Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

ben işyerimde sabah peteğin üzerine koyuyorum valla ılınıyor hemen a.s aklınızda olsun..

arkadaşlar bende kullanıyorum bugün beşinci günüm kendimi sanki birazcık sıklaşmış hissediyorum bakalım nereye varıcak bu ot kök sularını içmenin sonu bide kökler içimizde kök salarsa o zaman bak işe şaka şaka devam azimle hadi kızlar:hooray:a.s.

kızlar sonuçları paylaşırsanız sevinirim bağırsakları calıştırıyormu:?

arkadaşlar merhaba bende doğum sonrası kilolarımı veremedim.çok kafaya takıyorum ama yemedende duramıyorum (özellikle tatlı vs.)bende deneyeceğim bu karışımı umarım işe yarar.hadi kıslar hepimize kolay gelsin....

ben bunlari hayatta bulamam yurtdisinda
en iyisi arkadasima soylimde yollasin bana :)

ayni sorun bende de var herhalde bende bulamam :) Quelle sen nerde yasiyorsun bilmiyorum ama orda kuru bitkilerin fiyatlari nasil? ya nedense burda isvicrede cok pahali oluyorlar. bide her cesiti bulamiyorum.

diyetle beraber içilecek deilmi yani yediklerimizede dikkat etmemiz gerekiyo sporda zaten vazgeçilmez bide bu çayı içsek demek faydası olacak hadi deneyelim bakalım

arkadaşlar 22yaşındayım ve belki 21senedir kilo problemim var ve artık öyle böyle değil...senelerce bunları tek başına yapayım yattııgm yerden kilo vereyim diye araştırdım durdum..ama gerçegi görmeme rağmen ancak başardım ilk kez bu kadar uzun motivasyonumu korumayı bugün 10-15gün oldu çok da iyi gidiyorum yani demem o ki böyle şeylere tek başına rant vermeyin değilse başla bırak başla bırak diyetleriyle bi bakmışsınız bir zamanalr 5-10kg.den yakınırken artık 50kg.den yakınır hale geliverirsiniz.
benden söylemesi...

kiloları yattıgımız yerden yemeden içmeden almadık lüp lüp yuttuk yan geldik yattık...o yüzden de bi hapla bi çayla vermeyiz ancak bazısı destekleyici olabilir o kadar..

bunları her başlıkta yazmaya çabalıyorum ki okumayan kalmasın.

Arkadaşlar ben bu karışımı demleyip 3 gündür içiyorum. İlk gün aç karnına içtim iştahımı çok açtı. Kesinlikle aç karnına içmeyin derim. Hala devam ediyorum içmeye. Bol idrar söktürüyo. Henüz kilo ile ligili bi şey hissetmedim.Belki de ilk gün kilo bile yaptı. Aldığım aktar aç karına içilecek demişti. Bilmyorum içip devam eden varsa yorumlarını bekliyorum:) Sevgilerrr...

Ben bu karışımı bir haftadır kullanıyorum bağırsaklarımı iyi çalıştırıyor. Bir buçuk kilo kadar verdim daha pek farketmedim daha devam bakalım ne olacakhaydi devam ümidinizi kırmayın :hooray:

keşke su karısımıda nescafe gıbı satsalar ya 5i bır yerde dıe ne güzel olur küçük paketler halinde istediğin yeree götür yap :)))

ya bu çay süzüldükten sonra sıcak mı içilecek yoksa soğukmu süzdükten sonra kaynatma gerekıomu acaba

ben bi aralar doğadanın form çayını içiyodum.sindirim sorunumda vardı valla çalıştırıyodu bağırsakları filan.bu aralar içmiyorum zaten kendimi de saldım hemen basenler fırladı :1no2: bence diyet kalori azaltma filan iyi güzelde kalıcı ve sağlıklı zayıflık için spor şart.oda bizde yok masa başı çalışma hayatı mahvetti valla benibenneyaptımki

Eşim ve ben yaklaşık 1 aydır diyet yapıyoruz ayrıca 10 gündür beşi bir yerde den içiyoruz fakat hala kilolarda fazla bir değişiklik yok hatta bazen herzamankinden fazla bile çıkabiliyoruz.Sanırım kilo verme yaşla da çok ilgili ve spor yapmadan olmuyor.

kılonun fazla cıkmasının nedenı yagın gıdıp kasın gelmesıymıs derya baykalın programında duymustum açelya akkoyun soylemıstı

en son bardağımı 27,02,08 sabah içtim.
ondan önceki gün öğlen içtiğimde felaket kötü bir mide bulantısı yaptı.
ertesi günde ancak bir bardak içebildim.
o vakitten beridir içmiyorum.
daha doğrusu içemiyorum.
benim midem biraz hassatır. hemen bulanır.
benden başka bu sorunu yaşayan var mı?

X