Bebek kaç haftalık ?

otuzaazkala

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
412
380
28
Merhaba hanımlar , dün hamile olduğumu öğrendim . Erken gebelik ve normal gebelik testimin görselini ekliyorum.
Son adet tarihim 10 Mart
Dün gece beta değerim 376 çıktı .
İdrar yolları enfeksiyonum varmış doktor ilaç verdi . Ama ancak bayramdan sonra ayın 16sında kadın doğuma gideceğim . Kasım ağrılarım az az devam ediyor. Lekelenme yaşadım ama bitti.
Sorum şu , bebeğim şuan kaç haftalık ? Son adet tarihine göremi hesaplanıyor bilgim yok . Yardımcı olup önerileriniz var ise dinlemek isterim. İlk hamileliğim ve tecrübesizim. Folik asit kullanıyorum

Eklentiler

• IMG_9939.jpeg
    IMG_9939.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_9950.png
    IMG_9950.png
    107,9 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Genelde 6-7 haftalıkken daha iyi olur. Kese gözükür hatta belki bebeği ve kalp atışını bile görebilirsiniz erken giderseniz en fazla keseyi görür dönersiniz
evet bende o yüzden hemen gitmek istemiyorum . sadece endişem vitamin falan kullanmıyorum kullanmam gerekir mi? ve sigara içiyordum öğrendiğimde bıraktım . ama kan sulandırıcı içmem gerekir mi mesela . ?

Merhaba test pozitif son adet tarihim 12 marttı ama döngülerim değişiyordu sizce kaç haftalık olabilir Döngüm 35

Genelde 6-7 haftalıkken daha iyi olur. Kese gözükür hatta belki bebeği ve kalp atışını bile görebilirsiniz erken giderseniz en fazla keseyi görür dönersiniz
Merhaba test pozitif son adet tarihim 12 marttı ama döngülerim değişiyordu sizce kaç haftalık olabilir Döngüm 35

X