bende psikoloji kalmadı, her şey senin için BEBEĞİM sabırla ve inatla bekliyorum...

Bilmezmiyim arkadasim ne kadar zor oldugunu bu ugurda yasadiklarmi anlatsam roman okr bakma bir cirpida uc bes cumleye sigdirilmaya calistigina rabbim yardimcim isteyen herkesinde yardimcisi olsun ins.

Bilmrzmiyim arkadasim bu ugurda yasadiklarim roman olur bakma bole uc bes satira sigdirilmaya calistigina omrumden omur gitti her asamasinda tam yavruma kavusacakken bole oldu takdiri ilahi bebegim cennette bizi bekliyor bunu dusinup teselli buluyoruz iste

Bilmrzmiyim arkadasim bu ugurda yasadiklarim roman olur bakma bole uc bes satira sigdirilmaya calistigina omrumden omur gitti her asamasinda tam yavruma kavusacakken bole oldu takdiri ilahi bebegim cennette bizi bekliyor bunu dusinup teselli buluyoruz iste

5 gün geciktim. Çok umutlanmistim. Test için tam evden cikarken hasta oldum:KK43: minicik ihtimakin kaybolması bile beni o kadar çok uzduki. Seni tahmin edebilmem mümkündegil

Rabbim hic bir anneye son ana kadar onu icinde buyutup kokusunu bile alamadan dokunamadan ondan ayrilmayi yasatmasin cook zor arkadasim hele evlat acisi baska bisi yaniyosunuz resmen zaman duruyo hayat duruyo sanki ne bilim bi yerlerden tekrar tutunmaya calisiyosunuz ama hep yarim kalmis bi hikaye iste icinizde yasadiginiz duygular cok kotu birinin cocugu dogmus diyince seviniyosinuz ama icten icede kiskaniyosunuz sanki degisik karisik yani

Ins. Canim ins. 2015 subata kadat yasak bana sezeryan oldugumdan ama sabirsizlikla bekliyorum bakalim zaman gecsin minigimi yine hissedim icimde istiyorum abbim sanada gonlunun muradini versin ins. En kisa sirede hamis haberlerini alalim

Subaya kadar rahat ettir kendini. Dua er, inşaallah ben de senin ve diğerarkadaslarimin hhaberini en Lisa zamanda alirom. Aslina bakarsan bazen hz ailenin sinaviyla sinandigimi düşünüp teselli oluyorum. Hz züleyha ve hz zekeriyanin mucizelerini de nasip etsin Rabbim

Slm kızlar. Bende 15 aydır Rabbimden hayırlı sağlıklı bi evlat diliyorum. Ilk doktora gidişimiz hüsranla sonuçlandı 'tek şansımız tüp' denildi.. yıkıldık.
Tüp Bebek tedavisi malesef olumsuz sonuçlandı. Tekrar denemeye ne maddi ne de manevi gücümüz var.. Bundan sonra sadece tevekkül edecez .. çaresiz hissedenler için bi iç dökme köşesi burası ,herkes kendine göre burdan bi teselli bulur inşallah.

Evet canim Allah gonlunun muradini versin ins. Bir an once dua et Rabbim kucaklarimizi bos birakmaz ins. Okuduysan yazilarimi neler yasadigimi ben artik bir melek annesiyim kuzum melek oldu oyle ozluyorum ki kelimelerle tarifi yok

Allah sabır versin.. acıların en büyü bence.
Anne olamiyanlardan daha acısı bu olsa gerek hissetmek aylarca sonra ona dokunmadan kokusunu içine çekmeden ..

Rabbim evlat hasreti ile sınamasın.
Ardımızdan fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip et Allah'ım..

Aynen dedigin gibi aylarca mucadele ettik oglumla beraber tam son aya geldik kokusunu cekemeden gitti yavrum tarifi yok sozun bittigi yer Rabbim hepimizin kucagini doldursun hayirli evlatlar nasip etsin ins.

X