Ben o gün kaynanasına küfür eden kişi:(

Bayan mimik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2015
783
620
Ben gerçekten insanlara saygısızlık yapan bir insan değilim. İnsanları kıramam annem hep sus kızım ayıp kızım sesini çıkarma kızım dedi bize. Hep kaynanam beni insanların içinde rezil etti hep benimle kavgalar etti. Hamileydim evimde açtım yiyecek yemeğim yoktu. Annemin bana yolladığı yemeğin hepsini alıyordu yemin ederim ki bir dilim ekmek bırakmıyordu evimde. annem evime yemek sipariş ediyordu, alt katımda oturuyor. öyle bir şey görse çağırıyordu bekar oğlunuda gelip o yemeğimide yiyiyordu. Annem evime gelince para bırakıyordu, çekmecemden paramı bile alıyordu. Evimin anahtarı onda. Kocam bana 10 lira bırakmıyordu. Bir kere kendi ağzıyla itiraf etti dedi "annem demiş eve çamaşır deterjanı alma pirinç gibi şeyler alma gelsin aşağıdan alsın". Daha eşimle yeni evliyken benimle kavgalar etti ilk zamanlarda, eşimle aramıza soğukluk girdi. ikincisinde Ben iki haftalık hamileyken koltukların altını üstünü temizletti bana halı taşıttırdı. Kanamam oldu doktora gittik doktor dedi uzan hiç kalkma kaynanam eşime dediki "ben hep otur bi iş yapma diyorum bak doktorda öyle söylüyor" benim ise ağzım vardı dilim yoktu. Evlendiğimde 17 yaşındaydım şimdi 19 kendimi daha savunacak yaşta değildim. Ama hayat bana çok şey öğretti. Çocuklarınızın küçük yaşta evlenmesine asla izin vermeyin. Küçük yaşta evlenmeyin. Günde üç
Defa ilaçlarım vardı ilaçlarımı içemiyordum çünkü evimde yiyecek bir lokma ekmek yoktu. Çünkü kaynanam izin vermiyordu. Çünkü kocam.... neyse yine küfür etmiyim. İki aylık hamile kaldım kaynanam neden ev işlerini yapmıyorum diye benimle kavga etti eşim hiç takmayıp beni kaynanamla bırakıp dışarı çıktı. Gittim baba evine bir ay kaldım. Babam yine gönderdi beni koca evine. Doğum yapmadan önce evimi temizledim ki kimse laf etmesin. Eşime dedimki ben doğum yapınca annem gelecek bi şeyler al evde yemeğimiz olsun. doğum yaptığımda kurban bayramıydı kayın pederim kurban kesmişti eşim aşağıda et var ordan al dedi. sezeryan doğum yaptım kaynanam arayıp tebrik eden herkese gelinin gazını bekliyoruz. Bide diyprdu ki kızım gelinin bütün evini temizlemiş. İki gece üç
Gün hastanede kaldım kaynanam bir gece bizimle kaldı onuda uyudu o gece annem eve gitti gece yarısı annemi çağırdım anne allah aşkına gel bebeğim ağlıyor diye yerinden kalkıp bebeğime süt hazırlamıyordu annem kalktı geldi üç gün boyunca uyamamıştı gözleri kıpkırmızı olmuştu bir gözünede kan girmişti ama yine canını dişine takıp bebeğime zevkle bakıyordu kurban olduğum. Üçüncü gün kaynanam neden gelin yataktan kalkmıyor diye doktorla kavga etti doktor zorla susturdu onu. Eşimden et suyu istemiştim kırmızı et suyu olsun demiştim kaynanam milete diyordu gelin utanmadan kırmızı et suyu istiyor. Kaynanam hastanede yemek yiyordu eşime yiyemedim güzel değil diyordu. Annem bu üç
Gün boyunca yemek yememişti hastanedw yiyememişti. Çıkacağımız zaman eşim eşyaları arabaya götürmeye gitti annemde beni yataktan kaldırıp çorabımı giydirdi. Terliğimi koydu eşyaları aldı oda. O sırada benim ayağım çok az yere değdi diye kaynanam bana bağırıp o çoraplarla içeri girersen seni öldürürüm dedi. Annem sesini çıkarmadı ben sesimi çıkarmadım. Eve geldik annem hemen çoraplarımı çıkarıp içeri koydu beni. Kahvaltı hazırladı annem kaynanam çocuklarını çağırıp kahvaltıyı yedi annem öyleyce baktı yemedi çünkü kocam ve ailesinin önüne bir kazan dolusu yemek koyarsanız beş dakikada yer bitirirler. Buzluğumda