beklemek nedir bilirmisiniz? mutlaka okuyun! ALINTIDIR

inşallah arkadaşım inan hepimiz aynı duyguları yaşamışızdır çünkü ortak noktamız evlat özlemi bende sanki kendim yazmış gibi hissettim rabbim bizlerede evlat sevgisi tattırsın:CüvCüv:

:KK43: öyle çok duygulandım ki...annelerinizi çok bekletmeyin bebişlerimiz..

evet kızlar bebişlerimize bizde böyle kavuşacağız inşallah kaydirigubbakcemile5

Allahım ya ağlıyorum ağlıyorum.
içim katılıyor tutyutyoırum
işyerinde olmasam belki daha çok ağalr raahtlarım.
allahım sen kimsye arattırma ,zora koşturma , yarabbim sen isteyen istemeyen herkese bebeğini sağlık sıhhatle ver yarabbim

Allahım ya ağlıyorum ağlıyorum.
içim katılıyor tutyutyoırum
işyerinde olmasam belki daha çok ağalr raahtlarım.
allahım sen kimsye arattırma ,zora koşturma , yarabbim sen isteyen istemeyen herkese bebeğini sağlık sıhhatle ver yarabbim

canım benim üzme kendini..

bak sende mücadeleni kazanmışsın çok şükür :nazar:

rabbim sağlıkla kucağına almanıda nasib eder inşallah a.s.

çok güzel bi yazı canım çok duygulu hepizin içinden alacagı bişeyler var ama sonu omunki gibi olsun inşaalah bu özlem bitsin bi gün

ne kadar güzel anlatmış ağlamamak elde değil Rabbim dileyen herkese o çift çizgiyi göstersin bebeklerini kucağına almayı nasip etsin inşallah

çok güzel bi yazı canım çok duygulu hepizin içinden alacagı bişeyler var ama sonu omunki gibi olsun inşaalah bu özlem bitsin bi gün

ne kadar güzel anlatmış ağlamamak elde değil Rabbim dileyen herkese o çift çizgiyi göstersin bebeklerini kucağına almayı nasip etsin inşallah

amin kızlar inşallah...ben hala tekrar tekrar okuyom yaaa.çok güzel yazmış :gitme: :gitme:

super yaaa..
buugnde babalr gunu gecen yılbugun eşime söz vermiştim seneye bebişimzle karşına gecip bbalar gunun kutluolsun babişko diycektık ama olmadı buyıldaolmadı...................

super yaaa..
buugnde babalr gunu gecen yılbugun eşime söz vermiştim seneye bebişimzle karşına gecip bbalar gunun kutluolsun babişko diycektık ama olmadı buyıldaolmadı...................

evet canım benimde böyle hayallerim vardı ama dediğin gibi malesef olmadı :gitme:

artık gönlümüz seneye inşallah diyor

bu yazıyı okuyunca çok duygulandım.insan çevresinde yaşayanlar olunca hiç kendine konduramıyor. bu acıyı yaşayanlar bilir.rabbim banada versin bekliyum 3 yıldan beri

X