Bebeklerin anne karnında haftalara göre yaklaşık boy-kilo ölçüleri

34+6 da 2409 gr boyuda 47.8 cm cıkıyor.bana kg az gıbı geldıı kızzllaar sızcede oylemı kılo aldrmak ıcın neyapmalıyızz?

oyy masallah kızlaaarr sıze nasıl beslenıyorsunuzzz onunla bır ılgıısı warmıı acabaa:.. bıızımkı zayıf kalmıs sankıı ıns bu gıttgımde bnde 3 kg yakınn oluurrr..

oyy masallah kızlaaarr sıze nasıl beslenıyorsunuzzz onunla bır ılgıısı warmıı acabaa:.. bıızımkı zayıf kalmıs sankıı ıns bu gıttgımde bnde 3 kg yakınn oluurrr..
Merak etme canım hiç alakası yok bişile benimki eh işte gıdı gıdına normal gidiyodum 3 kilo doğsa bari derken geçen hafta 3 kilo olmuş şok oldum bu cumada 3200 gr olsa bakalım kaç olucak ama sanki her saabh süt içiyorum bir avuç ceviz ve fındık yiyiyorum beki biraz etkisi vardır.Muzdan yana bi fayda olduunu sanmıyorum çok yedim sade kabız yapıo.Gerçi son 1-2 haftadır doğrudüzgün bişi yemiyorum ama yine almış 1 haftada 200 gr son zaman daha çabuk alıyorlar...

33+5 de 2050 gr , 2 hafta sonra tekrar gidicem biraz küçük sanki benim kuzu inşallah kilo alır 2 haftaya kadar..

Merak etme canım hiç alakası yok bişile benimki eh işte gıdı gıdına normal gidiyodum 3 kilo doğsa bari derken geçen hafta 3 kilo olmuş şok oldum bu cumada 3200 gr olsa bakalım kaç olucak ama sanki her saabh süt içiyorum bir avuç ceviz ve fındık yiyiyorum beki biraz etkisi vardır.Muzdan yana bi fayda olduunu sanmıyorum çok yedim sade kabız yapıo.Gerçi son 1-2 haftadır doğrudüzgün bişi yemiyorum ama yine almış 1 haftada 200 gr son zaman daha çabuk alıyorlar...

pelıncım sut ve muzz kesınlıkle kılo aldırıyor bebişlere dun esim bı suru muz almıs aklına geldıkce ye dıyooo:roflol::roflol::roflol: nasıl olsa doktor senı kesmeye nıyetlıııı delikafadulden

benimde 34 haftalık ama 1750 :KK43:
doktor kilosu az dedi... ama genetik olabilirde dedi.. ben 2500 doğmuşum. sonradan tombul olmuşum...
sanırım benim kız da küçük olcak...20 ağustosta sezeryanla doğuma gircem.
umarım son 1 ayda toplar kilosunu.. her sabak kaşık kaşık aç karnına pekmez yedim hamileliğim boyunca..bol meyva tükettim.. ve hergün kesinlikle süt içiyorum... kendim 15 kilo aldım hepsi bana yaramış..

36+1 usg 2940 dio ama dr 2700 dicem çünkü yanıltma payı var dedi o payı çıkarıorm dedi..

Yani 36+1 2700 ve 1 hafta önden ilerlio

37+6 da mşlh :nazar: 3800 olmuş bebeğim
ve büyüzden sezeryan olucam cuma günü kısmetse
dualarınızı bekliyorum.

ben geçen hafta gittim kontrole 22+4 760 gram geldi.boyunu demedi ama doktorum.çok kilolu dogması beni korkutuyo.

X