Bebek Özlemi Çekenlerin Mekanı

merabalar bundan iki buçuk ay önce eczanede satılan testi yaptım sonuç pozitif çıktı.eczacı 1 hafta sonra kan testini yaptır dedi tam 1 hafta sonra kanama başladı.doktora gittim kan testinde 5.6 oranında çıktı.doktorun ilk söylediği düşük yapıyorsun oldu sonra hamilelik varla yok arası kimyasal gebelik dedi. ben bu durumdan hiç birşey anlamadım

merabalar bundan iki buçuk ay önce eczanede satılan testi yaptım sonuç pozitif çıktı.eczacı 1 hafta sonra kan testini yaptır dedi tam 1 hafta sonra kanama başladı.doktora gittim kan testinde 5.6 oranında çıktı.doktorun ilk söylediği düşük yapıyorsun oldu sonra hamilelik varla yok arası kimyasal gebelik dedi. ben bu durumdan hiç birşey anlamadım

kimyasal gebelik yaşamışsın canım geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın :Saruboceq:

benim yasın 20 oldugunda rapor alamıyorum 23yasının altına rapor vermıyorlar tek denemeye mı okadar tuttu raporunda var

EVET CANIM RAPORUM VARKEN O KADAR OZAMAN RAPOR HAKKI 3 DENEMEYE KADAR DEVLET KARŞILIYORDU AMA ŞİMDİ İKİYE DÜŞTÜ ONUNLA BİRLİKTE TEDAVİ MASRAFLARIDA DÜŞTÜ ..TABİİ UZUN ZAMAN OLDU BENİM TEDAVİM ŞİMDİ NEKADARA YAPILIYOR BİLMİYORUM:sm_confused:

çok gençsin daha ne kadarlık evlisin sorun ne ki tüp bebek düşünüyosun

benım sorunum esımde sperm sayısı dusk 10 milyon 3 senelık evlıyım bıraz erken oldu erken buyuduk vallla evlenınce aranıyo valla bebiş erken felan demıyo doktorumda aynısı dıyo ama esım buyuk 29 yasınddaaaopuyorumnanaktan

merabalar bundan iki buçuk ay önce eczanede satılan testi yaptım sonuç pozitif çıktı.eczacı 1 hafta sonra kan testini yaptır dedi tam 1 hafta sonra kanama başladı.doktora gittim kan testinde 5.6 oranında çıktı.doktorun ilk söylediği düşük yapıyorsun oldu sonra hamilelik varla yok arası kimyasal gebelik dedi. Ben bu durumdan hiç birşey anlamadım

[sıze="2"]kanamanın devamı geldimi canım en son ne zaman yaptın testi [/sıze]

kızlar ben hıc tıroıt muaynesı olamdım ama hormon testı yaptırdım onda cıkarmı yaptırmam gerekırmı

kızlar ben hıc tıroıt muaynesı olamdım ama hormon testı yaptırdım onda cıkarmı yaptırmam gerekırmı

BENİM TAHLİLDE ÇIKMAMIŞTI HORMONLARIMI ETKİLEMİYORDU YANE RAHATSIZLIĞIM OLUNCA GECE UYURKEN RAHAT NEFES ALAMIYORDUM ÇOK HALSİZDİM ÇABUK ÖFKELENİYORDUM GENELE CERAHA GİTTİM RENKLİ FİLM ÇEKİLDİ TAHLİLLERDE ÇIKMADI AMA FİLMDE ÇIKTI a.s

benım sorunum esımde sperm sayısı dusk 10 milyon 3 senelık evlıyım bıraz erken oldu erken buyuduk vallla evlenınce aranıyo valla bebiş erken felan demıyo doktorumda aynısı dıyo ama esım buyuk 29 yasınddaaaopuyorumnanaktan

hiç merak etme olur hiç sperm olmayan durumlarda insanlar bebek sahibi olabiliyo
takma kafana benim yaşım 30 eşimin 38 evliliğimizde 6. yıla girdik sizin yaşınızda hiç birşey yok beslenmenize özen gösterin keçiboynuzu pekmezi süt ceviz fındık badem
kabak çekirdeği gibişeyler yesin eşin e vitamini alsın

kızlar hadi nerdesınız nereye gıttınız yyyaaaaa bebek yok ış yok evde ne yapıyosunuz gelın nettın basına:gitme:

hiç merak etme olur hiç sperm olmayan durumlarda insanlar bebek sahibi olabiliyo
takma kafana benim yaşım 30 eşimin 38 evliliğimizde 6. yıla girdik sizin yaşınızda hiç birşey yok beslenmenize özen gösterin keçiboynuzu pekmezi süt ceviz fındık badem

benim eşim o dediklerinin delisi keçiboynuzu pekmezinide doktora sordum inanma öyle şeyleere diyo ama ben yınede kullanıyoruummm inşallah hepimize

ftsedp senİn eŞİn sevİyorsa mahrum etme yesİn bu konuda dr unu dİnleme derİm ÇÜnkÜ benİm eŞİmde keÇİboynuzu pekmezİ kullandı 2 ay sayısı 13mİlyondan 15e Çıktı ama gel gelelİm eŞİm tadını hİÇ beĞenmİyor bende zorlamıyorum artık :kahve:

benim eşim o dediklerinin delisi keçiboynuzu pekmezinide doktora sordum inanma öyle şeyleere diyo ama ben yınede kullanıyoruummm inşallah hepimize

doktorlar nedense bitkilerin faydasını kabul etmiyo ama bitkilerin çok faydası var bence
tedavimiz olurken bunlardan da yararlanmak lazım bence

kadersiz56:şimdi ben tahlil yaptırmayayımmı renklı fılmı nsl cektırdın ne kadar znm da aldın sonucları ben bayramdan sonra asılama yaptıracamda ondan hemen alırmıyım mı dıye acele edıyorum

bizim çocugumuzun olmadıgını kımse bılmıyo korunuyoruz sanıyorlar neden nıye olmuyomu demesınden bıktım tek basınada bu tedavı zoorrr insanı yoruyooo ondanda acele edıyorruuuömmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X