkek olsuun.kız +oğlan çok şirin olurr.aralarında tam bir yaş olacak inşallah ikiz gibi olacaklar.ondan hani bi kız bi oğlan ve de ikiz.sizce bunu istemekte haksızmıyımkaydirigubbakcemile5

,olumunekankayizsmile

çok saçma bence ben denedim şimdi ama yüzük avcumun içinde sabit duruyo kıpırdamıyo ve ben hamileyim, bide elimi bir anlık titremeyle hareket edincede alyansın bir ucu sağa bir ucu sola gidiyo ama ben hareket ettirirsem..

çok saçma bence ben denedim şimdi ama yüzük avcumun içinde sabit duruyo kıpırdamıyo ve ben hamileyim, bide elimi bir anlık titremeyle hareket edincede alyansın bir ucu sağa bir ucu sola gidiyo ama ben hareket ettirirsem..

canım sen yapamıyosundur ben kime denediysem doğru cıktı etrafımda bebeklerinin cinsiyetini bilmeyenlere yaptım herkeste doğru çıktı ama tabikide takdir allahın sonuçta çin takvimide baya doğru sonuç veriyo NE DEMİŞLER FALA İNANMA FALSIZDA KALMA maksat eğlence olsun kaydirigubbakcemile2

ya ne güzel herşeyin başı inanmak kötü bişey demedim ki..opuyorumnanaktan

neyse canım hamileleğime ver bazen tersten anlıyorum 2.de kız gösteriyo benimm inşallah 2. çocuğumda ilerde kız olurr tam ideal bir kız bir erkek hem oğluşum kardeşini korur delikafadulden ay ne garibim ben daha 1. yi doğurmadım 2.yi düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

sen dua et de benim yanılma olsun da ikinci erkek olsuun.kız +oğlan çok şirin olurr.aralarında tam bir yaş olacak inşallah ikiz gibi olacaklar.ondan hani bi kız bi oğlan ve de ikiz.sizce bunu istemekte haksızmıyımkaydirigubbakcemile5

,olumunekankayizsmile

hayırlısıyla inşallah öle olur ALLAH gönlüne göre versin turkbayragi

bi daha denicem belki farklı çıkar benim.hep ileri geri gidiyo.ama
ikinci kızım geliyo:ecrin_bebek:

arkadaslar eski yunan zamanlarında yapılann bir sistemmiş bu ister hamileye ister bekara ister cocuğu olmusa herkeste doğru sonuc verior (tabi takdir allahın) alyansın içinden saç teli gecirilipp yapılacak kişinin sağ avucunun içinde kıpırdamadan bekletilir sağa sola hareket ederse erkek daire çizerse kız demektirr cocuğu olmus annelerde sırasıyla deneyinn bakalım doğruu sonuc vercekmi ben denedimm kimde yaptıysam doğru cıktıı buyrunnnnnnnnn

bende denedim bunu erkek çıkıyor inşaAllah hayırlısıylla bi oğluşum olur

merhabalar benim 2 kizim var Allaha sükür valla dogru gösterdi 3. kalirsam saga sola salandi hayirlisi artik Allah biliyor

X