Bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz

damlaainkorea

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
284
171
Merhaba 🌸 bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz ve canınız neler istedi gerçekten eksi isteyenin ayşesi, tatlı isteyenin hakkısı mı oluyor 😃

Yedigin ictiginle hic ilgisi yok. Ben hicbir sey yiyemedim şöyle canım çekerek. Sadece cok fazla dondurma yedim. Erkek hissediyordum. Kızmış. Müthiş mutluyum şuan tabi. 20+5teyim. 14. Haftada fetal dna ile öğrendim.

Merhaba 🌸 bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz ve canınız neler istedi gerçekten eksi isteyenin ayşesi, tatlı isteyenin hakkısı mı oluyor 😃
Ben 12. Haftada öğrendim prensesimi 37 haftalık hamileyim şu güne kadar canım bir kere ekşi istemedi hep tatlı ve meyve çekti canım buna asla inanmıyorum😂

oda yalan demekki herkeste ayni olmuyor benmde erkek gbi nuba gore ama bakalm pazertesi ne cikcak 😁 içime kiz doğuyor ama
Valla benim de hep erkek doğuyordu anneler hisseder falan dediler çevreden, doktor kız diyince inanamadım hatta adam üzüldüm sanmıştı😃😃 sağlıklı olsun da gerisinin çok önemi yok, hayırlısını versin Rabbim 🙏

13+6 yım hala göstermedi iki hafta sonraya kaldı sende öğrenirsin cnm sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil

X