Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlar

nilla bat 12 haziran olduğuna göre,bu aylık çalışmalarınız bitmiştir sanırım..

ben nadastayım da :KK12:

şifaa gözatma geçmişi nasıl siliniyo anlat bakam doğru mu yapmışım.olmuyor mendabur

yav ben sinir bozucu diyorum siz beğeniyorsunuz :63::63::63:
yok canım yaaa ben çözümünü birazdan yazacağım anlamında beğenmiştim :KK19::KK16:

şifam netin mi gitti gene bebeem :KK70:
içine mi doğdu kız :KK53: netim gitmedi ama çok yavaş yaaaaaa :KK47:
geçmişi sil olayını yaptım canım ama olmadı uyuz :KK50:
peki hem mozilla hem internet explorer mi yüklü pc de :26: eğer ikiside varsa ikisininkinide geçmişini sil ya da şu an hangisindeysen diğerinden gir bide :KK16:
nilla bat 12 haziran olduğuna göre,bu aylık çalışmalarınız bitmiştir sanırım..

ben nadastayım da :KK12:
inşş bebişinde göbişinde :KK49:
Çok şükür:KK1:yosun tuttuk yıkanmaktan adam beni görünce kaçıyo
hayy ALLAH ım yaaa nasıl güldüm kızzzzz inşş Rabbim de seni güldürür :KK49: :KK16:

5 gündür de peşimde dolaşıyo ama nadastayım diyum hıhhhh :KK12:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

afferim sana fıstık :KK70:
bende mi içsem şu folicten ne:26:
Kesinlikle içmelisin bebeğin omurilik gelişimi için önemli dedi dr. bende o yüden kullanıyorum hem vitamin gibi düşün bir zararı yok...
Evet folbiol doktorum verdi ama nedeni nedir bilemiycem,herkes farklı bişey söylüyor,mesela içenler kız doğuruyor u okudum pek memnun oldum
gerçekmi acaba :KK53::KK53::KK53:görümcemde ikinci çocuğu düşünüyordu ben onada folik asid içmesini söylemiştim şuan hamile ve kızı olacak acaba gerçekten ilacın etkisimi yoksa tesadüfmüdür:44::44::44:
Çok şükür:KK1:yosun tuttuk yıkanmaktan adam beni görünce kaçıyo

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:yosun tuttunuz he :KK60::KK60::KK60:

yok canım yaaa ben çözümünü birazdan yazacağım anlamında beğenmiştim :KK19::KK16:

içine mi doğdu kız :KK53: netim gitmedi ama çok yavaş yaaaaaa :KK47:
peki hem mozilla hem internet explorer mi yüklü pc de :26: eğer ikiside varsa ikisininkinide geçmişini sil ya da şu an hangisindeysen diğerinden gir bide :KK16:
inşş bebişinde göbişinde :KK49:
hayy ALLAH ım yaaa nasıl güldüm kızzzzz inşş Rabbim de seni güldürür :KK49: :KK16:

Amin hepimizi inşallah bu arada listeyi göremedik ama ilk topun ağzındaki benim sanırım,ilk haberi ben mi vericem şimdi?

şifaa gözatma geçmişini anlat bakam doğru mu yapmışım
internet sayfan internet explorer mi :26: eğer oysa yeni bi sayfa aç internet sayfası sağ üstte güvenlik yazısına tıkla oradan gözatma geçmişine tıkla ama oradaki tüm kutucukları işaretle önce sonra sil e tıkla :KK16:

mozilla ne demek canım..nece konuşuyoresun sen :26:
ben pcden cakmam da cnm
ie7-1.jpg

canım bu internet explorer google ye buradan mı giriyorsun :26:

merhaba bat 13 ümm :KK70:

bat 19 geldiii :KK3:

yeni topiğimizi görünce şaşırdımm :KK1:

ayyy şimdi bi de bu topiğin geçmişi çıktı başıma :KK1: :KK1:

yaptım ve sonuç mükemmel....olmadı :84:
ya şifa neyi var bu pcnin ah bi derdinden anlasam.şuram ağrıyor dese anın da hallettiririm de sesi soluğu cıkmıyor

şifaa ya bana mağara adamı muamelesi yaptın yani :KK52:1:
evet canım ordan giriyorum.ben onu biliyrm cok şükür de mozilla mıdır nedir onu bilmyrm

X