Ben yanlış mı yaptım yoksa haklı mıyım nasil davranmam gerekiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Arkadaşımla tartışıp duruyoruz aynı konular yüzünden şimdi hayatına biri girdi ve aşk mevzularindan çok canı yandı ve bu kişi de hayatındaki ilk sevgilisi o yüzden ona fazlasıyla bağlı anlıyorum fakat sevgilisinin hoşlanmadığım bir kaç durumu oldu arkadaşımda bana anlatıyor ediyor o yüzden anlıyorum farkediyorum ama söyleyemiyordum 3 aydır da sevgilisiyle alakalı olumsuz yorum asla yapmadım sevmediğim durumları söyleyemedim ama genelde ikimizinde hayatına giren kim olursa yorumlayıp birbirimizden fikir alırız o ben kimi sorsam olumlu yorum yapmazdi hatta çok sevdiğim biri girdi hayatıma aramızda bi sorun oldu bana dediki seni bırakır bu yakında kendine gel evet haklıydı uyarması gayet haklı hatta ilişki bitti sonrasında da benimle ciddi düşünmediğini benimle sadece zaman geçirdiğini öylesine konuştuğunu gerçekten sevmediğini en ama en acı çektiğim kadar günlerde ölü gibiyken ben ondan bunları duydum yinede bir şey demedim ama bugün sanki bir o seviyor bir o zamanında acı çekmiş gibi suanli sevgilisi hakkında olumsuz konuşturmuyor anında zoruna gidiyor ama bende sevgilisine ısınamadım cimri arada onu başlayıp saatlerce yazmayan ilgisizlik yapan varsa yoksa arkadaşlarii eşi dostu onları görünce onu unutan ağzı iyi laf yapan başlarda kızla olana kadar akla karayı seçmiş kızla işi olduktan sonra kızı eskisi kadar ipleemeyen birisi.... dün sadece arkadaşıma sevgilisinin ona yaptığı bi hatasından dolayı içime sinmedigini söyledim hem sana yaptığı şeylerden hemde genel içime sinmiyor 3 aydır ses etmedim dedim baktım görüldü attı yazmadı ben yazdım neden yazmıyorsun diye işi varmış ondanmis normalde işi de olsa görüldü yapmaz yine konuşma devam etti zoruna gittiğini gördüm gülüyor ediyor ama içinden neler geçiriyor ben anlıyorum erkek için olması zoruma gidiyor o da bana acımı en diplerde yaşarken seni sevmedi seninle zaman geçirdi öylesine konuştu hee şeyi yalan derken benim canımda çok yanmıştı şuan dediğim tek şeye böyle yapması çok zoruma gidiyor ayrıca da çpk değişti eğer şuan iyice ipleri koparmiyorsa yarın bir gün pişman olmaktan korktuğu için yapmıyor korkuyor kötü çıkarsa arkadaşımdan olurum diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X