Bebek sağda ise erkek-solda ise kız mı ?

benimda sağ kasığımda ağrı oldu belirtisi o mudur doktor bebeği ararken hep sağa doğru bastırdı..ama ortada secde konumundaydı bazen kontrolllerde sağda 5.5 cm kist vardı o şimdi eridi gitti zaten...ben aslında 10 kızım olsa da off dememde erkek milleti işte eşim çok istedi erkek küçük kıızım 4 yaşını geçti 4 sene araştırdım bildiklerimi uyguladım aslında doktor iltihaplı kistte var dedi sprali çıkarıırken ben yine de işi şansa bırakmak istemedim 2. ay uygulayarak oldu ve o ay hamile kaldım...yumurtlama dönemii tek çalışma sağa yatacaksın sabaha kadar ve altta sen olacaksın
erkeğe tatlı yedirme bu kadar bilgilerim .... kaydirigubbakcemile5

hadi yaa.çok sevindim oglun oluyor demek.bizimde olurmuki acep bi oglumuz...ben ikinci kızım için erkek olsun diye çok şey yaptım.bende saga yattımbhemde bi saat kalkmadım..yumurtlama günü oldu.ama tek ilişki olmadı.neyse kısmat işte kızım oldu.şimdi iki aylık.bende üçcüncüyü istiyorum ama eşim istemişor başka çocuk...biz yapsak üçcüncüde kız olur diye istemiyor.bende üzülüyorum.yapmak istiyorum.erkek olursa henkes memnun olur iyikide yapılmış diye.ama kız olursa eyim ben sana dememişmiydim der durur diye korkuyorum.ne yapabilirim bilmiyorum bende bilgi toplamaya çalışıyorum erkek bebek için.sen araştırdım diyosun .hepsi bu kadarmı.saga yat eşine tatalı yedirme tek ilişki yumartlama günü öylemi.başka başka....
hayırlı olsun oglun allah tamamına erdirsin....
bizim bi topik var ikinci kızna hamileler buraya diye oraya gelsene tevrübelerini paylaşırsın..

hadi yaa.çok sevindim oglun oluyor demek.bizimde olurmuki acep bi oglumuz...ben ikinci kızım için erkek olsun diye çok şey yaptım.bende saga yattımbhemde bi saat kalkmadım..yumurtlama günü oldu.ama tek ilişki olmadı.neyse kısmat işte kızım oldu.şimdi iki aylık.bende üçcüncüyü istiyorum ama eşim istemişor başka çocuk...biz yapsak üçcüncüde kız olur diye istemiyor.bende üzülüyorum.yapmak istiyorum.erkek olursa henkes memnun olur iyikide yapılmış diye.ama kız olursa eyim ben sana dememişmiydim der durur diye korkuyorum.ne yapabilirim bilmiyorum bende bilgi toplamaya çalışıyorum erkek bebek için.sen araştırdım diyosun .hepsi bu kadarmı.saga yat eşine tatalı yedirme tek ilişki yumartlama günü öylemi.başka başka....
hayırlı olsun oglun allah tamamına erdirsin....
bizim bi topik var ikinci kızna hamileler buraya diye oraya gelsene tevrübelerini paylaşırsın..

canım ben de korktum 3. kız olur diye ama eşime de hep dedim bu da kız sakın çok heveslendme...erkek olduğunu hissettim ama doktor tam erkek demeden erkek demedim erkeğe benziyor deyip sonra bizimkini üzmemek için...ne yazacaktım unuttum hamileyken çok unutkan oluyorumbebek alırmış annein aklını... :gitme:

yaaa ne bir saat sağa yattım sabaha kadar sağa yatacaksın şekeriiim....sonra duası da varmış ama ben onu bilmiyorum bildiklerimi okudum sadece türkçe duayla da pekiştirdim oldu da bitti maşaallahh......aslında benimd e imkansızdı erkek olması ben eşimin moralini de bozuyordum hep senden erkek çıkmaz diye...çok sigara içiyorsun çok tatlı yiyorsun diyordum adam moral bozukluğu içindeydii yyazıık.. kaydirigubbakcemile3 yumurtlamayı hesaplıyorsunuz bazılarının adetten 13 gün sonra bazılarının 14 den sonra başlıyor yumurtlama günü ben 14 gün sonrasına ayarladım...öyle işte sonra ALLAHIN TAKDıRıNE bırakıyorsunuz kızllaar bu kaaddarrr..

ya kızlar bi öncekisayfalarda bi arkadaşın yazıısını okudum . sağda yumurtlarsan o ay şu cşnsiyet sol yumurtlaraan şu cinsiyet demiş. ama şunu bilin ki cinsiyeti erkek sper mi belirliyor :) siz ister sağ yumurtlayın ister sol :) X yada Y hangi yetişirse o kazanır :) benim en baştan beri seyirrmeler solda başladı öylede devam ettii vede erkek :) rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim herkezin gönlüne göre versin inş

nagihaan iiyi de şekerim senin dediğinde doğru da kadının baskın olduğu zamanalrda var...o zaman kız oluyoor..

anacım banada bi formul verin han duayı ediyosunuz tam yumurtlama günümü ayarlıyoosunuz mesela

bende ikinci kızımda sağa yatmıştım birinden duymuştum bunu sağdanda oldu yumurtlamam ama kız oldu ikincide.

