Ben mi suçluyum

Deltavealfa

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
3.451
5.308
33
Yine annem
Nedeni yok
Annemi sevmiyorum
Bilmiyorum illa annem diye sevmek zorunda mıyım
Sevemedim
Çocukken de
Sebepleri çok aslında sevgi vermezse alamaz işte tek sorun bu
İlgiliydi çocukken bakım konusunda ama bence ele güne karşı yapıldı onlar ya da babamın korkusuna
Ne zaman babam öldü değişik biri oldu iyice zaten oralara girmeyim

Ama bir soru sorayım
Düdüklü tencere nasıl kullanılır bilmiyorum yemek yapmam biliyor bu da onu , bana ısrarla düdüklü nasıl çalışıyro ben sorumluluk almam diyor 😀 ya yapma yemek dışardan söylerim diyorum yok yapayım diyor ama düdüklüde sorumluluk almam

O günden bu güne her kapıya gezmeye giden annem birden düdüklü bilmez oluyor 😀

Bana gelince böyle tavırları hep
Ben bilmem anlamam patates neydi diyecek yakında

Kimse ondan yemek beklemiyor bıktım bu tavırlardan zaten

Annem olmasa asla görüşmeyeceğim karakterde birisi

Annemiz diye mecburen görüşüyoruz

Bilmiyorum sevmiyorum her şey batıyor sanki sevmediğim için ben mi suçluyum

Düdüklüyü de ben almış değilim
Çeyiz adı altında benim maaşımla onun gidip aldığı bir şeyler

O dönem benden para aldı bana çeyiz aldı dışarıya diyecek ki kızıma çeyiz aldım ama tabi ki prası benden 😀

Beni rahat bıraksa düdüklü almam mesela
Şimdiye kadar kendi haline bıraktım
Ama batıyor bu kadar sessiz de kalmak istemiyorum artık içimde kalıyor her şey

Bütün husumetin sebebi düdüklü tencere, onu atın ve barışın.
Normal tencerede de yemek pişer.
(Konuyu çok anlamadım.)
Ahhahaha haklısın
Ya annem benim eve gelince en ufak bir iş yapsın aşırı bozuluyor
Ağlamaklı oluyor
Depresyona giriyor
Oğluşu kovsa yine de ona gider ama asıl sorun bunlar da işte küçük şeyler batıyor

Annemi sevmiyorum özeti bu :KK43:

Ben bu konuda kesinlikle "vay nasıl sevmezsin, analar kutsaldır" grubunda değilim

Birisini sevmek-sevmemek karmaşık bir duydur ve kişiden kişiye farklıdır. Sizin deneyiminiz size aittir yani. Anne sevgisi konusunda toplumsal beklentileri karşılayamamanız büyük ihtimalle yaşadıklarınızdan kaynaklanıyordur.

Sadece söylemek istediğim şu. Bu duygu sizi yoruyorsa, aklınızı sürekli işgal ediyorsa, sizi düşündürüyorsa bir uzmandan yardım isteyin.

Valla benim annem de rahatına düşkündür. Kendi evinde de pek iş yapmaz bana gelince de yapmaz. Başta onu yap bunu yap diye direkt istiyordum biz senin rahatını düzenini bozuyoruz moduna girip memnun olmuyordu. Sonra kafam yorulacagina elim yorulsun deyip her şeyi kendim yapmaya başladım yatağına kadar ben topladım bu defa bişey demedi ama gelmeleri azalttı çoktandır gelmiyor. Ben de nasıl davranacagimi pek bilemiyorum bu konuda ama o kadar değişik insanlar var ki onlari gördükçe kendi anneme daha bağlanır oldum 😅 benim ceyizim de çoğunlukla benim paramla alındı, nitekim genellikle erkek tarafında da durumlar bu şekilde oluyor ama hiçbir erkeğin bundan şikayet ettiğini görmedim. Bu yüzden hiç gözüme batmadi ben araştırmayı gezmeyi etmeyi sevmiyorum mesela ama sağolsun annem sabahlara aksamlara kadar araştırıp gezip dolaşıp ceyizimi dizdi. Herkesin her seyi mükemmel olmuyor anneleri olduğu gibi kabul etmek lazım yarın öbür gün pişman olmak istemem :)

Yine annem
Nedeni yok
Annemi sevmiyorum
Bilmiyorum illa annem diye sevmek zorunda mıyım
Sevemedim
Çocukken de
Sebepleri çok aslında sevgi vermezse alamaz işte tek sorun bu
İlgiliydi çocukken bakım konusunda ama bence ele güne karşı yapıldı onlar ya da babamın korkusuna
Ne zaman babam öldü değişik biri oldu iyice zaten oralara girmeyim

Ama bir soru sorayım
Düdüklü tencere nasıl kullanılır bilmiyorum yemek yapmam biliyor bu da onu , bana ısrarla düdüklü nasıl çalışıyro ben sorumluluk almam diyor 😀 ya yapma yemek dışardan söylerim diyorum yok yapayım diyor ama düdüklüde sorumluluk almam

O günden bu güne her kapıya gezmeye giden annem birden düdüklü bilmez oluyor 😀

Bana gelince böyle tavırları hep
Ben bilmem anlamam patates neydi diyecek yakında

Kimse ondan yemek beklemiyor bıktım bu tavırlardan zaten

Annem olmasa asla görüşmeyeceğim karakterde birisi

Annemiz diye mecburen görüşüyoruz

Bilmiyorum sevmiyorum her şey batıyor sanki sevmediğim için ben mi suçluyum
başka problemleriniz varsa bilmem şu anlattıklarınıza göre yorum yapıcam: annenizi sevmediğiniz için her söylediği, yaptığı batıyor sanırım size. Evinizde yemek pişmiyomuş yemek yapayım ama düdüklü kullanmam demiş ona bile laf demişsiniz. Neye kızdığınızı bile tam anlamadım ben.

Amaan , baba da vefat edince yalnız kalmış sanki kadıncağız bir sizi bulmuş nazlanacak size yapıyor sanki 🙁

X