Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
benım cıldım bı defa cılt yanıgı olmustu tum vucudum şişmiştı 1 ay evden cıkamamıstım sonra şişikler inmeye derım soyulmaya basladı her gun bepanten sürüyordum. sonra indi tamamen kabuklarım da soyukdu bepanten ıyı bı krem

arkadasımın 55 yasındakı annesı hergun vucuduna suruyodu kadın cok genc gorunuyordu

bepanten ıyı bı krem bıraz pahalıydı hatırlarım ama guzel

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bende sağlık ocağına gittim bepanthen yazdırmak için oda bana pantomed diye bişey acaba bununla aynı işlemimi görüyo bilemedim blen warsa bana cwp yazsın lütfenna.s.

Kızlar bende bunu kullanıyorum, gerçekten çoğu cilt sorununa iyi geliyor.yerimseniben
Dr daha önce kızım için merhemini vermişti o daha koyu sarı ve yağlıydı.
Bitince merhem yerine krem yazanını almışız. Beyaz renkte ve çok hoş kokuyor.
4960.jpg

Not: Resmin net halini yabancı bir sitede buldum.
Kullandığım krem türkçe yazıyor.

Nerede kullanıyorum:
Öncelik kızımın olduğu için her türlü cilt aşınmasında...(Yara, sinek ısırığı, pişik):eek:
Haftada bir maske yaptıktan sonra yüzüme...
Antibakteriel sabunla sivilcemi yıkadıktan sonra üzerine...
İçine gliserin ve badem yağı katarak topuk sertliklerime...
Direk temizlik malzemesiyle iş yapıp gerilen ellerime...
Kısacası her yerime...
:sm_cool:

bnde merhemi war acaba hangisi daha etkili bn bunu motor kazsından sonra bacaklarımda kullnıyorum öle yaralarm için kullnıyorum krem daha güsel kokuyo tabi ama merhem daha etkilimi acaba
-tatlicadiarzu-

bence hiçte ii değil boşa o kadar para verliyo burda tecrübe konuşuyor

bencede sivilceli cildiniz varsa kozmetikten uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim.cildinizi mahvetmek için servet ödemeyin

Vichy ablamda kullandı ve kullanan arkadaşlarımda olsu bi süre geçirdi gibi oldu sonra yine ürüne devam etselerde sivilce çıktı bencede boşa para gibi gelio

Ben de bepantheni önerebilirim, ama merhemini değil kremini...Tüylenme gibi bir ihtimali sanmıyorum, gerçi okuduklarımdan sonra şüphe ettim. Bunun özelliği sadece cildin epitel dokusun yenileme özelliği, etken maddesi olan dekspanthenol bir B vitamini türevidir.
Sivilceden ziyade izlerine iyi geldiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
arkadaslar piyasada bircok bepanthene krem var,hangisi iyi geliyor.tüp seklinde olanlar var,büyük losyon seklinde olanlar var.bilgilendirirseniz sevinirim

arkadaslar piyasada bircok bepanthene krem var,hangisi iyi geliyor.tüp seklinde olanlar var,büyük losyon seklinde olanlar var.bilgilendirirseniz sevinirim

Büyük losyon olanlar "bepanthol". Onlar sadece vücut nemlendiricileri... bepanthene'den farklı canım. Bepanthene'in krem ve merhemi var, krem daha ince yapıda, merhem daha yoğun ve yağlı.."Bepanthene plus" kremlerinde ise antibakteriyel ekstra bir madde var...a.s.

ben bepantolcuyum üç senedir nerdeyse her yerime onu kullanıyorum cildim kuru çok iyi geliyor.hemde ekonomik.ama bepantheneni deniycem yüzümde merak ettim.bayılıyorum ucuz olsun işe yarasın birzamanlar parayı kozmetiğe yatırıyordum.çok yazık:dance:

arkadaşlar ben deil ama arkadaşım bepantheni sivilce yaraları ve lekeleri için kullanıor. gözle görülür faydası oldu. kıllanma gibi bişiy olmadı zaten sadece sivilce üstüne sürerek kullandı. tabi arkadaşlar cilt yapısı herkesin farklı umarım işinize yarar. sağlıklı günler...a.s.

yaglı ciltler nsl kullanmalı acaba bu kremı.
temızleyip arındırıp
yada peling yaptıktan sonra mı

yaglı sonucta
ama izlere de iyi geldiği soylenıyo

nemlendirici gibi olduğu için fazla yağ içermio zaten onun için rahatlıkla kullabilirsin tabiki önce cildini temizlemelisin

bende çok duydum methini bu kremin ama kullanmadım hiç. bende kullanmak istiyorum 40 çeşit maske yapıyorum bıktım valla bu kremden alayımda kullanayım en iyisi.

vichy sakın almayın dünyanın parasını yatırdım o ürünlere hiiiç bi işe araamdı bir miktar bile azaltmadı..ne zaman ki sivilcelerimle uğraşmayı bıraktım kafama takmadım işte o zaman bitti gibi birşey sivilcelerim.artık sadece hastalancağam zaman çıkıo..bu bepanten den ben de kullanmak isterim ama tüylenme yapıo die yazmaları beni tedirgin etti.zaten bi miktar tüylenme var iyice artmasından korktum açıkçası

bepanthen bıldıgım kadarıyla zaten hucre yenılenmesını hızlandırıo boylece cılt ,yaraları sıvılceyi yanıgi vs daha cabuk tedavı edıyor.katılıyorum bepanthen benım bas ucu kremım :)

kızlar ben tretinin yaralarını yani yanık kızarık gibi soyulmalar olan yerlere bepanten sürüyodum ya..... şimdi oralarda sivilce cıktı... beslenmeme kac aydır dikkat ediyorum.. tedaviye baslayalı bisüre sonra hiç cıkmamaya baslamıstı hatta gecmişti yüzüm bebek gibiydi.. sadece tretinin etkileri vardı yüzümde ama şimdi kocaman içten cıkan agrılı akneler var.... sinirden ölcem.... evet cildimdeki tretin hasarını cabucak gecirdi ama hala devam ediyorum tedavime bu akneler neyin nesi....

X