Belki eşiyle problem olanlara bir yardımım olur lütfen okuyun

Şimdi banyoda kocamın başına tasla vurmak dışında hepsi zaten çok sıradan ve olan şeyler.
Ama tas olayını da denicem, değişiklikleri yazarım :44:

ben de duşa dalmamıştım..onu deneyim:KK9::KK9:
:KK76::KK76::KK76::KK76:
sonrada eşim bağırıp çağırır..
onu da burda paylaşırım :KK1::KK1::KK1::KK1:

Merhaba bayanlar bu başkıktaki yazıları okuyana kadar içim şişti desem yeridir. Kendimden kesitlerde buldum yazanlara kızdıklarımda oldu.

Şunu bilin ki ortada bir sorun varsa kesinlikle tek taraflı değildir. Biz bayanız futrat olarak daha duygusal ve ince düşünürüz. Böyle olunca eşleri de tola getirmek bize düşüyor. Valla kimse kusura bakmasın ben onun peşine gitmem o benim kıçımda dolansın derseniz bir uerden sonra patlamalar başlar. Rvliliği dişi kuş ayakta tutar. Şimdi geleyim kendi olayıma.

Ben evlenmeden bildiğin feministtim. Evlensemde ben yapmam ben etmem bişey mi dedi boşanırım yoluma bakarım derdima ma öyle değilmiş... Ben gıda uzmanıyım ve evlenmeden çalıştığım yerden 9 bin lira alıyordum. Düşünün boşansam beni ne yıkabilir ? Arabam evim herşeyim var ailem her an arkamda. Ama taki bu boşanma denilen iş benimde başıma gelinceye kadar..

Eşimle büyük olmasa da biriken ğroblemlerimiz vardı. Ufak ufak önemsemediğimiz ama sırtımıza kambur olmuş problemler. Taki o büyük kavgaya kadar. Eşim çok sinirlidr benim. O büyük dediğim kavgada s***r git bile duydum. Ve eşim evden gitti. Durdum hata ne dedim. Ve başladı. 1 yılı gözden geçirmeye. Ne ben eşimin isteklerine bakmışım ne eşim benim. Evliliğimiz klasikleşmiş. Hatta cinsel hayatımız bile klasikleşmiş. Gir 10 dk sonra duş al yat. Bu evlilik mi ? Kendime baktım evlenmeden güzelliğiyle anılan ben sanki 10 çocuk büyütmüş hale gelmişim. Hayattan uzaklaşmışım. Ve eşimi SADECE DUYMUŞUM HİÇ DİNLEMEMİŞİM..

o gece bütün evi döktüm temizledim. Her yeri sirkeli sularla sildim nazar büyü varsa gitsin dedim. Sabah kuaföre gittim saçlarımı kesitirp bakıma aldım güzelik merkezinde bakıma girdim. Yeni kıyafetler ve gecelikler aldım koştum eve. Eşim işteydi aradı gün içinde arkadaşımızda kalmış çünkü eve sakın gelme demiştim. Enn sevdiği yemekleri hazırladım. Mükellef bir sofra en sevdiği kıyafetleri giydim vee açtım kapıyı şok oldu. Hiç bişey deme kıyaftlerin odada dedim giyindi geldi. Yemekte en baştan konuşuyoruz dedim inanır mısınız 6 saat o masada konuştuk evliliğin ilk gününden beri. Ne beklemişiz ne yapmamışız. Ne istemişiz ne görmemişiz diye. Kağıt kalem aldım eşimin beklentilerini yazdım sinir olduklarını yazdım, kendim içinde aynısını yaptım. Ve sözleşme imzaladık bunlara uyacağımıza dair. Sarıldım belkide ilk defa bu kadar hissederek..
O gece cinselliğide düşündüm odada mumlar yaktım. Ne bileyim hafif bi müzik. Bunlardan utanmayın ne olur. Kocanızdan utanmayın o sizin helaliniz. Allah beli başlı şeyler hariç herşeyi serbest kılmış. Onunla çekinmeyin konuşun, isteklerinizi söylemeye başladıktan sonra ki adamı gelin bana anlatın önceki sonraki halini. Daha çok ilgileniyorlar. Ben eşimin masaj yapmasını istiyordum hep ama söylemezdim o gece söyledim, meğer ben bugüne kadar o işin zorunluluk değilde aşk olduğunu farketmemişim. O iş bebek için değil aşkın kuvvetlenmesi içinmiş. Eşim duştaylen pat girdim içeri ben yıkadım köpüklerle savaş yaptım. Annesinine skiden yıkarken ki gibi yıkadım. Kafasına tasla vurdum 😊 o günden sonra eşimin beni daha çok aradığını gördüm. Gün içinde ben onu arayıp seni özledim dediğimde akşam kapıdan uçarak girdiğini gördüm. Sevdiğim çikolataları getirdiğini gördüm. İşteyken arayıp gemek yapma çıkışta yemek yiyelim ddiğini gördüm. Ev işi yaprken hayatım var mı yardım edebileceğim bişey dediğini gördüm. Çarşıdan eve gelince bana sürpriz evi topladığını gördüm. Çoraplarını masanın üzerine atardı kavga ederdik önceden. Tartıştığımızda artık mahalle karısı gibi car car ötmeyip susmayı öğrendim sakinleşince tatlı dille konuşmayı öğrendim ve bunun üzerine haklı da olsa eşimin özür dilediğini gördüm. Öncedn bebek mağazalarına bakalım dediğimde kıyamet koparan adamın benle bebek arabası incelediğini gördüm.. Bunun gibi yüzlerce şey

