Ben herşeyden geri mi kalmışım?

canssm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
14
3
27
Benim hiç kız arkadaşım flan yok. Çok yıllardır çocukluğum olan bir erkek arkadaşım var normal arkadaş yani . Onunla konuşur dertlesirim arada. Sevgilim varken arkadaşlarıyla hep açık saçık kızları atmışlar birbirilerine . Arkasını dönüp gösteren sonra bikinili flan . Ve beğendiği profil normalde sarı saçlı yada Bakır kızıl kızlar bende esmerim. Ve bu benim zoruma gitti. Kavga çıkarmıştım. Neyse şimdi hayatımda değil zaten. Bende kaç yıldır arkadaşımla paylaştım bunu . Bunlar normal şeyler diyor bana kızlar atmıyor mu birbririne sanıyorsun dedi . Senin arkadaşın bir ortamın yok böyle bu tarz şeylerden çok geri kalmışsın dedi bana . Oyuzden sana ters geliyor dedi. Bende arkadaşım flan yok ama kardeşim var kuzenim var onlara da atabilirim dedim. Ben yapmam bakmam hayatımda bir adam varsa yoksa bu gözü hala başka insanlarda anlamına gelir dedim. Sen bu devirde çok geri kalmışsın dedi bana. Cidden ben çok mu yanlış düşünüyorum kızlar . 😏😏😏

Benim hiç kız arkadaşım flan yok. Çok yıllardır çocukluğum olan bir erkek arkadaşım var normal arkadaş yani . Onunla konuşur dertlesirim arada. Sevgilim varken arkadaşlarıyla hep açık saçık kızları atmışlar birbirilerine . Arkasını dönüp gösteren sonra bikinili flan . Ve beğendiği profil normalde sarı saçlı yada Bakır kızıl kızlar bende esmerim. Ve bu benim zoruma gitti. Kavga çıkarmıştım. Neyse şimdi hayatımda değil zaten. Bende kaç yıldır arkadaşımla paylaştım bunu . Bunlar normal şeyler diyor bana kızlar atmıyor mu birbririne sanıyorsun dedi . Senin arkadaşın bir ortamın yok böyle bu tarz şeylerden çok geri kalmışsın dedi bana . Oyuzden sana ters geliyor dedi. Bende arkadaşım flan yok ama kardeşim var kuzenim var onlara da atabilirim dedim. Ben yapmam bakmam hayatımda bir adam varsa yoksa bu gözü hala başka insanlarda anlamına gelir dedim. Sen bu devirde çok geri kalmışsın dedi bana. Cidden ben çok mu yanlış düşünüyorum kızlar . 😏😏😏
Hayır normal bir şey falan değil. Yıllardır kadınlarla arkadaşlık kurarım ve erkeklerle arkadaşlık kurmayı pek sevmem. Nedenlerinden biri de bu. Erkeklerin çok büyük kısmı kadınlarla asla empati yapmıyor ve hemcinsini fazla savunuyorlar. Mesela burdaki konularda kadınlar yanlış bir şey yapınca diğer kadınlar ona hatalısın diyebiliyor ama erkeklerde bu özellik pek yok. Bence o arkadaşınıza erkeklerle ilişkilerinizi, sorunlarınızı anlatmayın.

Yıllardır 3-4 farklı kız arkadaş grubum var birbirimize bir sürü fotoğraf atıyoruz farklı konular hakkında ve bugüne kadar hiç erkek fotoğrafı atanı görmedim. Çok nadiren flörtler atılır biz yakışıyor muyuz diye ya da eniştenizle nasıl çıkmışım post atayım mı bu fotoyu gibi soruların dışında hiç erkek fotoğrafı atıldığını görmedim, sizin eskisi uydurmuş.

Yıllardır 3-4 farklı kız arkadaş grubum var birbirimize bir sürü fotoğraf atıyoruz farklı konular hakkında ve bugüne kadar hiç erkek fotoğrafı atanı görmedim. Çok nadiren flörtler atılır biz yakışıyor muyuz diye ya da eniştenizle nasıl çıkmışım post atayım mı bu fotoyu gibi soruların dışında hiç erkek fotoğrafı atıldığını görmedim, sizin eskisi uydurmuş.
Konuya hakim biri . Teşekkür ederim 🙏🏻

hiçbir şey anlamadım konunuzdan. derdiniz nedir tam olarak?
Derdim şu .. sevgilimin normalde beğendiği kadın profili kızıl Bakır sarı kadınlar. Bende esmerim . Ve erkek arkadaşları ile birbirlerine hep beğendiği profildeki kızları atmışlar sosyal medyada . Açık saçık birde bikinili arkasını dönüp gösteren flan. Ve ben bunları görünce şok oldum. Arkadaşıma anlattım arkadaşim da erkek di. Ve bana senin hiç kız arkadaşın flan yok normalde kızlarda erkekleri atar birbirine bunlar normal şeyler aldatmaya flan girmez sen çok geri kalmışsın bunlarla ilgili dedi bana .

Kız arkadaş grubunda erkek fotosu da atabiliriz, geyiğini de yapabiliriz. Evet bunlar normal bana göre, size göre normaldir değildir bilemem. Ama eşim telefonumu kurcalar da kız grubunda yapılan konuşmaları incelerse alnını karışlarım. Adamın yaptığı size göre ahlaksız bir davranışsa sizinki bana göre daha ahlaksız bir davranış.

