Bellamono ürünleri ile acısız dudak dolgusu hayatımı değiştirdi ve aşırı memnun kaldım. Mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim.

bbuseyilmaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2019
1
0
25
Dudak dolgusu yaptırmayı düşünenler var mı aranızda? Varsa mutlaka Bellamono'nun ürünlerine bakmasını tavsiye ederim. Dolgu ürünleri harika gerçekten. Bellamono ile tanışmam doktorum sayesinde oldu. Doktorumun tavsiyesi üzerine ürünlerini kullanmaya başladım ve aşırı memnun kaldım. Dolgularının 8-10 ay arası kalıcığının olması peki? Şuan 8. ayıma girdim ve bu kadar beklemiyordum kalıcılığını. Deneyip, görüp o şekilde tavsiyelerde bulunmak istedim ve bence sonucun mükemmelliğini sizde anladınız şuan :) Mutlaka ama mutlaka doktorunuza danışın ve sizde tanışın. Pişman olmayacaksınız. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle buna benzer bir marka var pembe renk şekerli vazelin gibi bir şey sözde dolgusuz dudak dolgunlaştırıyor ama bana göre değil sadece dudakları dolgun olanlara yada dolgu yaptırmış olanlara faydalı olur ince dudaklıları dolgunlaştırmaz buda o an benzer birşey harhalde diyorum ama eskiden bir parlatıcı ruj vardı sally Hansen mi belki başka markaydı ne markası hatırlamıyorum mankenler kullanırdı dudağı karıncalaştırırdı dudak belli saat dolgun dururdu sonra o parlatıcı yok oldu gitti acaba biryerlerde varmıdır hep almayı düşünürdüm nasip olmadı

X