Bebek özlemi çekmekten gerçekten canı çok yananlar

bazen canım gerçekten çok yanıyor .isyan etmiyorum ama üzülüyorum.ben hayatta bütün acıları gördüm.çok küçükken babamı kaybettim ansızın , üniversitedeyken terkedildim ,mesleğe başaldım bir yığın sorunla karşılaştım şu andaki eşimle zar zor evlendim ,şimdide bebek için uğraşıyorum .hep allahıma dua ediyorum allahım bana isyan duygusunu tattirma ,bana dayanma gücü sabır ver diye.aslında diğer kişileri yani 4 -5 yıl bekleyenleri okudukça halime şükrediyorum ama acı işte.insanların sorup durması ,ilaçlardan kilo alınca tanıdıkların hamilemisin diye sorması ,kendine uygun kıyafet bulamamak , doktora gidince her ay aynı şeyleri yaşamak .,hamile olan bayanların göbeğine bakmak kendini hayal etmek ,hep sanki o olacakmış gibi yapacaklarını planlamak,bebeşi olan arkadaşlarına sevinmek ama bir yandanda üzülmek kendinin durumu aklına gelince cevabını bilmediğin anlamadığın sorular sormak ama cevap alamamak gerçekten zor ve bütün bular birleşince canım çook yanıyor arkadaşlar.varmı benim gibi olan .çünkü ancak biz birbirimizn halinden anlarız aynı acıyı yaşayınca.allahım tez zamanda kucaklarımızı doldur hayırlısı ise.bebek kokusndan hasret bırakma bizi allahım..senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

amiiinn inşallah hayırlısı olsun önemli olan

bazen canım gerçekten çok yanıyor .isyan etmiyorum ama üzülüyorum.ben hayatta bütün acıları gördüm.çok küçükken babamı kaybettim ansızın , üniversitedeyken terkedildim ,mesleğe başaldım bir yığın sorunla karşılaştım şu andaki eşimle zar zor evlendim ,şimdide bebek için uğraşıyorum .hep allahıma dua ediyorum allahım bana isyan duygusunu tattirma ,bana dayanma gücü sabır ver diye.aslında diğer kişileri yani 4 -5 yıl bekleyenleri okudukça halime şükrediyorum ama acı işte.insanların sorup durması ,ilaçlardan kilo alınca tanıdıkların hamilemisin diye sorması ,kendine uygun kıyafet bulamamak , doktora gidince her ay aynı şeyleri yaşamak .,hamile olan bayanların göbeğine bakmak kendini hayal etmek ,hep sanki o olacakmış gibi yapacaklarını planlamak,bebeşi olan arkadaşlarına sevinmek ama bir yandanda üzülmek kendinin durumu aklına gelince cevabını bilmediğin anlamadığın sorular sormak ama cevap alamamak gerçekten zor ve bütün bular birleşince canım çook yanıyor arkadaşlar.varmı benim gibi olan .çünkü ancak biz birbirimizn halinden anlarız aynı acıyı yaşayınca.allahım tez zamanda kucaklarımızı doldur hayırlısı ise.bebek kokusndan hasret bırakma bizi allahım..senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hem sana üzüldüm hem kendime her şeyin zamanı vardır diyo herkes ama ben teselli bulamıyorum, peki bu aradan geçen zaman da hamile kaldın mı cevabın evetse umut olacak

arkadaşlar cidden hepinizin adına çok üzüldüm ....herşeyden önce hayırlı zamanda hayırlı evlat için dua edin ben öyle yaptım::.....1yıldır bebeğim olmuyodu en son artık eşimle beraber doktora gittik bize biraz daha bekleyelim dedi ....çokmu istiyoduk bilmiyorum çünki 2 yıl olmuştu evliliğimiz yaşımızda geçiyordu derken birgün her ay adet görecekmişim gibi sancım olmaya başladıve adet oldum sonra bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim,hem çok sevindim hemde kıskandım doğrusu bana bal,tarçın ve çörek otu yaptım ikinci ayımda hamile kaldım dedi sende yap dedi hıhı dedim ama inanmamıştım derken ne çıkarki dedim ve her sabah bir tatlı kaşığı içmeye başladım adet olduğumda yaklaşık 10 gün sürdü kanamam şok oldum resmen ama neyse dedim ve devam ettim bala...sonraki adetimi beklerken 3 gün geçmişti eşime gebelik testi al dememe ramen umutsuzc testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim:))) allahım en mutlu insan bendim sonrasında kızlar zehirli guatr çıktı günde 8 tane ilaç i.tim dr düşük bekledi hamile kalmam mucizeymiş çünki milyonda bir raslanır cinstenmiş benim guatr hastalığı çok üzüldüm ağladım her hafta kan vermeler bebeğin gelişimi derken şuan 35.haftalık hamileyim ve çok şükür herşey normale döndü bebeğimde sağlıklı çok şükür ooo yüzden allahtan sakın ümidinizi kaybetmeyin herşey allahtan ama birazda siz çabalayın bu arada yumurtlama gönünüzü de bilin allahım bu güzel duyguyu bütün isteyenlere versinnnn yeterki canı gönülden isteyin .....

çocuksuzluk da imtihanımızın bir parçası demek ki.isyan,hayatımızı daha çıkılmaz bir hale getirir diye korkuyorum.