Bu benimle oldu kapıyı suratsız halimle değil gülücüklerle açıyorum hemen atlıyorum boynuna. Yorgunken başını yemiyorum. Daha da bunaltmıyorum. Evde süklüm püklüm değil niraz daha düzgün geziyorum.

Uzun lafın kısası eşiniz hayatınızın tek varlığı onunla iyi olun ki hayatınız da iyi oldun mutlu huzurlu olun. Hakkınızı helal edin. İnşaallah bu yazıyla gaza gelip evliliğini yola sokanlar okurum allahım yardımcınız olsun 🙏💕

iPad 'den gönderildi

Her şey iyi güzel de adamın kafasına tasla neden vurdunuz?:44:

Sizin eşiniz gerçekten iyi bir adammış :KK31:...

Yazdıklarınıza tamamen katılıyorum, bunlar muhakkak olması gereken şeyler. Ama sorunlu bir adamı yola getirecek şeyler değil kesinlikle.

Allah mutluluğunuzu daim etsin. Yuvanızda mutlu olmanıza sevindim.

Yazdıklarınız şımarık ve eşine değer vermeyen hanımlarımız için faydalı olur diye düşünüyorum.

ben de tam olarak böyle düşünüyorum...:nazar::KK9::KK9::KK9:

Burda yazilanlar kildan tuyden mevzular degil ablacim. Sen topicleri bir okuyunca bunu mu anladin? Ben oturup agliyorum bazi konularda. He senin yazdiklarin zaten normal bir evlilikte olmasi gereken siradan seyler. Ozel yaptigin hicbir sey gormedim. Buradaki topiclerde cok baska dunyalar var.

Ben de aynı şeyi düşündüm,konu sahibi hanım mutlu evliliğinden Allah mutluluğunu daim etsin;ama kocası da düzgün bir adam o yüzden bu yöntemler işe yarıyor.Buradaki bdv'deki konuların birçoğunda eşler böyle değil,böyle şeylere de karşılık vermiyorlar,yoksa bunları artık birçok kadın yapıyor zaten.

Merhaba bayanlar bu başkıktaki yazıları okuyana kadar içim şişti desem yeridir. Kendimden kesitlerde buldum yazanlara kızdıklarımda oldu.

Şunu bilin ki ortada bir sorun varsa kesinlikle tek taraflı değildir. Biz bayanız futrat olarak daha duygusal ve ince düşünürüz. Böyle olunca eşleri de tola getirmek bize düşüyor. Valla kimse kusura bakmasın ben onun peşine gitmem o benim kıçımda dolansın derseniz bir uerden sonra patlamalar başlar. Rvliliği dişi kuş ayakta tutar. Şimdi geleyim kendi olayıma.

Ben evlenmeden bildiğin feministtim. Evlensemde ben yapmam ben etmem bişey mi dedi boşanırım yoluma bakarım derdima ma öyle değilmiş... Ben gıda uzmanıyım ve evlenmeden çalıştığım yerden 9 bin lira alıyordum. Düşünün boşansam beni ne yıkabilir ? Arabam evim herşeyim var ailem her an arkamda. Ama taki bu boşanma denilen iş benimde başıma gelinceye kadar..