Birçok arkadaşım var, komik veya duygusal birçok şeyi gruplarda paylaşıyoruz. Onların içinde erkek atanlar da var ama benim ilgimi çekmiyor, evli ve çocuklu biri olarak erkekler üzerine yorum yapmayı kendime yakıştıramıyorum ama onları da yargılamıyorum. Geyik yapıp gülüyorlar. Bu illâ eşlerini aldatacakları anlamına gelmiyor. Ama benim hassas olduğum konuda eşimin de aynı özeni göstermesini isterim, fakat şifresini bildiğim halde telefonunu kurcalamamayı tercih etmiyorum. Yapar ya da yapmaz bilemem.

Birçok arkadaşım var, komik veya duygusal birçok şeyi gruplarda paylaşıyoruz. Onların içinde erkek atanlar da var ama benim ilgimi çekmiyor, evli ve çocuklu biri olarak erkekler üzerine yorum yapmayı kendime yakıştıramıyorum ama onları da yargılamıyorum. Geyik yapıp gülüyorlar. Bu illâ eşlerini aldatacakları anlamına gelmiyor. Ama benim hassas olduğum konuda eşimin de aynı özeni göstermesini isterim, fakat şifresini bildiğim halde telefonunu kurcalamamayı tercih etmiyorum. Yapar ya da yapmaz bilemem.
Senin davranışın çok guzel. Arkadaşların atsada yorum yapmaman . İnsalh eşinde sana karşı böyledir . Ama yapar yada yapmaz deyip rahat olman guzel mi bilmiyorum . Çünkü ben hiç böyle olamıyorum ... 🤦🏻‍♀️

Senin davranışın çok guzel. Arkadaşların atsada yorum yapmaman . İnsalh eşinde sana karşı böyledir . Ama yapar yada yapmaz deyip rahat olman guzel mi bilmiyorum . Çünkü ben hiç böyle olamıyorum ... 🤦🏻‍♀️
Çok teşekkür ederim öncelikle. Erkekler ne yazık ki bizim gibi değiller. Henüz aldatıldım mı bilmiyorum, büyük konuşmayı sevmem ama öyle bir şey yaparsa devam edebileceğimi sanmıyorum. Ama klasik erkek muhabbetleri varsa ve bunları görürsem sürekli kurarım kafamda, kendimi biliyorum. Yaparsa bir şekilde karşıma çıkar zaten diye düşünüyorum. Önceden aşırı kıskançtım ben. Hem onu, hem kendimi çok yıprattığımı fark ettim, 6 7 senedir akışına bıraktım. Yapacağı varsa her türlü yapar zaten. "Beni çok bunaltıyorsun" diyemez en azından.

kadınlar da birbirine atabilir ama erkeklerinki gibi libido odaklı olduğunu sanmıyorum
erkekler genelde direkt cinsellik amacıyla atarlar
ha onun da bi önemi yok sanki ulaşabilecekleri kadınlar mı ?
en fazla ağızlarının suyu akar ekranlara baka baka

en sonuncu eski sevgilimle ünlüler üzerinden çok yorum yapardık
klipleri konserleri falan izlerken sürekli derdik yani bu adam çok karizma, şu kadın çok hoş bilmem ne
hatta bu şarkıcı simge var ya, onu beğeniyordu şarkılarını da seviyordu
adamla seyrede seyrede ben de beğenmeye başladım kadını :KK70: simge'nin yeri bende hala ayrıdır
bi gün yanımızda bi arkadaş bi erkek sanatçıyı izletti bize
ben beğendim adamı , takibe alıcam dedim instagramdan ve aldım da onun yanında
hiç rahatsız olmadı

abartı bi konu değil bence ya

Offf arkadaşınız erkeğin elinin kiri kafasında aldatilmayi normal gören bir erkek için rekabet etmeyi kendine yakistiran ilerinin mahalle teyzesi işte.....ne yaşamış ne biliyor hayat içinde ....yarın kocası ondan bundan iki çocuk yaparsa da olabilir yiğidim 15 e kadar yolu var desin madem ....siz sert değilsiniz sadece lüzumsuz kafası başka şeye çalışmayan yılışık erkeklerden haz etmeyen bir karakteriniz var ....arkadaşınız ise erkek yancisi hani olur ya kadınlar olarak icimizdede var bunlardan erkeklerden çok erkekleri savunan ......boşverin kendi yolunuzda kendi değer yargilariniza güvenin kadın resmi atmak nedir ya ben bunların adım adım ilerisinin geldiğini düşünüyorum öyle başlıyor hersey kim ne derse desin fikire göre aksiyon alıyor insanlar Zaman içinde bu hiç şaşmaz

Ünlü sanatçı resimlerinden bahsetmiyorum o konu dışı benim için ama çevrede kum varsa böyle resim atan vs erkek olarak heosinin ilişkileri evlilikleri kötüye gitti benim gördüğüm

Biz de atarız kızlarla ama öyle seksist şekilde değil. Instadan profil atarız baksana bu oyuncuymus ne tatlı tarzı. Ya da bir dans videosu olur oradaki adamı atarız baksana çok tatlı diye. Ama evli ya da sevgilisi olan arkadaşlar atmaz yorumda da bulunmaz. Ben de sevgilim varken ilgimi çekmiyordu.

X