Berbat anılar

BedeviHatun02

Ben halay kadınıyım🤙🏻
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
783
-612
Tuhaf bı kabusla uyandım kardeşim ölmüştü kefenledik mezara koyuyoduk
Uyandığımda da gerçek sandım o kadar gerçekti yani uzun süre kabus oldugunu idrak edemedim
Ama tuhaf olan rüyadaki ve şimdiki hislerim
Rüyamda kefenli ölü gördüğüm kardeşime karşı ki ilk hissin acıydı ama geçmişin kotü anıilarin acisiydı o an biz ne yaşadik bee diye hissettim ve tabi bidaha onu evde hiç göremeyecek olmamın acısı
Cidden insan en yakınıni kaybedince gecmismi acı verir yoksa kaybetme hissini
Benim rüyada olsa o an en çok gecmiş anılar acı verdi bana çok az güzel günlerimizin olması pismanlıklar filan
Tabi bidaha hiç göremeyecek olmanın acisida vardı ama daha çok bunlar agirliktaydi
İnsanın yakını ölünce gecmismi gelir gözünün önüne direk?Hala etkisinden çıkamadım ya

Burası Bdv ya hani dert nerede tam olarak burada. Kabus görmüşsünüz geçmiş gitmiş. Sonra bu bahsettiğiniz şey kişiye göre değişir kimi iyi günlerini hatırlar kimi kötü kimi bir daha vakit geçiremeyeceği için üzülür dert değil yani bu

Burası Bdv ya hani dert nerede tam olarak burada. Kabus görmüşsünüz geçmiş gitmiş. Sonra bu bahsettiğiniz şey kişiye göre değişir kimi iyi günlerini hatırlar kimi kötü kimi bir daha vakit geçiremeyeceği için üzülür dert değil yani bu
Canı sıkılıyo şş öyle deme 🤫

Sevgili konu sahibi keşke bir terapistin olsa ona anlatsan anlatsan ve anlatsan...

Tuhaf bı kabusla uyandım kardeşim ölmüştü kefenledik mezara koyuyoduk
Uyandığımda da gerçek sandım o kadar gerçekti yani uzun süre kabus oldugunu idrak edemedim
Ama tuhaf olan rüyadaki ve şimdiki hislerim
Rüyamda kefenli ölü gördüğüm kardeşime karşı ki ilk hissim acıydı ama geçmişin kotü anılarin acisiydı o an biz ne yaşadik öyle diye hissettim ve tabi bidaha onu evde hiç göremeyecek olmamın acısı
Omuzlarıma yük bindi gibi
Cidden insan en yakınıni kaybedince gecmismi acı verir yoksa kaybetme onu bidaha göremeyecek olma hissimi
Benim rüyada olsa o an en çok gecmiş anılar acı verdi bana çok az güzel günlerimizin olması pismanlıklar filan
Tabi bidaha hiç göremeyecek olmanın acisida vardı ama daha çok bunlar agirliktaydi
İnsanın yakını ölünce gecmismi gelir gözünün önüne direk?Hala etkisinden çıkamadım ya
Geçmiş ya da geleceğim gelmesi önemli değil bence şu an ki durumunuzda.
Kaybettiğinizi düşündüğünüz an kardeşinizle iyi anılarınız, paylaşımlarınız olmadığı gelmiş aklınıza, pişmanlık duymuşsunuz. Rüyayı uyarı gibi düşünün ve kardeşle ilişkiyi pekiştirin. Ben olsam öyle yapardım.

Mune Mune abla konumu doğru yere tasiyabilirmisin acaba
Bide konumun bı kısmını silebilirmiyim anlatınca gerçekleşmesinden korktum da
Konuda rüyanızı anlatıp tabir edilmesini istemiyorsunuz ki? Tabir isteseniz ilgili bölüme taşırdım ama sizin konunuz kaybedilen yakınlara hissedilen duygular, bu sebeple bence bdvye aykırı bir konu değil lakin içeriği kısmen de olsa silmek yasak.

Ben bir kardeşim hariç tüm çekirdek ailemi kaybettim, ölüm acısı ne demekmiş öğrendiğim kaybımda 9 yaşındaydım, benden bir yaş küçük kardeşim kollarımda öldü.

Sevdiğiniz birini kaybedince aklınıza sadece geçmiş gelmiyor, yaşasaydı birlikte neler yapardık diye de düşünüyorsunuz, beraber kurduğunuz hayalleri tek başınıza gerçekleştiriyor olmak içinizi acıtıyor.

Siz muhtemelen bilinçaltınıza yerleşmiş üzüntü ve kötü anıların yansımasını görüyorsunuz rüyanızda, neler yaşadınız neler yaşıyorsunuz bilmiyorum ama affedilmeyecek kadar büyük olaylar yaşanmadıysa onlar da sizinle daha iyi olmak istiyorsa tabii, aile ilişkilerinizi onarmaya çalışın zira ölüm öyle bir şey ki geçmişte duyduğunuz kırgınlık, öfke duygularını bile siliyor, geçmiş mi acı verir kaybetme hissi mi demişsiniz ya, eğer karşınızdakini öfke duyarken bile seviyorsanız, öldüğünde geçmişte yaşadıklarınızı bastıracak kadar acı veriyor kaybetme hissi.

X