Doğuma Hazırlık bebişin cinsiyeti kaçıncı hafta belli oluyor(:

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende cinsiyetini bugün öğrendim.14+0 da erkek olduğunu söyledi doktorum ve pipisini de gösterdi. bir kızım vardı birde oğlum olacak inşallah.....

ya dün 16+3 te amniyosentez için bir doçente gittik kendi doktorum emin bi şekilde erkek demişti 14+0 da ama dünki doktor kız dedi hangine inanayımkıza benzettim önce erkek gibi geldi ama dedi hangisi doğruki....

ya dün 16+3 te amniyosentez için bir doçente gittik kendi doktorum emin bi şekilde erkek demişti 14+0 da ama dünki doktor kız dedi hangine inanayımkıza benzettim önce erkek gibi geldi ama dedi hangisi doğruki....

benimki gibi olmus :) beklicez baska yolu yok:)

Doktorum 12. Haftada da 16. Haftada da kıza benziyor dedi :-) Rabbim hepimizinkini de annesine babasına hayırlı bi evlat etsin inşallah. Sağlıkla kucağımıza alıp bi canlı canlı görelim de cinsiyet önemli değil.

benim 14+0 da erkek dedi kendi doktorum sonra amniyosentez için gittiğim doçent 16. haftada kız dedi ve 17.haftada başka bir doktor tarafından erkek olduğu kesinleşti.

Benimki de ayni böyle oldu, ama seninki sonradan netle$mi$ sayilir, benimki artik ne olur bilmiyorum, kafam allak bullak oldu. Benim bebegime 12 haftalikken yuzde 70 erkek dedi, baska bir doktor 14 haftalikken yuzde 65 erkek dedi, dun kendi doktoruma tekrar gittim yuzde 90 kiz dedi. Ama önce erkek demi$tiniz dedim doktoruma, yanilma payi var herzaman dedi belki kordonunu pipi sanmi$izdir dedi. Yani benimki buyuk ihtimal kiz olucak. Kendimi de o kadar ali$tirmi$timki erkek bebege, duyunca biraz uzuldum. 4 ya$inda bir kizim var bebege de ba$ta erkek deyince doktor çok sevinmi$tim. Hayirlisi olsun hepimiz için, Insallah saglikla aliriz bebislerimizi kucaklarimiza.

Doktorumuz 12. Haftada anlamış cinsiyetimizi :) 20. Haftamızda ayrıntılı ultrasonda "kız"ımız yine gösterdi kendini. Rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin.

Benimki de ayni böyle oldu, ama seninki sonradan netle$mi$ sayilir, benimki artik ne olur bilmiyorum, kafam allak bullak oldu. Benim bebegime 12 haftalikken yuzde 70 erkek dedi, baska bir doktor 14 haftalikken yuzde 65 erkek dedi, dun kendi doktoruma tekrar gittim yuzde 90 kiz dedi. Ama önce erkek demi$tiniz dedim doktoruma, yanilma payi var herzaman dedi belki kordonunu pipi sanmi$izdir dedi. Yani benimki buyuk ihtimal kiz olucak. Kendimi de o kadar ali$tirmi$timki erkek bebege, duyunca biraz uzuldum. 4 ya$inda bir kizim var bebege de ba$ta erkek deyince doktor çok sevinmi$tim. Hayirlisi olsun hepimiz için, Insallah saglikla aliriz bebislerimizi kucaklarimiza.

17. ve 18.haftalarda netleşiyor benimde 17.haftada kesin erkek dedi doktorum hatta değişirmi dedi eşim hayırrrrr dedi doktor Allah seninde gönlüne göre versin inşallah sağlıklı olsnlar yeter ama işte gönül illa ki bir kız bir erkek istiyor ama önce sağlıklı olmaları tek dileğimiz bu.....

bende dün ikili test için doktora gıttım doktor ıkı bacağını açtı bu pipisi büyük ihtimal dedi eşim erkek bense kız istiodum:) belki değildir diyorum eşimde yokk ben gördüm pipisini diyor:))

Doktorum 12.haftada kesin birşey söyleyemeyiz ama sanki bir çıkıntı var gibi erkek olabilir ama kesin değil dedi,16,haftada bacaklarını tam açmadı ama %95 kız dedi,bugünse 19.hafta içindeyiz ve hazırlığınızı kıza göre yapabilirsiniz kesin kız dedi tam kesin olarak bu haftalarda söylenebilirmiş :KK49:

doktorum 11. haftada kıza benziyor pembiş dedi şu an 28 haftalığım her gittiğimde kız dedi hatta en son %90 kız artık bu saatten sonra eklenti olmaz dedi

benim cinsiyet netleşti oğlum olacak bazen doçentlerde yanılırmış sağlıklı olsun gerisi hiç önemli değil......

bende gecen ctesi gittim 23. haftam bitmisti oglana beziyor dedi hala %100 demnedi. testisini gosterdi pipiyide gorduk ama
dr cok saglamci herhalde. bir degisiklik olmazsa oglan:)
benimde 3,5 yasinda bir kizim var.

Ben de cok merak ediyorumm yaa:) 10,haftadayim 3 hafta sonra tekrar doktora gidicem,bakarsin belli olur diyorum icimden kendi kendime:)))
Saglikli olmasi en onemlisi ama esime benzeyen tatli kucuk bir kizim olmasini cok istiyorum:))

12+6 da gıtmıstım ama ogrenemdım, bende cok merak edenlerdenım..

yengemin erkek olmasına ragmen 19 da belli oldu geç gösterdi biraz
diğer yengemin ikiz olmasına ragmen 12.haftada kesinleşti

ben 13 haftalıkken kız bebek olcagını ögrendim rabbim herkesin istedigini hayırlısı ile versin benimkinide kucagıma almak nasip etsinhayırlısı ile

Herkese merhaba,
Ben de 13 haftalık hamileyim, kısmet olursa ikiz bekliyorum. Bebişlerin cinsiyetini 11+5 haftalıkken ense kalınlığını ölçmek için gittiğimde öğrendim, 4D ultrasonda görüldü. Doktorumuz tecrübeliydi ve ikisinin de erkek olduğunu söyledi. Ultrasonda bebeğin genital organında gösterdiği uzantının kız bebeklerde gelişmeyeceğini söyledi.

X