Bebek bezi

Molfix marka bezden stok yapmayı düşünüyorum. Memnun musunuz?
Kafamda babyturco ve önlem marka da var onları da çok duydum. Sizce hangisi
Bez konusunda kesinlikle stok yapma canım ben prima premium care en iyisi dediler aldım stokladım ama benim bebeğime pişik yaptı bence bebeğinde bi dene önce sonra stoklarsın

Bebek bezi stoklamak yapacağınız en büyük hata olur çok çabuk büyüyorlar çok hızlı numara geçişi oluyor ve hangi markanın pişik yapıp yapmayacağını denemeniz gerekir. Malesef çok hızlı da zam geliyor iki ucu moklu değnek. Bir de sleepy ve bebeland öneririm su bazlı ve yumuşacık bezler iki bebeğime de rahtlıkla kullandım.

Molfix ben kullandıktan sonra biraz stok yaptım onda tek kullanacağı numarayı aldım 3-4 ay kadar kullanır heralde, 4 numara uzun süre gidiyormuş.
Kızarıklık hafif pişik oluyor arada , bi de normalde taşmıyor ama bikaç kere sırtına taşma oldu sebebini çözemedim.
Ben sleepy, baby turco kullandım ilk aylar benim bebeğim bez değişimine pek tepki vermiyor ama bebekten bebeğe değişiyor demek ki her yerde stok yapmayın diye okuduğum için çok almamıştım

Ben de kesinlikle stoklamayın diyorum. Molfix kanal teknolojisine geçtikten sonra bıraktık biz mesela, çoğu bezde var bu çeşit bir teknoloji ama molfix çılgınlarca, yarınlar yokmuşçasına herrr bezde sızdırmaya başlamıştı bizim için.

Ben şu ana rossmannın kendi markasından memnun kaldım en çok sanırım.

uzunca süredir gece sızdırma problemini bir tek onda pek yaşamadığımız için prima premium care kullanıyoruz. Gündüz Allah ne verdiyse. Sleepy var şu an ama bi aciliyet esnasında aldık bence kesinlikle baya kötü bir bez.

Benim görüşüm:
İyiler: Migros minies, prima premium care, aktif ( külot ), babydream.
Yoklukta gideri olanlar: sleepy, molfix pure bir şey vardı o.
Uzak durulacaklar: şoktaki markalar, evy baby, inanılmazzz ağır kokulu.

Ben de kesinlikle stoklamayın diyorum. Molfix kanal teknolojisine geçtikten sonra bıraktık biz mesela, çoğu bezde var bu çeşit bir teknoloji ama molfix çılgınlarca, yarınlar yokmuşçasına herrr bezde sızdırmaya başlamıştı bizim için.

Ben şu ana rossmannın kendi markasından memnun kaldım en çok sanırım.

uzunca süredir gece sızdırma problemini bir tek onda pek yaşamadığımız için prima premium care kullanıyoruz. Gündüz Allah ne verdiyse. Sleepy var şu an ama bi aciliyet esnasında aldık bence kesinlikle baya kötü bir bez.

Benim görüşüm:
İyiler: Migros minies, prima premium care, aktif ( külot ), babydream.
Yoklukta gideri olanlar: sleepy, molfix pure bir şey vardı o.
Uzak durulacaklar: şoktaki markalar, evy baby, inanılmazzz ağır kokulu.
Baby turco nasıl

Molfix marka bezden stok yapmayı düşünüyorum. Memnun musunuz?
Kafamda babyturco ve önlem marka da var onları da çok duydum. Sizce hangisi
Merhaba bende bebeğime molfix kullanıyorum hiç sızma problemi yaşamadım ama pişik yapıyor arada onuda ıslak mendilden olduğunu düşünüyorum stoklu gidiyorum indirimde buldukça alıyoruz. İlk kızıma da her markayı denedik hatta sleepy mantar yaptı. Bu bebeğimde sleepyde almıştım indirimdeyken çok küçük bir bez molfixe kıyasla. Bana kalırsa 1 numara ve 2 numara çok almaman ben 2 numarayı 2 paket almıştım bebeğim çok hızlı kilo aldı zor bitirdim bacaklarını hep kesti. En çok 3 ve 4 numara kullanılıyor onları almanı tavsiye ederim.

X