Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi bebeginiz kaç kilo

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
Benim oğlum 24 Ekim doğumlu yani 3. ayımızı bitirdik 4. ayın içindeyiz.. Şu an tahmini 6.1 kg Boyu da 62 cm ...

Kızlar, bebişlerin kilolarını yazarken doğum tarihlerini de belirtir misiniz?

Benim oğlum 24 Ekim doğumlu yani 3. ayımızı bitirdik 4. ayın içindeyiz.. Şu an tahmini 6.1 kg Boyu da 62 cm ...

Kızlar, bebişlerin kilolarını yazarken doğum tarihlerini de belirtir misiniz?

aaaa kiloyu nasil tahmin ediyorsun kiz??!! valla bravo hihoyyyt

aaaa kiloyu nasil tahmin ediyorsun kiz??!! valla bravo hihoyyyt

Tartıya önce bebişle beraber çıkıyosun, sonra tek başına aradaki fark bebişin elbiseleriyle birlikte kilosu olduğu için 200 gr da onu düşüyosun ..işte tahmini kilo !!!!!kötükedihüso

Tartıya önce bebişle beraber çıkıyosun, sonra tek başına aradaki fark bebişin elbiseleriyle birlikte kilosu olduğu için 200 gr da onu düşüyosun ..işte tahmini kilo !!!!!kötükedihüso

hhahahahaha ben de sandiydim ki kucagina aliyon oyle tahmin ediyon...valla bravo akilli anne!!!

kızlar ilahi ben de niye şaşırıyorlar diyorum arkadaşımız bebeğim 11 aylık ve 11 kg demek istemiş
anne sütü aldığını ilave ederken virgül koymayınca yanlış anlaşılma olmuş

:emir_bebek:kızlar benımkızım 15ekım dogumlu bız 4ayagırıyoruz fakat kıımın kılosunu daha tartırmadım enson 2.5aylıkken 4kılo800gramdı boyuda 54cmdı sımdınekadaroldubılmıyom ayın 15degıdıcez bakalım kackılooldu

oğlum 12 ekimde 3020 kg 55 cm doğdu, şu anda 4 aylığız ve 8.500 kg ve 65 cm boya sahibiz.

benim kızım tam on aylık bir ay önce boyu 74 cm kilo 9200 gr. bir ay içinde fazla değişiklik yok sanırım

slm arkadaşlar benim oğlum 2.400 gr 47cm boyunda doğdu çok küçüktü. şimdi 9 aylık 73 cm boyu 9.100 gr kilosu bana zayıf geliyor doktoru gelişimi çok iyi diyor sizce nasıl.

kilo konusu açılmışken bugün çok sinirlerim bozuldu bebeğim 2.ayına dün girdi 6200gr 3.640 gr doğmuştu gelen kadınlar bu bebek zayıf yok bizim gelinin sütü yarıyo baldırları kocaman kocaman sende her ağladığında emzir şöyle böyle diye beni sinir ettiler birara gerçekten zayıfmı sütümmü yaramıyo diye kafama taktım sütüm azaldı sinir şeyler

kilo konusu açılmışken bugün çok sinirlerim bozuldu bebeğim 2.ayına dün girdi 6200gr 3.640 gr doğmuştu gelen kadınlar bu bebek zayıf yok bizim gelinin sütü yarıyo baldırları kocaman kocaman sende her ağladığında emzir şöyle böyle diye beni sinir ettiler birara gerçekten zayıfmı sütümmü yaramıyo diye kafama taktım sütüm azaldı sinir şeyler

ay canım maşallah bebeğün kilosu çok iyi.her ay bir kilodan fazla alıyormuş.normalde bu aydaki bebekler en fazla 900 gr alırlar seninki maşallası var.sütün çok yaramış sen hiç canını sıkma.her annenin sütü kendi bebeğin için idealdır.sen büyle insanları hiç kafana takma.lülülülülülü

benim 2 oğlum var 3 yaşındaki oğlum 100 cm.13,5 kilo
küçük oğlumsa 16 aylık 85 cm.15,5 kilo

büyük oğlumun gelişimi çok iiydi kardeşinden sonra iştahı tamamen gitti.Korkuyorum kilo alımı durdu.
Ne yapmalıyım bilemiyorum.İlgimiz alakamız hep onun üstünde hiç kesilmedi.Kabullenemedi kardeşini ne yapmalıyım?

benimde kızım kardeşinden sonra yemeyi bıraktı benimkide 2.5 yasında 12 kilo ama boya veriyo abur cubur tarzı seylerden uzak tutun dr.ların tavsiyesi oglumda dogum kilosu 3.710 boy 51 cm şimdi 3 aylık 6.100 gr boy 62.5 ii gidiyo gibi bide kızımın aksine o yese bari

Son düzenleme:
ay canım maşallah bebeğün kilosu çok iyi.her ay bir kilodan fazla alıyormuş.normalde bu aydaki bebekler en fazla 900 gr alırlar seninki maşallası var.sütün çok yaramış sen hiç canını sıkma.her annenin sütü kendi bebeğin için idealdır.sen büyle insanları hiç kafana takma.lülülülülülü

teşekkürler canım birazda burdaki kadınlarda çok bilmişlik var herşeyin eniyisi bizde sanıyolar bebeğime hiç büyümüyo diyolar daha 2 aylık bebek nekadar büyüyebilirki anlatamıyosun işte sonrada kendimi üzüyorıum

kilosunun çoklugu azlıgı aslında önemli diil bence saglıklı olması önemli benim kızım bana göre zayıf drlara göre durumu dayımın kızımla yasıt bir kızı var oda biraz kilolu sastıgım sey o herseyden yiyo ve sürekli hasta benimki maasallah hasta olsada çabuk atlatıyo saglıklı olsunlarda zayıf olsunlar saglığı
kiloyla karsılastıran insanlara sinir oluyorum.

X