Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

arkadaşlar bu zayıflama çayını haber programında verdiler,
herbalist bir doktor kendi hastalarına uyguluyormuş
yağ yakıcı ve kilo verdirici ,kendisi ve hastaları 20 kiloya kadar vermiş

Beşibir yerde çay

1 litre suya

FUNDA YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
MATE YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
BİBERİYE 1 tatlı kaşığı
KEKİK 1 tatlı kaşığı
YEŞİL ÇAY 2 tatlı kaşığı

sıcak suya karıştırılıp demlenicek,limon sıkılıp içilebilir,tatlandırıcı yada şeker konmıycak,günde 4 su bardağından fazla içilmiycek

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor

arkadaşlar bu çayı şimdi televizyonda dinledim ve kk bakayım varmı dedim ama doktor bu çayı demli içecekseniz 2 bardak açık içecekseniz 3 bardak daha fazla içmeyin dedi ve her sefer de yeni hazırlamak gerekiyormuş:içelim:

tabikide veririm.bir bardak suyun içine 1_2tatlı kaşığı elma sirkesi koy . ya 1 tatlı kaşığı bal yada limon koyup içebilirsin.her sabah tok karnına içilcek.hem bunu seda sayanda söylemişti

kızlar ben bir kere denedim midem bulandı .keske içebilsem. faydası varmış.

kızlar bende kullanıyorum dört gün oldu yediklerime dikkat ediyorum bol bol yürüyorum 4 günde 2 kilo verdim ama çikolatadan hala vazgeçemedim:1no2:bide ondan kurtulsam gerçi bu çayı içtim içeli yediklerimi hemen atıyorum oyüzden çikolataları götürüyorum:eek:

her gün en az 2 fincan yeşil çay içiyorum arada kekik biberiye içerim.bunları zayıflamak için değil sağlıklı yaşamak için kullanıyorum. yeşil çay uyku açıyor, nescafe yerine bol bol içiyorum.kilomda hiç değişme olmadı. tek başına çaylar etkili değil,sporla desteklemek lazım.

arkadaslar toplam ne kadara mal oluyor acaba bıtkılerın hepsı,, bende ıcmek ıstıyorum ama pek boyle bıtkı cayları ıcemem de nasıl acaba tadı... hemen mıdem bulanır ufacık seylerden.. bılgılendırırsenız sevınırım..

benim görümcem kullaanıyor 10 günde 3 kilo verdi çok memnun adet sancılarıda olmamış, şişkinliğide yok. çok rahat çok memnun

ben 3-4 gün ara verdim bugün tekrar çayımı hazırlıcam benim kullandığımda aslında 5 i bi yerde de değil ama faydası çokkkk

kızlar ya bu çayı intenetten hazır olarak alıp kullanıpta faydasını göreniniz oldumuki???
varsa bana tavsiye veri olmazmı artık gitmek istemiyor bu kilolar

canım ben 3-4 sene önce funda ve biberiye karışımı zayıflama çayını,aktar tavsiyesiyle denedim,lise sonda sadece yemeğimi kısarak sabah öğle akşam yemeklerden yarımsaat önce çayı içtim ve 9 kilo birden verdim çayın üzerinde zaten 3-4 günde etkisini görüceksiniz yazıyordu,burda okuduklarımdan sonra ayrıca mate yaprağı kekik ve yeşil çay attım bide öle denedim sonuç yine mükemmel gidiyor.1 lt kaynamış suya 3 yemek kaşığı atıyorum ben

canım ben 3-4 sene önce funda ve biberiye karışımı zayıflama çayını,aktar tavsiyesiyle denedim,lise sonda sadece yemeğimi kısarak sabah öğle akşam yemeklerden yarımsaat önce çayı içtim ve 9 kilo birden verdim çayın üzerinde zaten 3-4 günde etkisini görüceksiniz yazıyordu,burda okuduklarımdan sonra ayrıca mate yaprağı kekik ve yeşil çay attım bide öle denedim sonuç yine mükemmel gidiyor.1 lt kaynamış suya 3 yemek kaşığı atıyorum ben