Eşimle büyük olmasa da biriken ğroblemlerimiz vardı. Ufak ufak önemsemediğimiz ama sırtımıza kambur olmuş problemler. Taki o büyük kavgaya kadar. Eşim çok sinirlidr benim. O büyük dediğim kavgada s***r git bile duydum. Ve eşim evden gitti. Durdum hata ne dedim. Ve başladı. 1 yılı gözden geçirmeye. Ne ben eşimin isteklerine bakmışım ne eşim benim. Evliliğimiz klasikleşmiş. Hatta cinsel hayatımız bile klasikleşmiş. Gir 10 dk sonra duş al yat. Bu evlilik mi ? Kendime baktım evlenmeden güzelliğiyle anılan ben sanki 10 çocuk büyütmüş hale gelmişim. Hayattan uzaklaşmışım. Ve eşimi SADECE DUYMUŞUM HİÇ DİNLEMEMİŞİM..

o gece bütün evi döktüm temizledim. Her yeri sirkeli sularla sildim nazar büyü varsa gitsin dedim. Sabah kuaföre gittim saçlarımı kesitirp bakıma aldım güzelik merkezinde bakıma girdim. Yeni kıyafetler ve gecelikler aldım koştum eve. Eşim işteydi aradı gün içinde arkadaşımızda kalmış çünkü eve sakın gelme demiştim. Enn sevdiği yemekleri hazırladım. Mükellef bir sofra en sevdiği kıyafetleri giydim vee açtım kapıyı şok oldu. Hiç bişey deme kıyaftlerin odada dedim giyindi geldi. Yemekte en baştan konuşuyoruz dedim inanır mısınız 6 saat o masada konuştuk evliliğin ilk gününden beri. Ne beklemişiz ne yapmamışız. Ne istemişiz ne görmemişiz diye. Kağıt kalem aldım eşimin beklentilerini yazdım sinir olduklarını yazdım, kendim içinde aynısını yaptım. Ve sözleşme imzaladık bunlara uyacağımıza dair. Sarıldım belkide ilk defa bu kadar hissederek..
O gece cinselliğide düşündüm odada mumlar yaktım. Ne bileyim hafif bi müzik. Bunlardan utanmayın ne olur. Kocanızdan utanmayın o sizin helaliniz. Allah beli başlı şeyler hariç herşeyi serbest kılmış. Onunla çekinmeyin konuşun, isteklerinizi söylemeye başladıktan sonra ki adamı gelin bana anlatın önceki sonraki halini. Daha çok ilgileniyorlar. Ben eşimin masaj yapmasını istiyordum hep ama söylemezdim o gece söyledim, meğer ben bugüne kadar o işin zorunluluk değilde aşk olduğunu farketmemişim. O iş bebek için değil aşkın kuvvetlenmesi içinmiş. Eşim duştaylen pat girdim içeri ben yıkadım köpüklerle savaş yaptım. Annesinine skiden yıkarken ki gibi yıkadım. Kafasına tasla vurdum 😊 o günden sonra eşimin beni daha çok aradığını gördüm. Gün içinde ben onu arayıp seni özledim dediğimde akşam kapıdan uçarak girdiğini gördüm. Sevdiğim çikolataları getirdiğini gördüm. İşteyken arayıp gemek yapma çıkışta yemek yiyelim ddiğini gördüm. Ev işi yaprken hayatım var mı yardım edebileceğim bişey dediğini gördüm. Çarşıdan eve gelince bana sürpriz evi topladığını gördüm. Çoraplarını masanın üzerine atardı kavga ederdik önceden. Tartıştığımızda artık mahalle karısı gibi car car ötmeyip susmayı öğrendim sakinleşince tatlı dille konuşmayı öğrendim ve bunun üzerine haklı da olsa eşimin özür dilediğini gördüm. Öncedn bebek mağazalarına bakalım dediğimde kıyamet koparan adamın benle bebek arabası incelediğini gördüm.. Bunun gibi yüzlerce şey

Bu benimle oldu kapıyı suratsız halimle değil gülücüklerle açıyorum hemen atlıyorum boynuna. Yorgunken başını yemiyorum. Daha da bunaltmıyorum. Evde süklüm püklüm değil niraz daha düzgün geziyorum.

