belki hakkım yok buraya yazmaya ma dayanamadım :(

Canım hakkım yok ile başlayan bir başlığı duyunca nerak edip baktım. Ne demek hakkım yok biz burada mutluluklarla birlikte hüzünleri de paylaşıyoruz. Acını belki tam olarak anlayamam ama Allahtan sana başta sabır daha sonra ikinci kez Anne olabilme mutluluğunu tattırmasını diliyorum. Eminim sana hediyesini gönderecektir. ınancını kaybetme...

yarın sabah rahim flimim var insallah iyi cıkardazin dualrınızla tekrar hamile kalırım bu saatte uyuyamamamın tek sebebi ne biliyomusunuz doguda ögretmnm ve lojmanda kalıyoruz 4 bayan var 3 ü evli biride bn diger ikisi hamile birini bugun ögrendim gözümün önünde büyüyecekk karınları biri zaten ballandıra ballandıra anlatıyo hiç beni düsnmeden :KK43:

ben de bu duyarsız, anlayışsız insanlara inanamıyorum hiç... nasıl olabiliyor bu kadınlar bu kadar gaddar yahu?

sen takma kafana ktg, görme onları, duyma...
ben öyle yaptım.

benim ilk düşüğümden sonra, kuzenim hamile kaldı... ballandıra ballandıra ultrasonlarını dinledim, içim eridi..
ikinci düşüğümden sonra, diğer kuzenim hamile kaldı... bu sefer, ikisinin birbirlerine ballandırmalarını dinledim.... içim koptu hep...
sonra kulaklarımı tıkadım, dinlemedim, duymadım.. görmedim... aldıkları cicileri hiç görmedim. baktım ama görmedim.

ağustosta doğum yaptı ilk kuzenim, ben şimdi 6 aylık hamileyim.... düşün bak... ondan önce hamileydim ben ama, bebeğim uçtu gitti... onunki şimdi kucağında.
ve hala o bebeği gördükçe kapanıp kapanıp ağlıyorum..

ama nafile... biliyorum insanın elinde değil, söylemesi çok kolay ama... görme, duyma, dinleme arkadaşım.. kendini hırpalama.

canım benim hiç üzülme bol bol dua et.inan bebeğini kaybeden bi tek sen değilsin ben de 2 tane bebeğimi kaybettim ama umudumu hiç yitirmedim.sabırlı ol.ınş.bi dahaki sefere hayırlısıyla alırsın kucağına bebeğini.karamsar olma sakın.inş.hayırlı sonuçlarında gelir tetkiklerinden.en kısa zamanda sana ve senin gibi evlat hasretiyle yananlara Rabbim tattırır annelik duygusunu inşallah

ktg onlarada hak ver onlaında ılk bebeklerıyse sevınmelerı dogal nasrettın hoca dusmus benı ancak damdan dusen anlar demıs bızıde bız anlarız kımseye yaradanımyasatmasın ama kımsenın agzınıda baglayamazsın ne kadar senın iin üzulselerde tabıkı kendı bebeklerı için sevınecekler dınle yoksa benım basıma gelen gelebılır basına bebegımı kıskanıyon dedıler hamıle olamıyorsun ya o yzden bu daha kotu sabır sabır zor ama basaracaz insallah

kızlar flimimi cektirdim cok sükür bi sorun yok bu ay korun dedi ondan sonrası kısmet sol tüpüm alındı sagdan yumurtladıgım ay hamile kalabilirim allah razı olsun içimi rhatlattınız dualarınızı eksik etmeyin hamilelerin duaları kabul olr bnm dualrım da sizlerle allahım hepinize saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin insallah bana da daha fazla bekletmeden nasip eder insalah

kızlar flimimi cektirdim cok sükür bi sorun yok bu ay korun dedi ondan sonrası kısmet sol tüpüm alındı sagdan yumurtladıgım ay hamile kalabilirim allah razı olsun içimi rhatlattınız dualarınızı eksik etmeyin hamilelerin duaları kabul olr bnm dualrım da sizlerle allahım hepinize saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin insallah bana da daha fazla bekletmeden nasip eder insalah

Rahim filminde sorun olmamasına çok sevindim.
Bende Ocak ayında rahim filmi çektirmiştim
İnşallah Allahım sana meleğini tekrar gönderir ve sağlıkla kucağına alırsın
Bebek sahibi olmak isteyen her kadın her zaman dualarımda
İnşallah çok yakında tekrar hamile kalırsın:Saruboceq:

canım bende düşük yapmıştım.. insan yıkılıyo.. suan 8 aylık bebeğim var umudunu yitirme.. yeterki Allah hayırlısını dilesin..

Neden hakkınız olmasın...böyle düşünmeyin lütfen...Allahım sabır versin kolaylık versin size...
Dualarımda olacaksınız, bebek isteyen bütün kadınlar gibi...lütfen üzülmeyin...lütfen...

X