ya arkadaslar bende 1 aydır içiyorum ama hiç bi faydası yok siz nası kilo verdiniz

tabikide veririm.bir bardak suyun içine 1_2tatlı kaşığı elma sirkesi koy . ya 1 tatlı kaşığı bal yada limon koyup içebilirsin.her sabah tok karnına içilcek.hem bunu seda sayanda söylemişti

ben aç karnını biliyodum kızlar hangisi doğru?kafamçokkarıştı

kızlar , kilo verenler vücutlarındaki suyu atıyorlar,şişkinliği atıyor yani.anneme doktoru söylemişti.bir arkadaş fiyatını sormuş,bir yerde okudum ama tam hatırlayamıyorum.çok pahalı değildi ama 6ytl mi ne tutuyordu.fisfisfis

arkadaşlar ben bu çayı 1 aydır içiyorum hiç faydasını görmedim.Artı sabah yürüyüşümü sporumu da yapıyorum .elma sirkesi ile ballı ılık suyumu da içiyorum .tık yok kafayı yiycem .yediklerimede dikkat ediyorum .daha ne yapmalıyım .nerde yanlış yapıyorum .yardım edin .ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.:çok üzgünüm:

kızlar dun gıdıp arkadasımla beraber aldık bu karısımı ben bıraz az aldım.. cunku genelde ot bıtkı cayı falan ıcemem deneme amacıyla.. 4 ytl verdık.. bakalım sonuc ne olacak oncelıkle ıcebılecekmıyım... yapmadıgım sey yok su anda... termal sort gıyıyorum, arko sıkılastırıcı selulıt gıderıcı krem kullanıyorum, com cevrogın ılac kullanıyorum, bıraz da olsa egzersız yapmaya calısıyorum sımdı bırde bu cay bakalım hayırlısı ınsallah ıcebılırım...

kızlar , kilo verenler vücutlarındaki suyu atıyorlar,şişkinliği atıyor yani.anneme doktoru söylemişti.bir arkadaş fiyatını sormuş,bir yerde okudum ama tam hatırlayamıyorum.çok pahalı değildi ama 6ytl mi ne tutuyordu.fisfisfis

6 ytl mi:1shok:ben 5 gün önce aldım mate yaprağı 40 grm gerisi 100 er grm ben 15 ytl ye aldım çok mu kazıklanmışım izmirde büyük bi aktardan almıştım sizler ne kadara aldınız eğer kazıklandıysam bidaha asla almam ordan:1shok:

arkadaşlar ben bu çayı 1 aydır içiyorum hiç faydasını görmedim.Artı sabah yürüyüşümü sporumu da yapıyorum .elma sirkesi ile ballı ılık suyumu da içiyorum .tık yok kafayı yiycem .yediklerimede dikkat ediyorum .daha ne yapmalıyım .nerde yanlış yapıyorum .yardım edin .ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.:çok üzgünüm:

canım benim gibi hemen alıp geç kilo veriyorsun herhalde :çok üzgünüm:bazı yerlerde okuduğum kadarıyla tiroit hormonlarıyla alakalı olabilir..yani metobolizmanın yavaş çalışmasından kaynaklanıyor ..bir t3 t4 testi yaptır istersen bende düşünüyorum yaptırmayı .internetten araştır biraz belirtileri yazıyor .bende çoğu belirtisi var ama yaptırmadan emin olamam tabiiyerimsenibenbazı diyetisyenlerin yazılarındada okumuştum ..belki ondan kaynaklanıyor olabilirfisfisfis

canım hemen bir endokrololoji uzmanı bul git tahlillerini yaptır
belki troid sorunu yaşıyor olabilirsin
ihmal etme bence gerçi kilon boyun ne kadardır bilemem ama bu şartlarda vermen gerekirdi

X