Beendiiniz Trk nller

Ben Petek Dinçöz'den daha güzelini göremiyorum. Evet estetik harikası ama muhteşem ve doğal bence. Son 3 yıldır dünyanın en güzel kadınlarından biri benim gözümde. Olağanüstü, bakmaya doyamadığım bir suratı var.
love039.gif
love039.gif
love039.gif

14342_180417494756_19684884756_2699953_4144711_n.jpg

Ben Petek Dinçöz'den daha güzelini göremiyorum. Evet estetik harikası ama muhteşem ve doğal bence. Son 3 yıldır dünyanın en güzel kadınlarından biri benim gözümde. Olağanüstü, bakmaya doyamadığım bir suratı var.
love039.gif
love039.gif
love039.gif

14342_180417494756_19684884756_2699953_4144711_n.jpg

cnm sen bide onu makyajsız gör ...

cnm sen bide onu makyajsız gör ...

Ergenlik döneminde çekilen makyajsız fotoğraflarından bahsediyorsan onu hiç saymamalıyız bence.Koyduğun foto görünmüyor. Onun dışında tvde görmüştüm çok güzeldi makyajsız da. Teninde pürüz yok yüz hatları muhteşem. Temel yapı sağlam olunca makyajlı makyajsız farketmiyor bence.:icecream:

pelin karahan kavak yellerinin aslısı. bilmiyorum belki ben bebek yüzlülerden hoşalanıyorum. yeni doğmuş bebek gibi kız.cildi gözleri dişleri
birde şebnem ferahhhh minicik burnnu zekası yeteneği herşeyiyle bir bütün oluşturuyor.
beren saatte güzel.
tuba vüyüküstünde çok güzel bir bayan ama ama bana çok soğuk geliyor o kız.
aa birde sanem çelik ortalarda yok ama oda çok güzel

akannehirakannehirakannehir Şimdi gördüm Peteğimin makyajsız fotosunu.
Ayyy ne kadar güzel her haliyle. Pürüzsüz bir surat mükemmel yüz hatları.:asigim::asigim::asigim:

hahayyyyyyy allah seni:))))) önbce bayıldın sonramı yaptın yorumu:)))))sempatiksalakcinni

nurgül yeşilçay, tuğba büyüküstün, beren saat türkiyenin doğal güzellerinden:)))))))
aslında daha vardı ama aklıma gelmedi yaaa:)))

petek güzel bence makyajsizda güzel estetik mestetik ama bende begenirim onu yani hos bi bayan

her ne kdr millet begenmesede fizik olarak demet akalinla cagla sikeli begenirim

sonra beren saat cok güzel biz bile begeniyooruz erkeklerin dibi düser tabi

sebnem bozokluyu cokk begeniyorum her yönden cok hos bi bayan kilolarina ragmen cok güzel

sensiz yasayamam dizisinin basrolündeki kiz cok tatli adini hatirliyamiyorum maalesef

gecen yaz bi dizi vardi aile saadetiydi galiba adi tam hatirliyamadim orda bi kiz vardi yetkin dikinciler asikti o kiza , o kizda cok duru bir güzellik var simdi hic göremiyorum tvde ama gercekten cok güzel bir kizdi

zuhal topal da degisik bir tipe sahip ve gercekten güzel

cok güzel olmamasina ragmen gökce bahadiri da asiri derecede begeniyorum cok güzel görünnüyor gözüme
daha yaz yaz bitmez heralde aklima estikce yazarim

Ben de şu Beren Saatî beğenemedim gitti yauu..
297.gif

Türkan Şoray'ın gençliği gibisi var mıı..Özellikle ateşli çingene filmindeki haline bitiyorumm..
16.gif
16.gif
16.gif

AtesliCingene_wwwsohbet-forumorg-24.jpg

AtesliCingene_wwwsohbet-forumorg-25.jpg

AtesliCingene_wwwsohbet-forumorg-21.jpg

AtesliCingene_wwwsohbet-forumorg-31.jpg

valla gülüm biz bu zamana odaklanmışız sanırım. yoksa eskilerden o kadar çok güzel kadın varki. saymakla bitmez:))))))

tuba büyüküstün
beren saat
fahriye evcen
pinar altug
aysu kayaci
rojda demirer
burcin terzioglu
bade iscil

Son düzenleme:
X