Bebek Beslenmesi Bebişim emerken süt genzine kaçıyor emmek istemiyor:(

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

marmarabote

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
33
1
Kızlar bebişim sağ göğsümü emerken genzine sıçrıyor ve emmek istemiyor ağzından çıkartıyor, tekrar almaya çalışıyor yine aynı şey oluyor bu sefer sinirleniyor garibim. Henüz 3 aylık, göğsümde çok süt var da acaba ondan mı oluyor ki dedim sütümü sağıyorum çok da çıkmıyor, göğsümü elimle sıktığımda da diğer göğsüme göre çok ileri sıçrıyor. Ne yapacağım bilmiyorum :KK5:

Kızlar bebişim sağ göğsümü emerken genzine sıçrıyor ve emmek istemiyor ağzından çıkartıyor, tekrar almaya çalışıyor yine aynı şey oluyor bu sefer sinirleniyor garibim. Henüz 3 aylık, göğsümde çok süt var da acaba ondan mı oluyor ki dedim sütümü sağıyorum çok da çıkmıyor, göğsümü elimle sıktığımda da diğer göğsüme göre çok ileri sıçrıyor. Ne yapacağım bilmiyorum :KK5:

canım hayırlı olsun bebeğim benimde 3 aylık bebeğim var oda bazen kaçırıyor genzine özellikle göğsüm çok doluysa boşaltmak en iyisi çünkü süt azken neredeyse hiç olmuyor birde bebeğini başını biraz daha kaldır emzirirken Allah kolaylık versin

canım hayırlı olsun bebeğim benimde 3 aylık bebeğim var oda bazen kaçırıyor genzine özellikle göğsüm çok doluysa boşaltmak en iyisi çünkü süt azken neredeyse hiç olmuyor birde bebeğini başını biraz daha kaldır emzirirken Allah kolaylık versin

ozayım öperim canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

az da olsa sağ göğsümden süt sola göre daha farklı fışkırıyor sanki :KK1: Kolumun altına yastık koymadan emziremiyorum zaten. Umarım zamanla alışır oğluşum çok fena tıkanıyor korkutuyor beni. En azından başkalarında da olduğunu bilmek güzel içimi rahatlatıyor teşekkür ederim cevap için

X