Bebişiniz ultrasonda kaç cm..:)

arkadaşlar bizde buğün gittik doktora,20+2 günlük, 333 gr olmuş benim kızım,yanlız kafam karıştı boyu 11,7 cm yazıyor,ultrason resmimizde,internete bakıyorum,20 haftalık bebek yaklaşık 15 veya 16 cm olmalıymış,değerleri benimle aynı olan varmı aranızda

arkadaşlar bizde buğün gittik doktora,20+2 günlük, 333 gr olmuş benim kızım,yanlız kafam karıştı boyu 11,7 cm yazıyor,ultrason resmimizde,internete bakıyorum,20 haftalık bebek yaklaşık 15 veya 16 cm olmalıymış,değerleri benimle aynı olan varmı aranızda

Esracım, usg kağıdında yazan baş popo uzunluğu.İnternette ise bebeğin yaklaşık baş ayak uzunluğunu veriyor.
O yüzden farklı değerler çıkıyor.Farkındaysan uzun beyaz buılut( uffff ne uzun isim koymuşsun yaz yaz bitmiyor.)un bebeği senin bebeğinden daha hafif ama boyu daha uzun. Dr. ların verdiği değerlerden kaynaklanıyor bu da. Dr.un normal dediyse bence hiç sorun yapma.

sağol wafercim,bende öyle tahmin etmiştim,çünkü mümkün değil,333 gr benim bebeğim, 11 cm olması imkansız,zaten resimde ğövde ve baş var,dediğin doğru,gerçi korkmadım ama ilğinç geldi,çünkü dün doktorumuz herşey yolunda dedi çok şükür,

Esracım, usg kağıdında yazan baş popo uzunluğu.İnternette ise bebeğin yaklaşık baş ayak uzunluğunu veriyor.
O yüzden farklı değerler çıkıyor.Farkındaysan uzun beyaz buılut( uffff ne uzun isim koymuşsun yaz yaz bitmiyor.)un bebeği senin bebeğinden daha hafif ama boyu daha uzun. Dr. ların verdiği değerlerden kaynaklanıyor bu da. Dr.un normal dediyse bence hiç sorun yapma.
selam waterfull ne yapayım yazdığım hiçbir niki kabbul etmedi kk mecbur kaldım bende pek hoşnut değilim kızıldereli adına -tatlicadiarzu-benziyor benim nikim adım hülya yerimseniben

kızlr benim 18+3 de 286 gr 22 cm çıktı doktor 1,5 hafta önden gidiyoruz dedi . bende anası iri babası iri dedim eee bebekte ufak tefek olmaz heralde dimi ? :)

slm kizlar ben de en son dr a gittigimde dr boyu 23 cm kilosu da 350 gr demisti.ben kilosu fazla sanmistim ama normalmis Allah a sukur...
korktum bi an ay cok kilolu olursa nasil dogurucam diye:)))

selam waterfull ne yapayım yazdığım hiçbir niki kabbul etmedi kk mecbur kaldım bende pek hoşnut değilim kızıldereli adına -tatlicadiarzu-benziyor benim nikim adım hülya yerimseniben

:roflol::roflol::roflol:gerçektende canım tam kızıldereli adı gibi.Sana hülya diyeyim ben en iyisi, ya da bundan sonra ubb yazacağım.lülülülülülü

:roflol::roflol::roflol:gerçektende canım tam kızıldereli adı gibi.Sana hülya diyeyim ben en iyisi, ya da bundan sonra ubb yazacağım.lülülülülülü

ubb bak bu güzel zaten hep bana ubb densin isterdim:dance: kimse demezdi:jeyyar: beni bir sen anladın ya :teytey: teşekkür ederimsırnaşık şey

e hadi öyle olsun kiz gercekten ismin cok uzundu bazen yazmakta zorlaniyordum..böyle iyi olmus:))

bebişim 170 cm ama ultrasonda değil gerçekte
daha hamiş olmadım hiç benim bebişim kocam şu an da oda 1 70 boyunda:))

X