şekerim tek ilişki taaa adet görene kadar sabretceksin ...

nagihan diyor ya hangisi yetişirse ama bazen yumurtalık x i çekiyor y yi kabul etmiyor bunu da biliyor muydunuzz???

benımkidemı öyle yoksa ya y yi kabul etmıyomu yoksa ya.delikafadulden

eder etme zamanları yumurtlamanın ilk günü yani tam çatladığı an ..birde karbonatlı suyla yıkamak gerekir mişş yolu ben yıkamadım asitliyse orası oda hemen öldürür müş y yi..bunu sitede okudum gerçi...senin şartlarını kolaylaştıralım eşin kan versin o zmana kanı yenilenecek kan yenilenirse erkek olma şansı daha fazla....

hhiiişşşştt esmerkız sana diyorum haa bunlarıı....oğlun olursa adını ben koyarım ona göre...şaka şaka daha kendi oğluma isim bulamadım...:bbo:

mrb kızlar ben yeniyim.33 aylık oğlum var şimdide 2.çocuğu düşünüyorz haliyle buda kız olsun istiyoru hemde cok istiyorum ama 3aydır deniyoruz hamile kalamadım en son 10 gün geçti ama olmadı.allah herkeze hayırlısını versin ama insanın gönlünden geçiyor kız yada erkek .bu ay bakalım ne olcak

hhiiişşşştt esmerkız sana diyorum haa bunlarıı....oğlun olursa adını ben koyarım ona göre...şaka şaka daha kendi oğluma isim bulamadım...:bbo:

ahhhhhhh keşke olsada isminide sen koysan ama nerde.allahım banada verir inşallah .

bak aklıma ne geldi .ya hamileyim topiginde okumuştum hamile oldugunu ama plansız bir hamilelik oldugunu yazıyordun.yani beklemiyordum diyodun.ama burda planlı diyosun.hımm anlamadım valla.

bak aklıma ne geldi .ya hamileyim topiginde okumuştum hamile oldugunu ama plansız bir hamilelik oldugunu yazıyordun.yani beklemiyordum diyodun.ama burda planlı diyosun.hımm anlamadım valla.

ben çok doğurganım biliyordum bir yıl olmayacağıını ama hiissettim o ay .. doktor olmaaz dedi ama benim huyumu bilmiyordu ben dedim ya çok üretkenim...o ay hiissettim

her ay uyguladım buları hadi es kaza kalırsam bir işe yarasın diye...başlarda istemedim okuduysan sonra başkaları kızdıı eşimde baskı yapıyırdu aldır diye ama ben doğurmaya karar verdim...

her ay uyguladım buları hadi es kaza kalırsam bir işe yarasın diye...başlarda istemedim okuduysan sonra başkaları kızdıı eşimde baskı yapıyırdu aldır diye ama ben doğurmaya karar verdim...

hımm anladım canım.varmış bi hikmet işte..ee eşin mutlumu ya iyikide aldırmamışz diyomu.nede olsa oglu geliyo....
bizede nasip eder inşallah..

hımm anladım canım.varmış bi hikmet işte..ee eşin mutlumu ya iyikide aldırmamışz diyomu.nede olsa oglu geliyo....
bizede nasip eder inşallah..

eveet 5.5 aya kadar cinsiyetini göstermedi erkek çıkınca havalara uçtu bend ededim ki baskı yapıyordun ama aldır diye dedim od akarıştırma şimdi oraları diyor
hala havalarda indiğini gören olmadı gün de bir iki kere arardı şimdi akşama kadar sürekli arıyor oğlum nasıl diye ?*amin inş. olmayan herkese nasip eder senin yok mu helenx kızın mı var ??kızanlardan biri de sendin sanırım hatırladığına göre..

eveet 5.5 aya kadar cinsiyetini göstermedi erkek çıkınca havalara uçtu bend ededim ki baskı yapıyordun ama aldır diye dedim od akarıştırma şimdi oraları diyor
hala havalarda indiğini gören olmadı gün de bir iki kere arardı şimdi akşama kadar sürekli arıyor oğlum nasıl diye ?*amin inş. olmayan herkese nasip eder senin yok mu helenx kızın mı var ??kızanlardan biri de sendin sanırım hatırladığına göre..

istersen tekrar bak ben hiç yorum yazmadım.sadece okudum okadar.benimde iki kızım var.daha iki aylık sonuncusu.ama üçücüyü yapmak istiyorum ama bi yandanda korkuyorum ya kızolursa diye.ben ikincide denemedigim yöntem kalmadı.yumurtlama günleri dahil.ama rabbim kızı uygun gördü demek.yani pek inancım kalmadı şu gün olursa erkek olur diyene.ne bilem o zaman bende neden tutmadı degilmi..
eşini tahmin ediyorum canım ne kadar güzel.rabbim kucagınızada almayı nasip etsin.keşke bizde o günleri görebilsik.bakalım nasip olacakmı..
banada 14.hafta kesin erkek demişlerdide eşim ne kadar mutlu olmuştu.ne yersin ne içersin.dur sen elleme ben yaparım oglumun annesi falan:sinifsinif:..bilmiyorum..daha fazla yazamayacagım duygulandımm.eski günler aklıma geldii.kız oldugu kesinleşince adam mosmor oldu.onuda unutamıyorum......((((((((((((((

Son düzenleme:
X