Bebek Beslenmesi Bebeklerimize ev yapımı doğal gıda tarifleri

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

MadamMaria

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2019
1.059
1.395
36
Sevgili arkadaşlarım, ben yaklaşık 11 yaşından beri yatılı okullarda büyümüş, annesini erken yaşta kaybetmiş ve şimdi de anne olmaya hazırlanan bir kadınım. Şimdi de bebeğim için pek çok konuda kendimi yetiştirmeye, bilgiler edinmeye ve her alanı araştırmaya çalışıyorum. Araştırırken aklıma böyle bir konu başlığı açarak tecrübeli annelerden faydalı denenmiş tarifler öğrenmek geldi. Şimdiye kadar açılmış sayfalar genelde mama, yoğurt gibi belli başlı yiyecek başlıkları için açılmış. Bu konuda evde yapılabilecek her şeyin, pastasından reçeline, labne peynirine kadar hepsinin sağlıklı püf noktalarının paylaşılmasını amaçladım. Hepinizin desteğini tecrübesini benim gibi yeni anne adayı arkadaşlar için rica ediyorum :)
Sevgiler...

Bebeğinin kaç aylık olduğuna göre çok değişir ama benimki havuç-muz püresine bayılmıştı.

X