Örgü bebek ve çocuklara örgü patikler

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
.......... $71d3908d.jpg ......

Son düzenleyen: Moderatör:
hanzadem merhaba ellerine sağlık çok güzel şeyler.ben de geçen hafta internetten şunu buldum yapayım dedim çok büyük geldi
$patik1.jpg $patik-yapimi.jpg

yapılışı şöyleydi.
3.5 numara şişle 25 ilmek başlayın.32 sıra olana kadar haroşa örün.8 ilmek kesin ve beyaza geçin.2 kere gidip gelin.Bir yeşil,bir beyaz olarak örmeye devam edin.6 tane yeşil çizgi olana kadar örün.örgüyü kesin ve resimde olduğu gibi katlayıp dikin.Çizgi çizgi duran kısmın hem altını,hem üstünü dikin.Patiği ters çevirdikten sonra boğaz kısmını tığla çevirin.İki tane küçük çiçek yapıp patiğin ön kısmına dikin.

yenidoğan için ya da 0-3 ay için kaç ilmek gerekir ve diğer sayıları nedir?

bu en son paylaştıklarının tığ işi mi?bebişime 1 tane patik öremeyecek miyim?aradan yıllar geçmiş.çok pişmanım örgü bilgilerimi unuttuğuma.lazım olmaz diye düşündüm ama ilk bebek olunca insan özenmek istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
hanzade almak ıstedıgım bır kac patık ve bere takımı war fıytaları ve kargoyu bıfaz anlatsann sıze ozelden msj atamıyorum bu arada.

ben senin özeline yazdım canım ..okuyabilirsin kapıda ödeme şeklinde gönderiyorum ürünü alırken... kapıda ödüyorsun

Çok marifetlisiniz gerçekten, hayran kaldım..Ellerinize sağlık.
Ben bunlara bakarak hayatta örnek çıkaramam gibi geliyor.

X