Uzun lafın kısası eşiniz hayatınızın tek varlığı onunla iyi olun ki hayatınız da iyi oldun mutlu huzurlu olun. Hakkınızı helal edin. İnşaallah bu yazıyla gaza gelip evliliğini yola sokanlar okurum allahım yardımcınız olsun 🙏💕

iPad 'den gönderildi

Canim okurken cok etkilendim desem yeri.Senin gibi Bayanlarin hala var olmasi cok gurur verici. Umarim Esinle herzaman böyle mutlu mesut olursunuz cnmm :KK66:) okurken cok duygulandim gercekden insan hep sevdigi icin cabalamali cnm ama birsey dikkatimi cekdi Gida uzmaniyim demissin cnm Gida Mühendisligimi okudun ? Ve Gida mühendisi isen neden devam evliyken calismiyosun cnm bunlari mrk ettm , umarim cvplamaya vakdin olur cnm öpdüm :))

O gece cinselliğide düşündüm odada mumlar yaktım. Ne bileyim hafif bi müzik. Bunlardan utanmayın ne olur. Kocanızdan utanmayın o sizin helaliniz. Allah beli başlı şeyler hariç herşeyi serbest kılmış. Onunla çekinmeyin konuşun, isteklerinizi söylemeye başladıktan sonra ki adamı gelin bana anlatın önceki sonraki halini. Daha çok ilgileniyorlar. Ben eşimin masaj yapmasını istiyordum hep ama söylemezdim o gece söyledim, meğer ben bugüne kadar o işin zorunluluk değilde aşk olduğunu farketmemişim. O iş bebek için değil aşkın kuvvetlenmesi içinmiş. Eşim duştaylen pat girdim içeri ben yıkadım köpüklerle savaş yaptım. Annesinine skiden yıkarken ki gibi yıkadım. Kafasına tasla vurdum �� o günden sonra eşimin beni daha çok aradığını gördüm. Gün içinde ben onu arayıp seni özledim dediğimde akşam kapıdan uçarak girdiğini gördüm. Sevdiğim çikolataları getirdiğini gördüm. İşteyken arayıp gemek yapma çıkışta yemek yiyelim ddiğini gördüm. Ev işi yaprken hayatım var mı yardım edebileceğim bişey dediğini gördüm. Çarşıdan eve gelince bana sürpriz evi topladığını gördüm. Çoraplarını masanın üzerine atardı kavga ederdik önceden. Tartıştığımızda artık mahalle karısı gibi car car ötmeyip susmayı öğrendim sakinleşince tatlı dille konuşmayı öğrendim ve bunun üzerine haklı da olsa eşimin özür dilediğini gördüm. Öncedn bebek mağazalarına bakalım dediğimde kıyamet koparan adamın benle bebek arabası incelediğini gördüm.. Bunun gibi yüzlerce şey

Uzun lafın kısası eşiniz hayatınızın tek varlığı onunla iyi olun ki hayatınız da iyi oldun mutlu huzurlu olun. Hakkınızı helal edin. İnşaallah bu yazıyla gaza gelip evliliğini yola sokanlar okurum allahım yardımcınız olsun ����

iPad 'den gönderildi

Bunlar ufak tefek sorunları olan birbirlerinden biraz uzaklaşmış çiftler için ideal. Var olan sorunları çözmez. Sabah dövülüp akşam sövülen ihanete uğrayan bir kadının evliliğine katkı yapmaz. Zaten temelde sorunu olmayan fakat iletişim eksikliği yaşayan çiftleri yakınlaştırabilecek yöntemler. Yani normal iyi niyetli geçim ehli karısını seven sayan bir erkek üstünde etkili olur.
Allah daim etsin mutluluğunuzu.

Şu tas olayına bir açıklık getirin bari ben de merak ettim...:))

Son düzenleme:
TATLI DİL YILANI DELİĞİNDEN ÇIKARIR diye boşa söylemiyorlar işte buna kanıt söyledikleriniz... Biz anlayışlı, fedakar olduktan sonra eşlerimiz zaten görevlerini yerine getirir dediğiniz gibi herşey kadında bitiyor. Ağzınıza sağlık

Bunlar ufak tefek sorunları olan birbirlerinden biraz uzaklaşmış çiftler için ideal. Var olan sorunları çözmez. Sabah dövülüp akşam sövülen ihanete uğrayan bir kadının evliliğine katkı yapmaz. Zaten temelde sorunu olmayan fakat iletişim eksikliği yaşayan çiftleri yakınlaştırabilecek yöntemler. Yani normal iyi niyetli geçim ehli karısını seven sayan bir erkek üstünde etkili olur.
Allah daim etsin mutluluğunuzu.

