Bebek Özlemi Çekenlerin Mekanı

günaydın herkese nasılsınız
serdogmak vardır bunda da bir hayır üzülme demiyorum çok üzücü olduğunu
biliyorum allah hayırlı zamanda nasip etsin

Günaydın kızlar....

Dünürcüm senin bugün misafirlerin varmış... kolay gelsin.... akşam uğramayı unutma ama...
serdoğmak geçmiş olsun canım.. inşallah gelecek ay hastalanmassın meleğin seninle olur...
ipekcim sen nasılsın...

ek741.jpg

günaydin cümletten herkezeeee

ama benım günüöm aydınlık olmadı kırpkırmızı oldu :KK43:((((((((((

canım bundada vardır bir hayır bu ay olmadı,, demek zamanı değilmiş canım... rabbim kulları için herzaman hayırlı olnanı veriyor ...allah daha büyük dertler ve acılar vermesin canım. inşallah gelecek ay bebişin göbişini doldurur:CüvCüv: benim içimdeki ses halen daha senin için güzel şeyler diyor bak en kıza zamanda olacak allahın izni ile

ipeğim sonuçlarını ne zaman alıyorsun canım

etipufum taze anneşimiz nasılsın bugün aşermen falan başladımı

ipeğim sonuçlarını ne zaman alıyorsun canım

etipufum taze anneşimiz nasılsın bugün aşermen falan başladımı

sağol nurcanım iyiyim... yok henüz hiçbişey hissetmiyom.. aşermemde başlamadı mide bulantılarımda çok şükür... inşallah bu şekilde gider...sen nasılsın canımm..

güzel bi akdeniz sabahından herkese günaydınnnnnnn

sanada günaydın sibelcim...

Sonuçlarımı bugün alıcam canım ama ancak iş çıkışı alabilirm
eğer doktor çıkmamış olursa gösterebilirim

eti pufçum daha çok küçük senin miniğin önümüzdeki haftadan sonra
ben burdayım demeye başlar kalp atışı için ne zaman çağırdı doktor seni

sağol nurcanım iyiyim... yok henüz hiçbişey hissetmiyom.. aşermemde başlamadı mide bulantılarımda çok şükür... inşallah bu şekilde gider...sen nasılsın canımm..

...

aşerme için daha erken demek ...aman olmasın zaten inşallah 9 ayı çok rahat geçirisin bebişinide sağlıkla kucağına alırsın birtanem:emir_bebek:

kedersizim sen süveter örüyodun göstermedin nasıl olduğunu

en son ördüğümüde yeni geline verdim mor renkle yapıyordum birgün bana geldi daha bitmemişti ozaman ...ayyy en çok beğendiğim renk çok güzel falan oldu diyince bende bitsin sana verecem dedim ve verdim ...şuanda kendim için örüyorum ama sanırım buda bana kısmet olmuyacak biraz geniş ve kısa oluyo sanki:uhm:

X