Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

36+4 3060 gr. dedi doktor boyumuzda 50 cm. olmş. oğluşum.:KK55: bana biraz iri gb geldi tombiş olcak sanırım 15 gün sonra doğum yapıcam kaç kilo olur acaba?

merhabalar annişler :)
biz kızımla 20+1 de 380 gram olmuşuz ama ben kızımı ekranda görünce boyunu sormayı unuttum
minnak yanakları göbişi çok özledim kuzumu :)

slm arkdşlr.bugün kontrolüm vardı ve haftaya bugün doğum için gün verdi ,acayip gerildim :18::18::18:,gün koyunca demek böle oluyor,kızımda erken geldiği için gün saat bekleme heycanımız olmamıştı,ama şimdi çok garip oldum açıkçası korkmuyorda değilim .Rabbim sorunsuz kurtulmayı nasip etsin herkese ,dualarınızı eksik etmeyin. bu arada benim ufaklık 3200 olmuş :) :nazar::nazar::nazar:haftaya kadar 300 gr. alsa ne güzel olur...

Selam arkadaşlar 31+2 deyim bebeğim c.tesi günü 1.452 gr. dı. Yorumlara baktım da az gibi göründü sizce nasıL? Bu arada kendim 14 kg aldım ..

benim minik erkeğimde
20 haftada 400 gr 22cm di
25 haftada 950 gr 32cm olmuş
doktorumuz biraz tosun gibi dedi normalde şubat 7 de doğum demişti önce ocak 31 e en son muayeneden sonrada ocak 26 ya kalmaz doğurursun sen bu oğlanı dedi :nazar: korktum biraz tosunum böyle devam ederse normal doğuramam heralde ama çok normal doğum istiyorum

23+0da 546 gr, 23+5te 600 gramdı kızım. Cumartesi gideceğim kontrole. 28+0 olacak. Bakalım ne kadar büyümüş bebeğim..

21+1 de 25 cm 500 gr dı küsüratı vardı sanırım

önümüzdeki perşmebe yani 23+0 da ayrıntılı var ne kadar olucak acaba :)

X