Ben yanlış mı yaptım yoksa haklı mıyım nasil davranmam gerekiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakkında olumsuz konuşmayayım ama konuşmamı istiyor konuşmasam daralıyor ee konuştuğumda da iyi konuşmamı istiyor ama içimden iyi geçmiyor hatta buluştuk anlatmıştı baya huzursuz oldum içime sinmiyor yani ne yapabilirim ? İyi konuşsam yapmacık olmaz mi istemediğim gibi konuştuğum için benim meselelmin üzerinden çok geçti

Ben çok yorum yapmak istemiyorum zamana bırak ve anın tadını çıkar de inan hep kötü sen olursun nazar değdiriiyor bile der. Artık ilişkilere çok yorum yapmıyorum ben.
Kimsede benimkine yapmasın. İlişki kendini götürüyor biryerlere zaten hep bunu derim. Tadın kaçmasın.

Ben çok yorum yapmak istemiyorum zamana bırak ve anın tadını çıkar de inan hep kötü sen olursun nazar değdiriiyor bile der. Artık ilişkilere çok yorum yapmıyorum ben.
Kimsede benimkine yapmasın. İlişki kendini götürüyor biryerlere zaten hep bunu derim. Tadın kaçmasın.
Neden iliskilere yorum yapmıyorsun

Hayır hislerime guveniyor sadece şuan ilk kez birisiyle bi yola çıkmış ve bunun için kötü yorum yapılmasını istemiyor ilişkisinin tadını çıkarmak istiyor çünkü kimseyle olamiyordu şimdi ikk kez biriyle ciddi bi yola girince alınıyor işte zoruna gidiyor
E tamam ne dememi istiyosun yani

Neden iliskilere yorum yapmıyorsun

Birincisi kendimi boşa yoruyorum. Savunmaya başlıyorlar birde kendimden biliyorum ki insan yaşamadan görmek ve duymak istemez böyle şeyler içten içe arkadaşına gıcık da olabilir. Yaşasın görsün diyorum. 🤐

Birincisi kendimi boşa yoruyorum. Savunmaya başlıyorlar birde kendimden biliyorum ki insan yaşamadan görmek ve duymak istemez böyle şeyler içten içe arkadaşına gıcık da olabilir. Yaşasın görsün diyorum. 🤐
Heh tam olarak bu içten içe gıcık oldu bana şuan öyle adım kadar eminim buna anlattığında da normal dinlerim yanında olurum ne yapayım dinlemesem olmaz dinlesem olmaz

Heh tam olarak bu içten içe gıcık oldu bana şuan öyle adım kadar eminim buna anlattığında da normal dinlerim yanında olurum ne yapayım dinlemesem olmaz dinlesem olmaz

Dinle dinle ama politik cevaplar ver sende söyle yap böyle yap falan dersin her zaman karşı taraf yerilmemeli diye düşünüyorum. Ben hayırlısı kısmet mutlu ol falan diyorum direkt hep politik cevaplar 😆😆

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X