"Bebeklerimizin Kana ihtiyacı var"

2 yaşındaki sıla korkmazoğlu için acil AB Rh+ kan aranmaktadır.
Irt: Dedesi :0 380 5146734 (düzce)
annesi esin korkmazoğlu 0 555 8203742

Son düzenleme:
İzmir-Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde verilmek üzere okulda BALKONDAN DÜŞÜP YARALANAN 15 yaşında Dilara Başaran isimli hasta için AB Rh (+) POZİTİF Kan ihtiyacı vardır. Aranacak kişi=0533 565 32 61-Evrim

İzmir Ege Üniv.9 Yaşında KİMSESİ OLMAYAN Fatma Tanış için A Rh (+)Kan ihtiyacı.0543 373 28 21 Ali bey

EREN’ İN ACİL OLARAK KAN İHTİYACI….
AB RH ( + ) AFEREZ …. Verilmesi gerekmektedir
Verebilecek Arkadaşların 0539 626 07 71 nolu hattan
BABASI ÜMİT AVCI’ YA ULAŞMALARINI RİCA EDERİM.
EREN ŞU ANDA; HALKALI , KANUNI SULTAN SÜLEYMAN HASTANESİ
YOĞUN BAKIMINDA TEDAVİ GÖRMEKTEDİR

ANKARA BAŞKENT HASTANESİNDE yatmakta olan URAS bebek için ACİL 0 RH (-) kana ihtiyac vardır! COŞKUN ATICI 05332128644

İzmir Ege Üni.TıpFak.Hast.KanMerk.2,5 yaş Zeynep Canbaz için A Rh (-) NEGATİF Kan:0507 367 87 68-Uğur

Kan ihtiyacı devam ediyor.İzmir Ege Üniv.2,5 yaşında Zeynep Canbaz için A Rh (-)Kan ihtiyacı.0507 367 87 68-Uğur

Merhaba benim kan grubum 0 rh+.bildigim kadariyla butun gruplara jan verebiliyor heralde.ama izmirde degilim.burdan gonderilme imkani var mi.doktorunuzla konusup eger oluyirsa ben vermek isterim seve seve

Merhaba benim kan grubum 0 rh+.bildigim kadariyla butun gruplara jan verebiliyor heralde.ama izmirde degilim.burdan gonderilme imkani var mi.doktorunuzla konusup eger oluyirsa ben vermek isterim seve seve

Canım bu anonslar benim şahsıma ait değil.Verilen tel.numaralarıyla irtibata geçmeniz gerekiyor.

Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Kan Merkezinde verilmek üzere İlik Nakli olacak olan 11 yaşında Nihat Gümüş isimli çocuk için HER GRUPTAN NEGATİF Kan ve Trombosit ihtiyacı vardır. Aranacak kişi:0538 777 75 07-Kadir

İstanbul Kadıköy Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde verilmek üzere 5 yaşında Zülküf Çiçek isimli çocuk için O Rh (-) NEGATİF Kan ihtiyacı vardır. Aranacak kişi:0539 303 59 25-Ömer

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kan Merkezinde verilmek üzere 16 yaşında İbrahim Erdinç isimli hasta için B Rh (-) NEGATİF Kan ihtiyacı vardır. Aranacak kişi:0541 243 37 11-Mehmet

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kan Merkezinde verilmek üzere 3,5 aylık Muhammet Hüseyin Kantar isimli BEBEK için O Rh (+) POZİTİF Kan ihtiyacı vardır. Aranacak kişi:0543 883 72 72 Nizamettin

X