Bebeğinizi nasıl bir yatakta yatırıyorsunuz

Üst örtmeden nasıl yatiriyorsunuz? Ne giydiriyorsunuz? Bizim evde malesef doğal gaz yok. Ben Park yatagin içine babynest koydum battaniyesini omuzlarının biraz altında kalacak şekilde örtüp babynestide saracak şekilde alt yatağının altına sıkıştırıyorum iyice gerdirip. Babynestin kenarlarının yüksekliği sayesinde battaniye direk üstünde gibi olmuyor kolları battaniyeye değmeden rahat hareket ediyor ama yine de korkmuyor değilim. Daha 43 günlük ama çok hareketli
Klasik pijama giydiriyoruz.
1 Aralık’ta atlet giydirmeye başladık.
Üstünü örtsek de açıyordu sonra doktor söyledi,üstü örtülmez,yastık kullanılmaz diye.

Zaten artık kendi odasında uyuyor,örtü,yastık olsa aklıma takılırdı.

Evet,bizde doğal gaz var.

Bizim ev standart 23-24 derece kaç tog uyku tulumu giydirmem lazım

Ya bizim bebe bir türlü uyku tulumu sevmedi. Bu işten hiç anlamıyorum.

Gün içinde de kat kat giydirmem,genelde ince giydiriyoruz,o yüzden hoşuna gitmedi galiba.

Klasik pijama giydiriyoruz.
1 Aralık’ta atlet giydirmeye başladık.
Üstünü örtsek de açıyordu sonra doktor söyledi,üstü örtülmez,yastık kullanılmaz diye.

Zaten artık kendi odasında uyuyor,örtü,yastık olsa aklıma takılırdı.

Evet,bizde doğal gaz var.

Ya bizim bebe bir türlü uyku tulumu sevmedi. Bu işten hiç anlamıyorum.

Gün içinde de kat kat giydirmem,genelde ince giydiriyoruz,o yüzden hoşuna gitmedi galiba.
Bende ince giyinmeye alıştırmak istiyorum ama tepemdeki büyükler faktorunden dolayı olmuyor. Gazı olsa hemen sen daha ince giydir usutuyor cocuk diye başlıyorlar 😬 Antalya'da yaşıyoruz daha kış bile gelmedi buraya. Mecbur uyku tulumu deneyeceğim bende

Aynen bende öyle yatıyorum ama ben başını yükseltiyorum bide uyku tulumu giydirsemde sanki üstünü örtmediğim için üşüyor gibi hissediyorum
Ben direk park yatağının baş kısmını yükselttim altına biseyler koyarak eğim verdim yatağa. Üst örtme eğilimi kanımızda var ama ben yine de o konuda kaynanama göre falan çok rahatım çok catisiyoruz o konuda usuyecek çocuk diye

Bende ince giyinmeye alıştırmak istiyorum ama tepemdeki büyükler faktorunden dolayı olmuyor. Gazı olsa hemen sen daha ince giydir usutuyor cocuk diye başlıyorlar 😬 Antalya'da yaşıyoruz daha kış bile gelmedi buraya. Mecbur uyku tulumu deneyeceğim bende
Ben büyükleri dinlemiyorum.

Neler neler söylüyorlar inanamazsın. Önce duymamazlığa geliyorum,sonra cevap veriyorum. Anladım ki karşılıklı olarak hiç bir zaman susmayacağız.

İnşallah senin bebe sever uyku tulumunu.

Ben büyükleri dinlemiyorum.

Neler neler söylüyorlar inanamazsın. Önce duymamazlığa geliyorum,sonra cevap veriyorum. Anladım ki karşılıklı olarak hiç bir zaman susmayacağız.

İnşallah senin bebe sever uyku tulumunu.
Ben cevap vermekten yoruldum onlar konuşmaktan yorulmadi hele kaynana 😤 çocuk kalın kalın örtülmeye alıştığı için uyku tulumunu da sever diye umuyorum. Uzun süre giysin diye ayından büyük alsam sorun olur mu sence?

Ben cevap vermekten yoruldum onlar konuşmaktan yorulmadi hele kaynana 😤 çocuk kalın kalın örtülmeye alıştığı için uyku tulumunu da sever diye umuyorum. Uzun süre giysin diye ayından büyük alsam sorun olur mu sence?
Kullanan arkadaşlar daha iyi bilir de ben normal kıyafetleri de hep büyük alıyorum.

Daha uzun süre kullanıyor cidden.

X