Bölgesel İncelme Bel Bölgesini İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Ah nasıl yani 37cm incelediği vallahi hayal gibi :) peki ne kadar zamanda biraz anlatmana canım çok merak ettım

merhaba konuyla alakasız olacak ama bi şey sormak istiyorum bi site var fırsat sitesi 6 seans kavitasyon seans Pasif Jimnastik,6 Seans Lenf Drenaj Bölgesel İncelme Paketi 800 TL Yerine Sadece 24,90 TL. diyo güvenilir midir ?

merhaba konuyla alakasız olacak ama bi şey sormak istiyorum bi site var fırsat sitesi 6 seans kavitasyon seans Pasif Jimnastik,6 Seans Lenf Drenaj Bölgesel İncelme Paketi 800 TL Yerine Sadece 24,90 TL. diyo güvenilir midir ?

cnm ben bi dönem gittim kadın başlamadan önce diyo ki her seansta 3 cm. neyse seans bitti ölçtü beni bi değişiklik yok! aaa genelde olur hayret fln dedi. ben tüm seansları bitirdim bi sonuç olmadı.
giden diğer arkadaşlarımda fayda görmedi. bence para tuzağı. onun yerine üstüne bi 25 daha koy extra jel al. ben uzun yıllar kullandım. düzenli kullanınca hele diyet yapıyosan inanılmaz işe yarıyo. reklam yapmış gibi olmayım ama

yeni nesil LPG deniyorum ben. daha evvel böyle bir sistem olsaydı da gitseydik. kaç yıldır uğraşıyorum ilk defa böyle olumlu sonuçlar alıyorum. hem inceliyorum hem de selülitlerimden kurtuluyorum :):)

canım bu nasıl bir yöntem biraz anlatabilir misin ben de başlayacağım işe yaradıysa:KK9:

bıldıgınız korselerden taktım ozel bısey deıl pazar korselerınden sıksın da faydası olsun dıye ama yokkkk oluyo dıye duymustum:KK33:

benim belim çok kalın değil. 64 cm falan ben bunu bile kafaya taktım egzersiz yapmaya başladım.
ayakta bacaklarımı omuz genişliğinde açıp sağa sola eğilme hareketi yaptım
en çok faydasını gösteren egzersiz bu oldu bana :KK76:
fakat şöyle bişey var belim ince ama yanlarım var benimde. şu simit denilen bölge sanırım
onları nasıl eriticem bilmiyorum:KK61: var mı bi fikri olan

X