Bebeğiniz kaçıncı haftada kaç kilo kaç cm doğdu?

50 cm olan hastane çıkışları ne kadar giydiriliyor acaba?
En kucugu bile ilk zamanlar buyuk oluyor ama cok fazla kucuk seyler almani onermem birkac ay sonra hemen 3.6 ayliklara geciyosun cunku cok cabuk buyuyo birazda genis olmasi rahat oluyo zaten
3.6 aya yuklenmeni oneririm

En kucugu bile ilk zamanlar buyuk oluyor ama cok fazla kucuk seyler almani onermem birkac ay sonra hemen 3.6 ayliklara geciyosun cunku cok cabuk buyuyo birazda genis olmasi rahat oluyo zaten
3.6 aya yuklenmeni oneririm
Yenidoğan olarak 5 takım var ideal mi acaba? Gerisini hep 3-6 aylık aldım

Boy ultrasonla aynı mı çıkmıştı
Boyu hatirlamiyorum sadece kilo soylemisti sanirim
Yenidoğan olarak 5 takım var ideal mi acaba? Gerisini hep 3-6 aylık aldım
Birkac tane daha Ayri ayri alt ustte alabilirsin kusuyor cunku benim 4 takim vardi gaz cikarirken ictigi sutu falan cikariyodu yetmemisti dogumdan sonraki gun gidip bikac tane alt ust almistim

Bebekler tabi ki çok çabuk büyüyorlar ama yenidoğan kıyafetleri yine de şart yani daha büyükleri ilk zamanlar büyük oluyor, çok aşırı olmasa da yine de 5-6 takım gerekli oluyor çünkü kusuyorlar kalanları cıvık olduğu için dışına çıkıyor falan lazım yani. Kızıma ilk doğduğunda 50 beden olmuştu 56 büyük geliyordu, iki oğluma 50 beden küçük geldi zaten 1-2 takım vardı uzun olurlar diye hep 56-62 almıştım.

Merhaba arkadaşlar.bugün kontrolümüz vardı 37+4 haftalık olduk şükür.haftaya Pazartesi sezeryan olacak allah izin verirse.bebeğimin kilosu da 3.200 gr olmuş.sağlıkla gelsin inşallah🙏

Kızlar alakasız olcak ama benim iki doğumdada hamile kalmadan once adet düzensizliği vardı. İkili teste göre 39 hafta dediler bebeğime. Ama ultrasona göre 36-37 cıkıyodu . Neyse 39+1de sancım geldi doğum oldu doğum kağıdında doğum haftası 37+1 yazıyodu. Kilosu 2875 , 49 cm doğdu. Küçük doğduğu için gelişime göre mi öyle yazılmış acaba haftası? İkili teste göre 39+1de doğmuş oluyo ama kağıtta farklı 🤔
İlk doğumdada aynı şeydi.

X