Bende tutan cinsiyet teorileri😀

Bende sürekli belirsizlik vardı 15nci haftada kiz gbi dediler ozeldeki doktorum erkek 16nci haftada da ayni 17nci haftamdayim tam erkek olduğu netleşti. Bebek sağda solda flan hic birşey diyen olmadı bende ama. Yüzük testi nedir yeni duydum

Bana da doktor demedi zaten ben sordum ne tarafta diye. Anneannem sagdaysa erkek dedi

Kızlar merhaba bugün cinsiyetim kesinleşti oglum olacakmış burda bende tutan cinsiyet yöntemlerini soylicem sanırım hepsi tuttu😂😂

1-ramzi teorisi:ilk hamile kaldigimda sol kasigimda batma oluyodu. Bebegimin karindan bakılan ultrasonda ilk gorunmesinde soldaydi( TUTTU)
2çin takvimi: çin takvimleri siteden siteye değişiyor. Doğrusu anne yaşına ekleme yapan siteler linkinde çin takvimi olan bi site var orası herkeste dogru çıkıyo diğer sitelerde direk tabloya göre söyleniyor. Ve direk tabloya bakınca doğru çıkmıyor (TUTTU)
3-nene teorisi😀 anneannem yüzümün güzelleştiğini karnımın yayvan değil de sivri oldugunu kalçadan kilo almadığımı bebeğimin 12 13. Haftalarda artık sağda olduğunu fark ettigini(başta soldaydi sonra saga geçti) söylemişti. Ve kız bebeğin bir et topağı gibi oldugunu erkek bebegin arı gibi ve daha belirgin olduğunu söylemişti. bebeğin belirgin oldugu ilk ultrasonuna göre. Ve kız bebegin erkek bebeğe gore daha hareketli olduğunu söylemişti ( Hepsi TUTTU)

Nub teorisi: burdaki arkadaşlar erkek demişti ama ben anlayamadim açıkçası ona göre

Şu an aklima gelenler bunlar😊
Ekleme: gobegimde tüylenme cook fazla oldu yüzük testi de tuttu
Göbekte tüylenme olunca ne oluyor? Bende de cok var

Oy masallah Allah kucagina almayida nasip etsin.

Bende cin takviminde kiz çıkmıstı birde gobegim cok dik ve sivri degil boyle yumusak yayvan gibi doktor yuzde 65kiz dedi ama kesin bir sonraki kontrol de cinsiyeti belli olucak burda bir arkadasta nub teorisine gore kiz demisti :) bakalim artk hayirlisi
Ne çıktı

X