küçük bir tavuk göğsü vardı annem onu yaptı bana komşum geldi dedi ayıp değilmi kaynanan bir kurban aldı sen tavuk göğsümğ yiyeceksin. Sonra ben yatağıma gittim eşimde yatağa geldi biraz uyuyacam dedi. Kaynanam o esnada annemle kavga etti. Eşim seslerini duyuyordu da duymazdan geliyordu bende kalktım gittim mutfağa kaynanama dedim ki"teyze allah aşkına yeter hiç bir şey yapma otur sağol ama anneme bu dırdırı yapma" o anda kaynanam bağırıp ağzına geleni saydı o esnadada annem bana gizlice sus işareti yapıyordu. Eşim yan odadan geldi annem ve annesine ikinizde gidin evimden dedi. annemin hiç bir suçu yokken. Kocamla kaynanam bana o halimle saldırdı annem onları tutup allah aşkına durun diyordu. herneyse akşam oldu annem eve gitti abim hastaydı sabah yine gelecekti. Sabah kızımın topuk kanı alınması gerekiyordu. Ondan önce komşum geldi kızımı aldı kpmşumun kızlarıda bana yardım etti kahvaltıya gittim evlerine. anahtarım daha çantalarımın içindeydi çantalarımı açmamıştım(doğum çantaları falan) komşumun kızıda kaynanamı aradı dedi "bize anhtar ver ARIN476 eve gidecek" anahtarı aldılar eve gittim. Anneminde halası vefat etmişti. Biraz oraya uğrayacam demişti sonra eşimle kaynanam sağlık ocağına gittiler eşim gelir gelmez beni yatak odasına çekti o an misafir vardı bağırıp çağırıp "sen anneme surat asmışsın annem seni kahvaltıya çağırmış ona gitmemişsin komşuya gitmişsin" dedi. Eşim annesinin yolda ona anlatıklarını söyleyince ben şoka girip ağlama krizlerine giriyordum. annemi aradım gelin beni bu evden alın dedim halamlarla geldi annem halamlar kaynanama "ne oldu" dedi kaynanam "vala bilmiyorum kocasıyla arasında ne var hep kavga ediyorlar" dedi herneyse yine beni kaynanamın eline bırakıp gittiler. Akşam eşim hadi aşağıya inelim dedi ben inmeyecem dedim. Daha bir haftalık kızımı elleriyle saraıp aldı "bir daha kızımı görmeyeceksin"dedi. Bende "o kızı alırsan bu şehrin bütün polislerini bu eve toplarım" dedim bıraktı. O zqmanda kaldığımız yerde sokağa çıkma yasağı oldu. KayınpEderim geldi Ve bana dediki "sen utanmıyor musun gelinsin millete desek gelinimiz kaç gündür aşağıya evimize inmiyor millet bizimle alay eder ". Yine sesimi çıkarmadım. Konular uzadı yasak bitince baba evine gittim brn gitmeden önce eşim kapıya çıktı gitme dedi. Kaynanam onu zorla içeri çekti. Bir ay baba evinde kaldım babam yine beni gönderdi. Böyle hep kaynanam bana türlü türlü iskenceler yaptı. En son ki kavgamızda benim yanımda anneme olmadık hakaretler etti ki evlendiğim günden beri annemin giyimini insanlar içindeki itibarını çok kıskanır. Ben de söylediği şeyleri eşime söyledim eşim annesine kızınca annesi yeminler etti dedi ben nasıl öyle şeyler söylerim oğlum ben öyle bir şey söylemeyi kendime asla yakıştırmam sonra öbür odaya gelip annene öyle söyledim iyi yaptım dedi ve ben o an sinirden kendime vurmaya başladım sinir krizi geçirdim. Bu kadın çokçok feci bir kadın. Bana yapmadığı şey kalmadı bunlar sadece anlattıklarım. Eğer içinde tek bir yalanım varsa bir daha kızımın yüzünü görmiyim. Ve bunun haricinde eşim defalarca dövdü beni eşim benden on yaş büyük. Benim halimi görüp beni tanımayan insanlar bile oturup halime ağlamıştır.
Lanet olsun ki gidecek hiç bir yerim yokkkkkk yok yok yok yok. Kızım olmasaydı gider tuvalet temizlerdim ne olursa olsun yapardım ama kızım var onu ne yapacam nereye gidecem. Hayat bazen çok zor oynuyor ve insanın yapacağı bir hamlesi bile kalmıyor. Gideceğim bir yer yok param yok hiç bir şeyim yok sadece kızım var. Çok çaresizim çok.

