bence aşk işte bu..... sizin fikriniz ?

önceden öyle güzel hayallerim vardıki hep bu resimdeki gibi bir sevgi ayal etmiştim bir ömürlük evlendim ve olmadı hayallerimin 1 tanesi bile olmadı oysaki en büyük hayalim sevdiğim tarafından çok sevilmek,değer görmekti ama olmadı işte ve bitti şimdi ise hayal bile edemiyorum tekrardan sevmek sevilmek o kadar uzak geliyorki Allahtan yürekten istiyorum ama nasip olurmu bilmem Allah hiç kimseyisevdiğinden ayırmasın herkesi bir ömür mutluluklar ...

cnm benim sakın umutsuz olma insan her zaman çok şanslı olamıyor
birkere hayal kırıklığına uğradın diye, ömrünün sonuna kadar boyle gider diye,
düşünme​
inşallah aradığın beklediğin mutluluğu bir an önce yakalarsın
allah kalbine göre versin cnm​

Ben hiç bir zaman kaybetmedim ki umudumu...
Allahım ayırmasın sevenleri inşallah..:Saruboceq:

:1hug: bencede aşk bu ama herkeze nasip olmaz
herkeze demiyimde bana nasip olmaz hiççççç umudum yok
böyle olabileceğime :1no2::1no2::1no2::1no2:

r38wpju2pg0wqqyvgndb0xb0.jpg
[/IMG]

iste bu ikisi bizim dedelerimiz nenelerimize benziyor.
cok fazla disariya gøstermeden,
gizli gizli bakisip sadece gøzlerle sevgilerini gøsterebilen, baskasinin yaninda el ele tutusmanin bile ayip oldugunu dusunen tonon yaslilarimiz =)

Allahim butun ciftlere saglikla mutlulukla birlikte yaslanmayi nasib etsin insallah

ay ne güzel yaa hani derler ya evlenirken allah bir yastıkta kocatsın diye ne güzel bir örnek olmuş o söze :) rabbim herkese nasip eder inşallah :)

ay ınsan ımrenıyo
umutsuz yasanmaz tabıkıde hala umudum var
allah sevenlerı ayırmasın
ve benım dılegım sevdıgımle evlenıp beraber yaslanıp beraber olmek ıstıyorum

ay süper valla cnm.bizde eşimle çok iyiyizdir uyuşuruz yani ama inşallah yaşlandıgımızda da böyle devam ederiz.allah kimseyi yanlız bırakmasın.hepimize eşlerimizle mutlu bir şekilde yaşlanmayı nasip etsin.

Çok güzel bir resim,gerçekten de umut dolu,umarım hepimiz beraber yaşlanacagımız kişiye en kısa zamanda kavuşuruz...

X