Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

tek başına diyet yapmak bir fayda yaramıyor,yanında muhakkak spor eklenmeli en azından yürüyüş ve bol su için günde en fazla 3 lt.tüketin bol su içmek zayıflamaya da etkili ben şimdiye kadar hiç su içemezdim ama 2 gündür gayet iyi içiyorum hatta küçük su şişelerine doldurup öle için.faydasını görürsünüz ve çayı da mümkünce yemeklerden yarım saat önce için önemli olan iştahı kesmesi...

ben zayıflatıcı ilaç kullanmayı hiç sevmiyorum.yani az yiğecez.büsküvi,kek,kola,ekmek,tuz bunları çıkartsak hayatımızdan azcıkta çaylar ve yürüyüşler işde gitti kilolar:)

zaten haraketli bir yaşam tarzım var ayrıeten tempolu haftada en az 5 defa yürüyüşe çıkarım yıllardır . bol su mutlaka içerim..çayı günde iki defa taze yapıp içiyorum yemeklerden 40 dakka önce falan . iştah kestiği çok doğruve tekrar yemek yemeden önce su içerseniz büyük bir bardak ve yemek aralarında yudum yudum çok az yiyosunuz...

arkadaşlar bende bu hafta şöyle yapmayı düşünüyorm..bu beşi bir yerde ye ilaveten rezene,sinameki,tarçın ve zencefil koyacağım...belki daha etkili olur faydasını görmedim.1 ayı tamamlayacağım nerdeyse...ama istikrarla devam edeceğim.her bünyede aynı etkiyi göstermior demekki.ben zaten kilo verme özürlüyüm....

ender saracın yazısında okumuştum 5 bir yerdenin içine ek olarak kiraz sapı ve misir püskülü katılmasını tavsiye ediyordu ben bayagıdır içiyorum ama düzenli içmiyordum bugünden sonra burdakılerı okuyunca duzenlı ıçmeye karar verdim kızlarŞeniz

kızlar bu çaya başlayalı bugün tam 16.günüm henüz verdiğim 500 gr layım çayın pek etkisi olduğunu artık düşünmüyorum belki gerçekten selülitlerde filan işe yarıyordur ama kilo verme anlamında bana pek işe yaramadı hiç aksatmadım bu 16 günde ama durum budur arkadaşlar diyet ve spora rağmen bilginize ama devam edicem yinede bakalım yine yazarım gelişmeleri a.s.

aaaa pes etmek yok devam kızlar.mutlaka işe yarar bın benim 1 ay doluyor..bende de etkisi olmadı ama devam..eklemeler yapacağım içine devam edeceğim bide öyle 1 ay..

kızlar ben çok zayıflamak istemiyorum yani ayda 5 kilo vermek bana çok gelir çok zayıflarım o nedenle bu çayı diyetsiz sadece daha az yiyerek ve hareket yaparak iççem bakalım işe yarıcak mı..Aslında göbeğim ve belimin yanındaki etler erise yetçek bana ama bakalım görcez ev arkadaşımla bugün aldık malzemeleri

kızlar ben çok zayıflamak istemiyorum yani ayda 5 kilo vermek bana çok gelir çok zayıflarım o nedenle bu çayı diyetsiz sadece daha az yiyerek ve hareket yaparak iççem bakalım işe yarıcak mı..Aslında göbeğim ve belimin yanındaki etler erise yetçek bana ama bakalım görcez ev arkadaşımla bugün aldık malzemeleri

Eğer göbeğinden 1 cm bile giderse ki işallah gider , banada bilgi verirmisin lütfen a.s.

arkadaşlar kesinlikle pes etmek yok.çayı içipte kilo veremeyen arkadaşalrıma soruyorum nasıl yapıyorsunuz peki.amacım yardımcı olmak yanlış anlamayın

kimi işe yarıyor demıs kımı yaramıyo demıs bende merak ettım dogrusu denemekte yararvar

valla kızlar 3 hafta önce başladım
sadece iki hafta yapabildim o da yarım yamalak
sonra regl yaklaştığından mıdır nedir son bir hafta midem bulandı bıraktım bugün yine
başladım bu arada ne zaman çay içsem 45 dk yürüdüm ve akşam ekmeklerini kıstım
3 KİLO VERMİŞİM
YUPPPPPPPİİİİİİİİİİİİ

kızlar ben bu çaya başlayalı 1 hafta oldu ve 2 kilo verdim.diyet yapmadım ama herşeyden azar azar yedim 3litre su içtim sauna eşofmanımla hergün yarım saat yürüdüm.istelik regl dönemim de yaklaştı.

arkadaşlar herkesin bünyesine metabolizma hızına göre değişir bu olay...ben 2-3 kilo verdim ama bunun yanında düzenli yürüyüş ve diyette yaptım.artı çay bu kadar etki etti napalım.2-3 ay daha devam edeceğim inşallah bu diyet yürüyüş işine.çay belki 4-5 ay srdürebilirim

arkadaşlar kesinlikle pes etmek yok.çayı içipte kilo veremeyen arkadaşalrıma soruyorum nasıl yapıyorsunuz peki.amacım yardımcı olmak yanlış anlamayın

3 hhaftadır içiyorum malesef tık yok acaba hepsini evde ben karıştırdım oranımı tutturamıyorum nedersiniz

eğer arkadaşın tarif ettiği gibi yapıyorsanız bi sorun olmaması lazım.ben 4 sene önce funda ve biberiye karışımı zayıflama çayını bulmuştum bi litre suya 3 yemek kaşığı atıyorum.daha yeni ilaveten 2 tatlı kaşığı mate 2 tatlı kaşığı yeşil çay ve kekik attım faydasını görüyorum.belki bünyeden bünyeye değişiyordur.

yardımın için teşekkür ederim aslında yanlışım var çünkü dediğine göre her birinden iki kaşık ilave etmişsin oysa ben kendim karıştırdığım için karışımdan iki kaşık atıyorum buda yeterli değil demek ki

X