Bebek damla

birdu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2024
8
1
22
Kızlar dört aylık bebeği olup Ocean microfer damla kullanan var mı günde kaç kez ve kaç damla veriyorsunuz? Sağlık ocağından demir için verilen damla kırmızı oluyordu bu beyaz herkes bunu tavsiye etti memnun kalan var mı ?

Kızlar dört aylık bebeği olup Ocean microfer damla kullanan var mı günde kaç kez ve kaç damla veriyorsunuz? Sağlık ocağından demir için verilen damla kırmızı oluyordu bu beyaz herkes bunu tavsiye etti memnun kalan var mı ?
Evet ben kullandım sağlıkocağından verilenlerden daha iyi ocean. Ama kaç damla veriliyordu hatırlamıyorum bir doktorunuza ya da eczaneye danışın kilosuna göre veriliyor diye aklımda kalmış

Evet ben kullandım sağlıkocağından verilenlerden daha iyi ocean. Ama kaç damla veriliyordu hatırlamıyorum bir doktorunuza ya da eczaneye danışın kilosuna göre veriliyor diye aklımda kalmış
Eczacı sadece bir damla vermem gerektiğini söyledi

Kızlar dört aylık bebeği olup Ocean microfer damla kullanan var mı günde kaç kez ve kaç damla veriyorsunuz? Sağlık ocağından demir için verilen damla kırmızı oluyordu bu beyaz herkes bunu tavsiye etti memnun kalan var mı
Ben kullandım bir tablo var kilosuna göre hesaplayın

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-03-14-14-44-360_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-04-03-14-14-44-360_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 25
Kg başına 1 damla olacak şekilde canım

X