Bebek saçları sorunu

caykurusu

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
4
0
Doğumdan sonra çoğu kadın gibi saçlarım çok fazla döküldü. Sonra çıkmaya başladılar ama özellikle saçlarım ön kısımdan baya bi açılmıştı. Her neyse sonra tekrar çıkmaya başladılar ama sanki evde tırnak makasıyla kahkül denemesi yapan çocuklar gibi ortalıkta dolandım. Neyse şükür kaşlarıma yaklaştı derken şimdi bazı bölgeler tekrar açılmaya başladı. Saçlarım çok ince telli ve az arada kaynamıyor yani bariz kötü duruyor. Maske ya da bu durumu yaşayıp düzelmesi için bilgisi olan var mı?

Doğumdan sonra çoğu kadın gibi saçlarım çok fazla döküldü. Sonra çıkmaya başladılar ama özellikle saçlarım ön kısımdan baya bi açılmıştı. Her neyse sonra tekrar çıkmaya başladılar ama sanki evde tırnak makasıyla kahkül denemesi yapan çocuklar gibi ortalıkta dolandım. Neyse şükür kaşlarıma yaklaştı derken şimdi bazı bölgeler tekrar açılmaya başladı. Saçlarım çok ince telli ve az arada kaynamıyor yani bariz kötü duruyor. Maske ya da bu durumu yaşayıp düzelmesi için bilgisi olan var mı?
Valla bacım simdi sana bisey yap diycem uygularsan emin ol cok cok faydasini gorceksin. Zeytin yağı ve sarimsagi ezip bir guzel karistir sac diplerine hafta da 2 uygula şaşıracaksın sonuca. Denenmis bir uygulama. Sarımsak kaş icinde uygulanirsa ayni etkiyi yapiyor ben kullanmistim.

doğumdan sonra ben de aynı durumu yaşadım hatta kel kalacağım sandım. sonra sovital diye bir vitamin kullandım çok iyi geldi ama şuan fiyatı uçmuş durumda.

X