Şu tas olayına bir açıklık getirin bari ben de merak ettim...:))

tas olayına açıklık getiriyorum:
günümüz banyolarının bir kısmında genellikle plastik kovayla aynı renkte seçilmiş olarak bulunan; balkon yıkama, su serpme ya da duş fıskiyesi bozulduğunda kovayla birlikte banyo yaparken kullanılan plastik edevat...
konu sahibesi bu edevatla kocasının başına şirin ve can acıtmayanından minik darbeler indirmek suretiyle şakalaşmıştır..nokta.
:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bütün iş biz kadınlarda bitiyor,biz onlara iyi davranırsak onlar da harika kocalar olurlar diyen hanımları 'Töre cinayetleri,kocası tarafından erkek doğurmadığı için öldüren/döven erkekler,dayak atan kocalar,tecavüz eden erkeklerin ve daha nicelerinin olduğu haberleri okumaya davet ediyorum.Çok aramanıza gerek yok açın bir ana haber bültenini,ya da bir gazeteyi yüz binlerce var.Amsterdam da mı yaşıyorsunuz kuzum?

tas olayına açıklık getiriyorum:
günümüz banyolarının bir kısmında genellikle plastik kovayla aynı renkte seçilmiş olarak bulunan; balkon yıkama, su serpme ya da duş fıskiyesi bozulduğunda kovayla birlikte banyo yaparken kullanılan plastik edevat...
konu sahibesi bu edevatla kocasının başına şirin ve can acıtmayanından minik darbeler indirmek suretiyle şakalaşmıştır..nokta.
:KK9::KK9::KK9::KK9:

Arkadasım buradaki çoğu sorun öyle yeni bi sütyen iki kap fazla yemekle çözülecek cinsten değil.
Ayrıca o banyo fantezin taslı maslı olan midemi kaldırken bide güldürdü
Adile naşit Münir özkul cilveleşmesi gibi...
Sana evliliğinde başarılar ama bu dediklerin buradakilerin derdine ilaç olmaz

Arkadasım buradaki çoğu sorun öyle yeni bi sütyen iki kap fazla yemekle çözülecek cinsten değil.

:KK1:Canlandı gözümde şimdi bu ikili...ıyyyy.

sanırım başlık "evliliğinize renk getirin cinsel hayatınızı canlandırmanın yolları" gibi birşey olmalıydı.

Yeni evlenecek birisi olarak yazınızı çok begendim. Evliliğin temel kuralı saygı sevgi hoşgörü dür bana göre. Ama 2 insanın birbiriyle anlaşması ve birbirini dinlemesi de evlilikte çok önemlidir. Ha unutmadan yuvayı dış etkenlerden de uzak tutmak gerekiyor. Annem babam kardeşim vs. demeden önce eşim evim demesini bilmekte gerekir huzur ve mutluluk için.

canım ben konu sahibi değilim karıştırdın heralde...
ben de senle benzer yorumlar yaptım yukarı bak..:KK34::KK34:

Anlattığınıza göre sizin evliliğinizde çok büyük bir sorun olmamışki. Kendiniz söylemişsiniz feministtim diye demek ki önceden eşinize karşı hatalı davranışlarınız varmış bunların farkına varıp kendinize çeki düzen vermişsiniz ve eşiniz de aklı selim bir insan olduğu için size olumlu yönde dönüş yapmış. Ama herkesin evliliği, eşi sizin ki gibi değil ki. Bu anlattıklarınızı zaten bir çok kadın uygulamaya çalışıyor ama anlamayan anlamıyor. Kapıyı süslenip püslenip gülücüklerle açarsın karşındaki insan buzdolabı gibiyse, ne giydiğinin farkında değillse bir daha yapmak içinden gelmez ki. Bence ben yaptım oldu demeyin de gerçekten beni seven bir kocam varmış diye şükredin...

X