Bebiş göz rengini anlamayanlar??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Masssssmaviydi arkadaşın kesinlikle dönmez dedik 6 aylıkken dönmüştü. Benim kızın da net elaydı 1.5 yaşa kadar sonrasında daha çok kahverengi arada elaya dönüyo gibi çok nadir.

Müneccim olmaya gerek yok.Mavi ya da yeşil olacak göz bebekken tam renkli oluyor.Hatta yeşile bile dönmeden önce masmavi oluyor.Mavi göz bile büyüdükçe (2 yaşa kadar ) ela ya da kahveye dönebiliyor.Bebegin gözü şu an ela...Bu göz kesinlikle kahverengi olur...
Oğlumun gözleri maviden kahveye döndü.
Kızımın gözleri maviden yeşile döndü...

Müneccim olmaya gerek yok.Mavi ya da yeşil olacak göz bebekken tam renkli oluyor.Hatta yeşile bile dönmeden önce masmavi oluyor.Mavi göz bile büyüdükçe (2 yaşa kadar ) ela ya da kahveye dönebiliyor.Bebegin gözü şu an ela...Bu göz kesinlikle kahverengi olur...
Oğlumun gözleri maviden kahveye döndü.
Kızımın gözleri maviden yeşile döndü...
Valla cok karisik bu is bakalim hayirlisi olsun Allah bilir saglikli olsunlar oncelikle 🤲🧿

nerden biliosun kiz donecegini müneccinmisin😂
Müneccim olmaya gerek yok ki. Boşuna ümitlenmeyin. Altı aya kadar bebeğin göz rengi pek bir anlam ifade etmez zaten. Benimkilerin de başta böyleydi, şimdi koyu kahve. 😁

Oğlumunda bebekken böyleydi 🫠şimdi elaya benziyor ama babasının gözü bal rengi ona dönecek gibi duruyor. Çok farklı bi ton.
Bnmkinin mi sizinkininmi farkli ton anlamafim valla bende cozemedim her goren renkli mavi diyen bile var benim aslinda hic aklimda yokken millet aklima soktu diye diye😂 inşAllah degismez

Eklentiler

• IMG_5474.jpeg
    IMG_5474.jpeg
    32,9 KB · Görüntüleme: 166
  • IMG_5475.jpeg
    IMG_5475.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 168
Müneccim olmaya gerek yok ki. Boşuna ümitlenmeyin. Altı aya kadar bebeğin göz rengi pek bir anlam ifade etmez zaten. Benimkilerin de başta böyleydi, şimdi koyu kahve. 😁
Ümitlenmeyin derken komik olmus sanki hayat memat meselesi benim aklimda bile yokken millet soktu aklima renkli diye diye ondan merak ettim bende cozemedigim icin fikir danistm olursa olur olmazsa olmsz hayirlisi oncelikle saglikli olsunlarda Allah bilir

Bnmkinin mi sizinkininmi farkli ton anlamafim valla bende cozemedim her goren renkli mavi diyen bile var benim aslinda hic aklimda yokken millet aklima soktu diye diye😂 inşAllah degismez
Benimkinin😂 resmî görünce aynı benim oğlanın bebeklik göz rengine benzettim o resmî bulamadım şimdi 4 yaş ve en son 6 yaş hali bu
. Ama bebeklik göz rengi aynı sizin attığınız foto gibiydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X