Daha simdi uye oldum 8 yillik evliyim bendede esimdede hic bisey yok ama olmuyo olmuyo olmuyo biktim artik her ay ayni seyden bu gun esime bosanma teklifinde bile bulundum :84::84::84:

arkadaşlar cidden hepinizin adına çok üzüldüm ....herşeyden önce hayırlı zamanda hayırlı evlat için dua edin ben öyle yaptım::.....1yıldır bebeğim olmuyodu en son artık eşimle beraber doktora gittik bize biraz daha bekleyelim dedi ....çokmu istiyoduk bilmiyorum çünki 2 yıl olmuştu evliliğimiz yaşımızda geçiyordu derken birgün her ay adet görecekmişim gibi sancım olmaya başladıve adet oldum sonra bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim,hem çok sevindim hemde kıskandım doğrusu bana bal,tarçın ve çörek otu yaptım ikinci ayımda hamile kaldım dedi sende yap dedi hıhı dedim ama inanmamıştım derken ne çıkarki dedim ve her sabah bir tatlı kaşığı içmeye başladım adet olduğumda yaklaşık 10 gün sürdü kanamam şok oldum resmen ama neyse dedim ve devam ettim bala...sonraki adetimi beklerken 3 gün geçmişti eşime gebelik testi al dememe ramen umutsuzc testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim:))) allahım en mutlu insan bendim sonrasında kızlar zehirli guatr çıktı günde 8 tane ilaç i.tim dr düşük bekledi hamile kalmam mucizeymiş çünki milyonda bir raslanır cinstenmiş benim guatr hastalığı çok üzüldüm ağladım her hafta kan vermeler bebeğin gelişimi derken şuan 35.haftalık hamileyim ve çok şükür herşey normale döndü bebeğimde sağlıklı çok şükür ooo yüzden allahtan sakın ümidinizi kaybetmeyin herşey allahtan ama birazda siz çabalayın bu arada yumurtlama gönünüzü de bilin allahım bu güzel duyguyu bütün isteyenlere versinnnn yeterki canı gönülden isteyin .....

Arkadasim su karisimin tam tarifini verebilirmisin bide dr sana ne demisti gittiginde sorunun neymis

yıllarca doktorlardan meded umup paraya zamana yazık ettikten sonra avm de tesadüfen tanıştığım bebeklerini sevdiğim bayan bana antalyadaki gizli sperm donörü tavsiye etti kendisini hiç görmeden o da beni hiç görmeden belirlediği yerlere peş peşe bıraktığı sperm dolu şırıngaları kendime aşıladıktan sonra hamile kaldım şu an ikizlerim var sağlıklı ve harika görünüyorlar hiçbir dertleri yok o zor günleri çoktan geride bıraktık eğer gerçekten bir bebek istiyorsanız sırrımı sizle seve seve paylaşırım ama dedim ya çok gizli ve son çareniz ise özelden mesaj atın bana unutmayın bebeği kucağınıza aldığınızda herşeyi unutuyorsunuz bana kızacaksınız biliyorum ama anne olunca bana hak vereceksiniz size yardımcı olmak isterim :KK49:

Merhaba anneler, anne adayları ve benim gibi bebek özlemi çekenler.Ben çoook uzun zamandır buralara uğrayamıyordum.Sizleri hikayemden biraz bahsediyim 2 ay sonra evliliğimde 2. yılım dolacak.1 sene önce hashimato tiroidi teşhisi kondu ve aynı zamanda pko hastasıyım.28 yaşındayım ve artık anne olmak istiyorum.En son gittiğim kadın doğum doktoru hashimato hastalarının doğal yolla gebe kalmasının biraz zor olduğunu söyledi.Biz bir ay daha bekleyelim aşılama yada tüp bebek yollarına baş vuralım dedik.Sizlerden bir yardım rica ediyorum.Bebek sahibi olmak için 500 yasin okuyalım sana dedi çevremdeki insanlar.Herkes sadece bir defa okuyabiliyor.Allah rızası için sizlerdende yasin okuyabilcek arkadaşlar var mıdır? Okuyandanda okumayandanda allah razı olsun.Okuyabilecek arkadaşlar okurum diye belirtirlerse sevinirim. Allah bana ve benim gibi evlat özlemi çekenlere en yakın zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.

merhabalar bende 6 yıllık evlıyım ve bebegım olmuyor ve doktor doktor gezdım 26 yasındayım ve doktorların dedegı erken menepoz ne yapacagımı bılmıyorum esımle ve cevremle sorunlar yasıyorum en ıyı sız bılırsınız yaradana sıgınıorum.her yolu denedım ama olmadı sımdıde hacamat yaptırcam bakalım hayırlısı allahtan arkadaslar bebek olmama sebeblerınızı beraber paylassak olmazmı hıc yokktan kımsenın ıcınde kalmaz ve kader arkadaslıgı yaparız :KK59:
Yaptirdiniz mi hacamat .cocugunuz oldu mu

nasıslınız kılzarrr uzun zamandır pek yazan yoktu topiğe şöyle bir baktımmmmm
selam arkadaşm ben de hanımım önceki sayfalarda okudum çok üzüldüm çok.şimdi ne durumdasın oldumu çocuğunuz bide probleminiz neydi anlatırmısın. Eyer çocuğun varsa Gözün aydın olsun canım

X