Güncelleme: kızlar merhaba kaynanamla o gün kü kavgamızdan sonra hiç konuşmadım bu sabah eşim daha evden çıkmadan eşimi aradı konuştu bi yarım saat eşimde hiç cevap vermeden evet anne evet anne diyordu. Eşim telefonu kapattığında. "Annem misafir gelecek diyor ARIN476'ının evine, kaç gündür konuşmamış benimle bende ona söylemeye korktum oğlum" diyor. Dedi baktım eşim diyor anneme surat asma in annemin yanına bende "içimden gelmiyor" dedim o an her yeri yumrukladı küfürler savurdu. "Annemle konuşacaksın suratını asarsan anam avra*m olsunki seni boşarım kalk çantanı hazırla defol bu evden" gibi bir sürü söz kullandı bende gidecem dedim. zaten ilk günden evliliğimizi annen mahvetti dedim. Şimdi yavaş yavaş hazırlanıyorum gidecem. Biliyorum gitme diyecek ama bu sefer kanmayacam gidecem.

Son düzenleme:
Aşkım kıyamam sana :KK43: bu vicdansız ahlaksız merhametsiz kv kp ve eşini Allaha havale ediyorum inanılmaz sinirlendimmm!!:kızgın:
Lütfen ne olursa olsun eşinden boşan, annen ablan abin yok mu onlar biraz bebeğine baksın sen de yarım günde olsa çalışmaya başla. Kasiyerlik yapabilirsin mesela.

Of be kardeşim ... neden anne baban her seferinde geri gitmeni istiyor ki ?

Bu şekilde hayat mı geçer ? Geçer de nasıl geçer.

Dayak yedim defalarca dedin .... ailen biliyor mu bu durumu ?
Ailem biliyor her seferinde eşime bir daha yapma diyor eşim yine yapıyor en son ki kavgamız üç ay önceydi kulağıma yumruk attı hala kulağım iyi duymuyor bu sefer babama söylemedim ama çünkü
Söylediğim zamanlarda hiç bir şey yapmadı ama bir gün buralardan gidersem babamada bir mektup yazıp gidecem.

Evine geri dön. O baban da bir zahmet sana ve torununa sahip çıksın. Bu ailenin evinde olmayacak bu iş belli. 17-19 yaşlarında kızlarını kendilerinden 10 yaş büyük adamla evlendirmekle baba olunmuyor işte. Aynen böyle söyle. Babalık yapmamı istemeye geldim de. Bu yaş da evlendiği göre seni okutmamış da. Seni kocanin eline muhtaç bırakmış.

Ailem biliyor her seferinde eşime bir daha yapma diyor eşim yine yapıyor en son ki kavgamız üç ay önceydi kulağıma yumruk attı hala kulağım iyi duymuyor bu sefer babama söylemedim ama çünkü
Söylediğim zamanlarda hiç bir şey yapmadı ama bir gün buralardan gidersem babamada bir mektup yazıp gidecem.

Çok yanlış yapıyorlar yaa .

Yanlış okumadım değil mi ? Daha 19 yaşındasın ?

Off.

Evine geri dön. O baban da bir zahmet sana ve torununa sahip çıksın. Bu ailenin evinde olmayacak bu iş belli. 17-19 yaşlarında kızlarını kendilerinden 10 yaş büyük adamla evlendirmekle baba olunmuyor işte. Aynen böyle söyle. Babalık yapmamı istemeye geldim de. Bu yaş da evlendiği göre seni okutmamış da. Seni kocanin eline muhtaç bırakmış.
Babam ben evlenecem dediğimde evlenme diye yalvarmıştı ama ben gidip evlendim. Eşim bir kere bana vurduğunda babamı aramıştım babam bana telefonda gülüp kendin ettin kendin buldun demişti çok zoruma gitmişti.

Senin kv k... önde gideniymiş...
ama en büyük suç eşinde, eşin müsade etmese bunların hiçbirine cesaret edemezdi. Ayrıca baban seni ne diye o cehenneme geri gönderip duruyor? Ailenin arkanda olmadığını gördükçe işkenceyi katlar bu hadsizler!
Bir de çok mu aceleniz vardı da hemen çocuk yaptınız??

Allah emanetini tez zamanda yoklar inşallah!

Allahım yarabbim entrikalara zulmlere yüzsüzlüğe gelin.
Senin o kaynananı yağlı kazığa...
Kızım senin aklın yok mu.
Hadi aklın yok telefonun da mı yok.
Bütün bu olanları kaydet biriktir hakaretler olsun, tahrik edici sözler olsun.
Biriktir sakla.
Sonra git kadın sığınma evine belediyeye polise haber et.
Elindekileri delil göster.
Maddi manavi dava aç.

Yaaa gittt sokakta kızınla kal yine de bu şerefsizlerin zulmune maruz kalma.
Merak etme sokakta evdekinden daha çok saygı görürsün.

Planlara başla ve kaynanan olacak ifrite gününü göster.

İçim şişti
Allah sabır versin
17 yaşında niye evlendin ki

Sen kararlı olduğunu ailene babana göster iki büklüm durma ne olursa olsun bu evden çıkıcam gidicemmm boşanıcam!!!! De. Ve dediğini yap! Sen kararlı olmazsan bu devran böyle gider kv kp eşin hayatının içine etmeye devam eder sen de siner yaşlanır gidersin..

Bunlar insan değil !
17 yaşında neden evlenirsin be canım.. sen daha kendin cocukken bir de çocuk sahibi olmuşsun.. Boşansan ailen arkanda durmaz mi ? Annen herşeyin farkında belli ki. Peki ya baban ? Görmüyor mu bu zulmü ?

X