Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Yağlı ciltler kullanmasin bence benim cildim yağlı bunu kullandığımda daha da kötü olmustu yüzüm. :KK50:

Kullanmaktan vazgeçmiyeceğim şey varsa oda bepanthendir

arkadaşlar herbalife ürünlerini denemelisiniz bence. ama o ürünler marketlerde, eczanelerde satılmıyor. Bulunduğunuz şehirde bir ofise gidip ücretsiz cilt bakımı isteyin; memnun kalırsanız denersiniz. Ankara daki arkadaşlara ben yardımcı olabilirim isterlerse. harika ciltler dilerim hepinize :)

cnm bende ankarada bulunuyorum hebalıfe ılk kez duyuyorum sıvılce lekelerı ıcn oneırımısın pekı bu urunu

Sanırım üç hafta oldu ben kullanmaya başlayalı ve her akşam düzenli kullandım hatta unutup yatıp yatağımdan kalktığım bile oldu:KK43: Sonuç epey iyi. İlk duruma göre bayağı iyi. Hatta keşke başlangıçta çekseydim fotoğraf şimdi de çekerdim karşılaştırırdık. Lekelerin bazıları tamamen kayboldu bazılarınında rengi açıldı. Bir de gül suyuyla zeytinyağı sabunu da kullanmaya başladım. Zeytinyağı sabunuyla yıkıyorum. Üzerine gül suyunu sürüp en son leke ve sivilce olan yerlere bepanthene ve madecassol sürüyorum. Ben memnun kaldım :KK9:

Bugun bende kullanmaya başladım
Madecassol ile karıştırıp sürüyorum
oxitin krem de kat dedi doktor ama zor bulunuyormuş bi kaç eczaneye sordum yok

nemlendirici olarak bephantene kullanıyorum yıllardır; fakat sivilce izlerimde etkisi olduğunu söyleyemeyeceğim.

ben bephanteneyi sadece güneş yanıklarım için kullanırdım,en kısa zamanda yüz bölgemde deneyeceğim..

bephantene gibi diğer pisik kremleri de yüze etki edebiliyomus sanırım ben de bugün popolin maskesi yaptim ama cok yağlı yuz temizleme jeliyle yıkamak bile fayda etmiyor

ben de arada sivilcelere ve bir yara izi var ona sürüyorum sanki hafifletti gibi

Her gün bepanten sürerseniz cilt onu sıradan bir nemlendirici olarak görmeye başlar ve hiç bir etkisi olmaz
aksine yüzünüzü yağlandırır,sivilceye yatkın ciltlerde sivilce yapar...

haftada 2 kez peelingden sonra akşamları sürmek en mantıklısı.Denedim, biliyorum :KK34:

herkes de aynı etkiyi göstermesini beklemeyin evet bebanten güzel bir nemlendirici ama sivilceler için çok etkisi olduğunu düşünmüyorum evet bazılarında işe yaramıştr ama herkes için olmaz .öle olsaydı cildiye doktorları her sivilcesi olana bebanten yazar gönderirdi.(öss zmanında çok sivlcelenmiştim, herşeyi denedim ondan biliyorum )

ben kükürtlü sabunla yıkıyorum hergece yatmadan cildimi. sonra lancome temzleme sütü ile cildimi temizliyorum.nemlendirici olarak isede lancome hydrazen kullanıyorum süper bir nemlendirici. çok şükür :nazar::nazar:bi sorunum yok bi kaç sivilce izim var stresli zamanlarından kalma ama onlarda azaldı. cildinizi temiz tutun elinizi yüzünüze çok götürmeyin .yüz havlunuzu evdekilerle ortak kullanmayın.en önemlii cildiniz her gece temizlemeden yatmayın .birde makyajınızı yüzünüzde çok tutmayın eve gelince hemen temzleyin...

arkadaşalar bazıları demişki ... hergün sürmeyin .. bir süre sonra cilt alışıyo ve yağlanıyo diye .. aksine sivilce izlerini geçiriyo devamlı kullanılırsaa...
ama sivilce izleriniz oyuk oyuksa onları geçirmez tabiki biraz mantıklı olmak laazım ...
eğer sivilce izleriniz kırmızı kırmızıysa geçirir..
işe yaramıyo diyen arkadaşlar . gidin bir doktora başvurun o zaman
kesinlikle çok yararlı bir krem ... hem sivilce hem yara izlerine çok iyi gelio .. örneğin geçen gün suratım çizilmişti derindi baya ... 5 gün boyunca bephantene sürdüm plus tabiki ve geçirdi
dediğim gibi ... 1 -2 gün kullanıp amaan işe yaramıo demek çok mantıksız
sivilceleri azalttığı ortada... ancakk bazı arkadaşlar yağlandırıyo demiş...
yağlanmıyo arkadaşlar ... cildin daha hızlı yenilenmesini sağladığı için sürülen yerler parlama yapıyo sabah uyandığınızda kesinlikle zararlı bir yağlanma değil bu .!

HAYDİ BAKALIM ... kullanmayanlar yorum yazmasın .. :KK4:

Her akşam yatmadan önce temiz cilde sürüyorum. ve sabah kalktığımda cildim yumuşacık ve parıl parıl oluyor. cilt konusunda takıntılı biri olarak denediğim onca şeyden sonra en iyisinin bepanten olduğunu söyleyebilirm.

hafif sivilce lekelerim var.madecassol kullanmaya başladım.acaba bepantenin hangi çeşitini alacam.bende mavi olanı var ama o değil herhalde.plus mu,krem mi,merhem mi?

Bepanten merhem, mavi. kullansam mı ki? cildim yağlı:KK5:

Bepanten merhem, mavi. kullansam mı ki? cildim yağlı:KK5:

merhem yağlı ciltlere iyi gelmiyor cnm, normal kremini al bende 2 gündür kullanıyorum gece yatmadan önce yumuşacık oldu cildim ve sanki kurutuyor gibi geldi bana cildi.

Ya Ben yurt duisinda yasiyorum. Eczaneye gittim bu markanin her türlü kremini gösterdiler ama sadece crem yazani yoktu. Biri Bir resim koysa bende ona Göre alsam. Nette iki cesit Buldum. Biri yanik icinmis. Yarin baska Bir eczanede yine sansimi denicem 😔:18:

arkadaşlar yüz için kullanılan bepanthene kremmi yoksa bepanthene krem plus mu. bildiğim kadarıyla bunun plus lu olanı ve plussuz olanı var. yardımcı olun lütfeeennn :KK43:

X